• ~Tajemniczy
    (2013-07-08 14:28)
    Dlaczego oglądalność wieczorynki spada? To proste. Nie chodzi tu wcale o to, że dzieci wyrosły, czy też oglądają je emeryci. Kiedyś wieczorynki były o wiele dłuższe i lepsze. Był Reksio, Bolek i Lolek, Miś Uszatek, Muminki, Smerfy, Gumisie... A teraz dają byle co przez krótkie 10 minut i dziwią się, że dzieci nie chcą oglądać...
  • ~akcja
    (2013-06-22 11:48)
    Troglodyci zarządzający TVP nie mają pojęcia ani o zapotrzebowaniach widza, ani o tym co pokazują. Gdyby by tam znał się ktoś na wartości pokazywanych materiałów, to by miał odpowiedz na pytanie o powód niskiej oglądalności wieczorynki. Pokazują tam jakiś ściek, nikt już takich rzeczy nie ogląda, a o tym co można dzieciom pokazywać nikt nie ma zielonego pojęcia. Jeżdżą za na festiwale i targi po świecie troglodyci, wydają grube pieniądze, a co za nie kupują widać co dzień na ekranie. Takiego draństwa do tej pory nie było!!!
    Panowie z TV odwalcie się przynajmniej od dzieci i dajcie decydować tym co się na tym znają. Pleciecie bezwstydnie bzdury i bierzecie za to nasze pieniądze. Jestem oburzona nikczemnością tych ludzi!!!
  • ~Czytelnik
    (2013-06-30 17:36)
    No ja rozumiem, że zamiast tego, o tej porze Pan Premier wraz z Panem Prezydąt będą nam opowiadali swoje bajeczki, w tym miejsce szczególne zajmą wspomnienia dziadka z wermachtu o II WŚ.
  • ~mm
    (2013-06-25 11:17)
    Ciekawe co jest drozsze: wszystkie dobranocki rocznie czy trzy odcinki niemieckiego serialu o wspoludziale AK w mordowaniu Zydow.
  • ~seneka
    (2013-06-24 13:25)
    po pierwsze mniej dzieci, po drugie kanały tematyczne gdzie wieczorynka przez caly dzień... mimo to powinna w wersji okrojonej zostac
  • ~grzel
    (2013-06-24 12:24)
    Dlaczego spada oglądalność bajek na dobranoc:
    Moje dzieci niestety już wyrosły z wieku dobranocek, teraz pora na moją wnuczkę z która oglądam czasami w niedzielę. Poziom żenujący, emitowane są kreskówki Disney'a z lat 30 minionego wieku. Nic dziwnego, że oglądalność spada. Zapłaciłem z góry abonament za cały rok. Domagam się utrzymania dobranocki w dotychczasowym paśmie, poprawienia jakości emitowanych bajek, wówczas oglądalność wzrośnie. Mam przykre doświadczenia z odbiorem kanałów tematycznych TVP, w dobie cyfryzacji pojawiają się i znikają, nie zawsze są dostępne. Proponuję wsłuchiwać się w rozsądne głosy, tylko wtedy ekstremizmów.
  • ~ma
    (2013-06-23 08:11)
    Przestańcie siać zamęt, tak charakterystyczny dla wszystkich (niema) wszystkich) polskich mediów współczesnych: przecież, jeśli ruszy kanał dziecięcy ABC, to na pewno znajdzie się w nim miejsce na dobranocki. Zatem po co w takim przypadku ma nadawać dobranocki także program ?!
    PS. Nie mam i nigdy nie miałem styczności z TVP - to wyjaśnienie dla tych, którzy wszystkich podejrzewają o wszystko. Byle mącić...
  • ~mn
    (2013-06-23 02:47)
    Emeryci rozpaczają, bo nie będą już mogli oglądać dobranocki, Bolka i Lolka, Reksia. Dlatego należy w zamian w tym czasie dać im wykłady na temat zapobiegania ciąży w czasie dorastania i grupen seksu w domach starców. Komuś coś się w głowie pokręciło.
  • ~Zenon
    (2013-06-22 21:05)
    Teraz w TVP jest czas na nowe bajeczki, nie o przygodach Reksia oraz Bolka i Lolka, ale o życiu brudnych polaczków w bajce pt. "Nasze matki, nasi ojcowie":.
  • ~JJ
    (2013-06-22 20:46)
    Wieczorynka powinna pozostac. Chocby w okrojonym pasmie - np. 10 lub 15 minutowym.