• ~fotoamator
    (2012-02-10 13:22)
    Donek w Warszawie - trzecie miejsce w kategorii "Sport" - reportaż, autor: Tomasz Gudzowaty
  • ~Musta
    (2012-02-10 14:09)
    Zdjęcia są genialne, porażają. Gdy ujrzałam zwycięzcę, foto od razu przypadło mi do gustu, ale gdzieś przewijało mi się to z dwoma mężczyznami w maskach niczym z "Halloween" i byłam bardzo zadowolona, kiedy zobaczyłam, że autorem jest Polak. Owo zdjęcie było jeszcze lepsze, miażdży! Szczery podziw ^^ Gratulacje także dla pana Tomka Lazara - następne, które jak dla mnie zasługuje na pierwsze miejsce.
  • ~elx
    (2012-02-10 14:16)
    Pod względem artystycznym niektóre zdjęcia nie są dobre. Ale mają przekaz i to doceniono.
  • ~kasienka----asienka
    (2012-02-10 14:43)
    Wieksosc zdjec jest ustawiana, oplacana i jie ma nic wspolnego z prawda.
  • ~Kielczanin
    (2012-02-10 15:06)
    Zdjęcie z Jemenu super. Zdjęcia z "Wiosny Arabskiej" słabe i sztampowe, zdjęcie Gudzowatego dobre, ale sztuczne i pewnie pozowane. Lazar - dno. Świetne zdjęcia z Japonii i wspaniałe - z Korei.
    Zdjęcia brudnych rugbistów widzimy kilka razy w roku. To samograj, który już się opatrzył.
    Zdjęcie Ukrainki - nienadzwyczajne. Zdjęcia "elementu" to też samograj.
    Widać, że w zeszłym roku panowała straszna posucha. I to mimo tylu dramatycznych wydarzeń na świecie.
  • ~Polska zawistna
    (2012-02-10 15:51)
    Czytając komentarze zrozumiałem dlaczego nikt w Polsce nie chciał ich zdjęć.
  • ~EWA KOBY
    (2012-02-10 18:30)
    OKRUTNE ZDJECIOWO SZANTAZ PUBKICZNOSCI NIE MOWIAC O MANIPULACJI NARKOMANKA PSYCHICZNIE ODDLATUJACA WYCHOWUJE DZIECKO !!!GDZIE POLICJA TO SKANDAL FOTOREPORTERA
  • ~powiślak
    (2012-02-12 19:13)
    Guzowaty to pozer i nie ciekawy fotopstryk bo przecież nie reporter. Przykre ale nic nasi ciekawego nie pokazali - Inne zdjęcia to dobra reporteka.
  • ~laki
    (2012-02-17 18:10)
    Żal mi wszystkich mądrych którzy jak widać o fotografii gó... wiedzą nie mówiąc już o jej zrozumieniu.