• ~sędzia
    (2012-02-09 07:57)
    A może za Grasia?
  • ~sla
    (2012-02-08 23:32)
    Puste pudełko opakowane sreberkiem podpisane "złotko" w prezencie na Walentynki dla Rady Etyki Mediów - to blef bo w środku RYJE w środku Kontynetu środkami z kosmicznej wyobrażni z brezentu impregnowanego płaczem uspołecznionego mrówkowca - najnowszej historii po tu
  • ~gosia
    (2012-02-09 05:53)
    Gonic tego Smierdziela do nory InPOtent Dziennikarstwa
  • ~CO TO ZA JEDNA.
    (2012-02-09 05:45)
    CENIONY PRZEZ SALON.A MOZG NA SRUBY. CHAMSTWO, BRAK OBIEKTYWIZMU. JEDNYM SLOWEM DZIADOSTWO DZIENNIKARSKIE. MOZE KONKUROWAC Z PORADOWSKA.
  • ~von Kaczor
    (2012-02-09 04:34)
    Za to że Donald Tusk został Człowiekiem Roku "Wprost" Lis zyska stanowisko w TVP.Musi jakoś się odwdzięczyć Tusk Lisowi.
  • ~Marek z Kolna
    (2012-02-09 03:21)
    Tomasz Lis to prymus zaesbeczonego Salonu , salonowy prymus tak samo jak prymuska Salonu Monika Olejnik ! Tomasz Lis prowadzi paskudna , prosalonowa
    i prolewacka robote , budzac tym samym wsrod patriotycznych Polakow wzgarde
    swoim nikczemnym zachowaniem ! Nie bez przyczyny nazywany jest przez wielu
    uczciwych dziennikarzy ugwiazdowiona szumowina medialna , zas sp. Jan T.
    Stanislawski nazwal Lisa mistrzem kamuflazu , ktory sie caly czas stara ukrywac
    kim jest naprawde ! Tak staraja sie ukryc kim sa naprawde wszelcy konfidenci
    dawnych i nowych " sluzb " !
  • ~DZIDZIUS
    (2012-02-09 01:22)
    JEGO PRZYJMA TAM GDZIE BEDZIE CHCIAL I BEDZIE TAM GDZIE NASI ZAAKCEPTUJA TO CO ON BEDZIE ROBIL ---JUZ RABINI WIEDZA CO I JAK
  • ~marco- Widomo gdzie
    (2012-02-09 01:03)
    Lis zostanie szefem Telewizji Polskiej za zasługi i niezasłużony tytuł Człowieka Roku dla Tuska.
  • ~Pinkie
    (2012-02-09 00:38)
    DerDziennik szuka pracy Lisowi buahahaahhahahaaaa może zróbmy konkurs na pracę dla Lisa, tak jak to było z Marcinkiewiczem Napuszczę na niego head huntera z "sanitation company", łyknie?

    ...się porzygałem...
  • ~Gruby
    (2012-02-09 00:34)
    22 lata imponującego dorobku: kłamstwa, manipulacje, stronniczość, upolitycznienie, karierowiczostwo.