• ~Gosc
    (2012-10-09 12:15)
    Nie ogladac TVN. Uwazam ze firmy ktore reklamuja sie w telewizji to wyrzucony pieniadz. Mase ludzi nie nie ogladaja TVN . Ja zmieniam natychmiast kanal jak widze. Olejnik, Kolede Zaleska, Pochanke , Gessler, Durczoka. itp. Szkoda ze stare i mlode pokolenia nie pietnuje komunistow lacznie z ich rodzina za krzywde ktora wyrzadzili Polakom . Komunisci i ch dzieci maja pogarde dla Polakow.
  • ~hehe
    (2012-10-04 10:38)
    i reklamy całąś dobę...
  • ~M
    (2012-10-04 08:21)
    Gratulacje,ale uważam że niektórzy dziennikarze się nie co pogubili przez PIS .Ciężko im przychodzi słowo premier Tusk,niestety!!!
  • ~hehe
    (2012-10-04 10:38)
    propaganda całą dobę...
  • ~dfsgdsf
    (2012-10-03 17:08)
    Wejchert - warto poczytać protokoły ze sprawy FOZZ dostępne w internecie...
  • ~renata
    (2012-10-03 20:42)
    no coz niechce mi sie nawet komentowac,mam 64 lata jeszcze jak ruszala TVN to ogladalam z ciekawoscia ,ale kiedy do wladzy doszlo PO ,zrobila sie tendejcyina , niekturzy dziennikarz ewidentnie ,sa za jedna opcja ,a szczegulnie kuzniar arogancki ,glupio dowcipny ,czasami wyglada ,jak by byl na kacu ,nie mowiac o wojewodzkim i paru innych,duzo traci na tym TVN ,dlatego nie dziwi mie ,ze ludzie ,podpalili woz transmisyjny TVN , telewizja powinna byc niezalezna ,dlatego ludzie nie placa ,abonamentu ,ciekawa jestem jak dojdzie do wladzy inna opcja ,komu benda lizac dupe, chamstwo i prostactwo,ludzie ,inteligentni ,nie daja sie wmanipulowac ,w wasze ,tendencyjne ,poglady maja wlasne zdanie ,p.walter toleruje ,chamstwo i skandale TVN, nic dodac nic ujac.
  • ~profesor
    (2012-10-04 10:18)
    Teraz Vam Nakłamiemy przez 24. Same kłamstwa, całą dobę.
  • ~sokular
    (2012-10-04 10:04)
    GRATULACJE.Powinniście odzyskać Lisów (tylko Hannę trzeba lepiej ubierać...mniej kolorowo).Pasują do Was.
  • ~Wal się trupie
    (2012-10-04 09:33)
    A finansował ich zespół z WSI, który z pomocą szantażu wymusił dla nich koncesje, pożyczki, zezwolenia i zaświadczenia. Nielegalne finansowanie ITI przez obcą agenturę zostało dawno udowodnione, jednak ich wpływ na sądy i prokuraturę nie zmienił się od czasów komuny.
  • ~afsd
    (2012-10-04 09:18)
    Stacja ludu pracującego miast i WSI.