• ~rom
    (2013-01-31 12:51)
    ha ha ha -"piętnują dziennikarskie grzechy"-chyba tylko te które chwala PiS i Kaczynskiego.Najwiksze lizyd..y./szkoda słow/
  • ~hi,hi,hi
    (2013-01-31 15:30)
    lis i "stokrotka" ,jak to są dziennikarze, to anna g. jest kobietą.
  • ~Marco38
    (2013-01-31 12:45)
    Zaczyna się dziać coś niedobrego w zawodzie dziennikarza. Większość z nich zaprasza gościa, aby samemu się "celebrycić". A ja myślałem, że zaprasza się zawsze gościa "w postaci" autorytetu, mądrzejszego od gospodarza w jakiś konkretnych sprawach. Natomiast nasi dziennikarze zapraszają prawie zawsze gości, aby trochę "poskandalizować" i aby było zamieszanie, a nie wyjaśnienie jakiegość problemu. I jeszcze jedno, dlaczego w godzinach największej oglądalności nie zaprasza się ludzi kultury, sztuki, nauki tylko dziwaków i skandalistów ???
  • ~oko
    (2013-01-31 13:22)
    Na tą zakłamaną gebę Lisa już patrzeć nie mogę to samo ta jego Lisica,Olejnik i reszta tych zaprzedanych i zaklamanych oszczerców z TVP2 ,TVPinfo ,TVN
  • ~Olo
    (2013-01-31 13:45)
    Ciekawe czy nasze media są więcej w rękach SB-ków, czy pejsów?
  • ~Tofik
    (2013-01-31 17:58)
    re~Robnad2013-01-31 15:43 (POdróba)
    Ty natomiast kończyłeś fakultety w szkółce UB dla towarzyszy szpionów. Jednym z egzaminów było prawdopodobnie podszywanie się pod inne osoby i to ci pozostało do tej pory. Fałszywa mendoweszka fałszująca nicki.
  • ~lis
    (2013-01-31 15:13)
    ojej rudy rudy rydz ,ak by zajaczek sie nie wk u r w i l to by dostal w tom rudom -pale
  • ~wwwwwww
    (2013-01-31 14:57)
    Czyli skrytykował Lisa że jest za mało pro- PeOwski. Czyli można byc bardziej?
  • ~Robnad
    (2013-01-31 15:43)
    @Tofik2013-01-31 15:09
    Ty toficzku skonczyłeś dwa fakultety ? ha...ha...ha kto by to pomyslał!?
    Pewnie jeden na wydziale chemii u Brunona, a drugi u rydzolka w Toroniu. ...
    Chlastac PISuarskim łajnem to już potrafisz tak jak ja wysmienicie ,-a czy umiesz juz mieszac sztuczne łajno, aby zrobic bombę jak Brunon !?
    Jesli umiesz to naucz mnie, bedziemy razem budowac IV Rzesze,- dobrze kuchany PISdzilcu !?
  • ~olo
    (2013-01-31 15:44)
    Szmaty dziennikarskie zawsze znajda dobra posade w GWnie u szechtera