• ~Zgredek
    2013-02-18 20:11
    Do ~Dorota2013-02-18 19:18
    re:Zgredek Czytam, czytam i bardzo sie dziwie. Mniejszosc?
    Taka mniejszość jak i Pani. Nie choruję na nienawiść do Niemców. Są naszymi sąsiadami po zachodniej stronie. I wielu Polaków teraz zasiedla byłą DDR, bo tam czekają na naszych tańsze mieszkania i urzędnik jest bardziej pomocny niż nasz.
    A dobrotliwie mi się przyzgredziło pracownikowi DPA /Niemcowi/, co to dziś udaje, że to nie Niemcy zbudowali i prowadzili w Polsce niemieckie obozy zagłady - nazywane przez Niemców obozami resocjalizacyjnymi wobec niepoprawnych. Ironii i kpiny Pani nie rozumie? Tam, w Niemczech, teraz wielu naszych, bo nasz rząd ma dla nas bezrobocie, drogie mieszkania, likwiduje polskie szkoły. Tego też Pani nie wie?
    Ja nie z PIS-u, sąsiadom nie dokładam, gdy wielu tam naszych jest. Odwieczny jest interes ubogiego Polaka, bo nasz rząd z Episkopatem na czele, ubogimi się nie przejmuje - nasze bieda zasiłki dla bezrobotnych chcą zmniejszyć - tego też Pani nie wie? Zrozumiała Pani teraz oba wpisy, czy jeszcze trzeba coś wyjaśnić?
  • ~Ślązak - Polak
    2013-02-18 19:51
    Ciągle tak gadają, potem przepraszają, znowu piszą, przepraszają... sklerozę mają, do pioruna, czy niedorozwinięci są? Piszmy prawdę nie tylko tutaj, ale na portalach ZAGRANICZNYCH i MIĘDZYNARODOWYCH.
  • ~do wszystkich polakow
    2013-02-18 20:23
    bardzo goraco polecam obejzemie na yt DR.RATH ODEZWA DO NARODU NIEMIECKIEGO SWIATA I EUROPY.DR.RATH POLITYCZNE PERSPEKTYWY UE jak rowniez ODEZWA DO NARODU NIEMIECKIEGO PREZYDENTA IRANU.Najprawdziwsza prawda o szkopach.Gwarantuje ze naprawde warto.Pokazuje kim sa byli i na pewno tacy zostana nasi zachodni sasiedzi
  • ~wefsad
    2013-02-18 20:43
    POlaków się nie przeprasza tylko kopie w pysk jak leżą, a oni dziękują za łaskę pana.
  • ~re;Zgredek
    2013-02-18 20:49
    Pani zrozumiala. Pani nie zyje przeszloscia i glupia tez nie jest!

    Uwazalam cie za rozsadnego faceta, ale wiedze po twej wypowiedzi
    w jakim tonie rozmawiasz z zona i rodzina. Dla mnie- kpl. DNO!

    Pani proponuje panu Zgredkowi i Polakom-
    zostancie w ojczyznie i nie platajcie sie po swiecie!

    Niemcy rozpoczeli wojne. Niemcy budowali obozy, Niemcy wojne
    przegrali. Niemcy placili odszkodowania,. Nemcow sie nienawidzi.
    Do Niemiec jezdzi sie za praca, na zakupy, na kradziez!

    A pan , panie Zgredek , pan jestes pelen cynizmu, starym i zgryzliwym
    facetem.
  • ~bobo
    2013-02-18 19:43
    najpierw leją w mordę , a później przepraszają.
  • ~Re:~re:~WQR22013-02-18 19:13
    2013-02-18 19:42
    nie ośmieszaj się, bo sam nie potrafisz.
  • ~InKa
    2013-02-18 18:39
    Co to za poprawne dzisiaj polirtycznie formuly " Hitlerowski obóz zagłady" czy " Nazistowski obóz zagłady ", kooooowa to NIEMIECKIE OBOZY ZAGLADY !
    Kto nie rozumie to jest wrogiem narodu Polskiego. To my polacy mamy obowiązek tak pisac , za chwile dowiemy się , ze to nie niemcy wywołaly II Wojnę Światową i i nie niemcy wymordowali kilka milionów ludzi !!
  • ~re:~WQR2
    2013-02-18 19:13
    pozew do sady w niemczech ...

    Widze, ze prawdziwi "polacy" nie potrafia pisac po polsku...
  • ~Dorota
    2013-02-18 19:18
    re:Zgredek

    Czytam, czytam i bardzo sie dziwie. Mniejszosc?