• ~logik
    (2013-07-27 13:55)
    myśłałem że to Brian May:)
  • ~VIKI
    (2013-07-27 16:41)
    PPRZECIEZ RZECZNIK PRASOWY, TO ANI LEKARZ, ANI MENEDZER, ANI MUZYK CZY INZYNIER.
    TP TEZ DZIENNIEKARZ, - W DODATKU -B. " CIEPLO" OPLACANY PRZEZ POwskie CENTRUM SPORTU . zA NASZE PIENIADZE
  • ~Marcco
    (2013-07-28 15:09)
    same Qstwo co promowało PO, Tuska , Komora uciekają bo wiedzą , że są spaleni jako obiektywni i po upadku PO nikt ich nie zatrudni , TVN i GW na skraju bankructwa :)
  • ~zxcdfvgbhnjmmmmmmm
    (2013-07-28 10:15)
    Nie żal mi dziennikarzy. Dobrze że media będą bankrutować. Media nie informują rzetelnie. Na przykład w sprawach sądowych. Sądy i ich zdanie są negowane, choć decyzje sędziów są słuszne. Ale przyjęło sie że należy napadać na sądy. Niech media bankrutują. Bardzo dobrze. Nikt juz gazet nie kupuje a i oglądalność programów informacyjnych w TV spada. Oby tak dalej.
  • ~Gruby
    (2013-07-27 20:46)
    "dziennikarzy i wszyscy świetnie się sprawdzają w nowej pracy"

    Oni sprawdzają się wszędzie dobrze, a najlepiej na państwowych synekurach!
  • ~Monachijski
    (2013-07-27 18:18)
    Najlepszymi dziennikarzami są oczywiście różne "wacusie" i "logiki".
  • ~oto prawda
    (2013-07-27 18:07)
    Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
    Oto, co powiedział:
    ''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
    Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
    Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!
    My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!''
  • ~sam
    (2013-07-27 17:38)
    JÓZEF BĄK --bardzo zdolny zatrudniony i sowicie przez Gazetę Wyborczą.
  • ~koszerny swiat
    (2013-07-27 16:35)
    Sigorski rzecznikiem GW, swieta prawda
  • ~ciciolina
    (2013-07-28 05:48)
    Ja zaś czekam gdzie wyląduje glebas buraczany ,zwany Ziemkiewiczem ?