• ~RYDZYK
    (2012-09-14 21:53)
    GAZETA POLSKA TO GAZETA FASZYSTOWSKA TO SAMO NAZII DZIENNIK TO SA GAZETY ELITY KUNDLA ZOLIBORSKIEGO SZMACIARZE ZALGANE SWINIE TO GAZETA TEGO CIULA Z TORUNIA A KYSZ RYDZOLU ZLODZIEJSKI
  • ~raf44
    (2012-09-14 14:34)
    Wszystko zeby odwrocic uwage od SZAMBA.
  • ~moher
    (2012-09-14 15:08)
    ''Niezawisły sąd administracyjny w Wawie orzekał w sprawie TV Trwam. Liczę dni do upadku tego bagna !!!
  • ~POpek
    (2012-09-14 20:09)
    Pierwsza dama? Chyba pierwszy kaszalot RP.
  • ~stach
    (2012-09-14 16:52)
    Oj , jak ja się cieszę z tych kolejnych "aferek "

    Przy okazji komuś puszczą nerwy i na swiatło dzienne wyjdą współne tajemnice naszych ukochanych reprezentantów ;czytaj posłów itd.
    A te tajemnice to niestety brzydko pachnące sprawy , sprawy które śmierdzą od lat że aż strach .
  • ~leel
    (2012-09-14 13:39)
    "dziennik" jak zwykle pierwszy w ratowaniu "twarzy" rządzących tym krajem (rozmiękczanie opinii publicznej). Ot taka gw w płynie!!!
  • ~kaktus
    (2012-09-14 11:48)
    Co sie stalo z dzisiejszym wydaniem Gazety Polskiej Codziennie...? Pytalem w kilku kioskach i otrzymywalem odpowiedz, ze dzisiejsze wydanie do nich nie dotarlo wiec pewnie jakis zabieg (nie) cenzuralny wladzy to spowodowal...? To calkowicie juz by potwierdzalo, ze komuna wrocila z pelna moca i "pracuje" jak nigdy dotad...?
  • ~Adam
    (2012-09-14 15:22)
    Dziennikaże "Gazety Polskiej Codziennie" są kreatywni jak otaczająca ich rzeczywistość nie daje tematów do pisania w jedynie słusznym temacie to trzeba rzeczywistość trochę podrasować i naczelny będzie zadowolony.
  • ~aa
    (2012-09-14 14:00)
    Zastanawiam się co jest większym przekrętem, pożyczanie samochodu jakiemuś księdzu czy wtrącanie się w pracę niezawistłego sądu.
  • ~gaga
    (2012-09-14 15:06)
    Trzeba byc debilem zeby te prowokacje mozna PO-rownac. Odswiezanie kielbasek i korupcje na najwyzszych szczeblach rzadu.