• ~Ikonowiplero-czyli bij w m-dę
    2014-06-19 10:17
    Szanowni przestępcy/Ikonowicz/czy kandydacie na przestępce/Wipler/. Przeczytajcie panowie Dantego i będziecie wiedzieli czym sa dantejskie sceny.Inne zagadnienie,że panowie z ABW skompromitowali się całkowicie. To był jakiś cyrk na zasadzie czeskiego filmu pt.Nikt nic nie wie i festiwal przestępczej działalności iluś tam dziennikarzy.Pan Sienkiewicz natomiast jako tatar z pochodzenia powinien wrócić do ,korzeni ,czyli jakiegoś ułusu na Krymie.
  • ~Wipler - prostak klasy "Wipler"
    2014-06-20 16:15
    Gdzie ten Wipler już nie był!?

    JEDNA PARTIA, JEDNA KNAJPA, JEDNA REDAKCJA, JEDNA IZBA PORODOWA ALBO IZBA WYTRZEŹWIEŃ WIĘCEJ CZY MNIEJ - NIE POWINNO TO WAM ROBIĆ RÓŻNICY!

    NO BO SKORO JEMU NIE ROBI???

    A chyba nie robi?
  • ~murdock
    2014-06-22 19:46
    Jak dlugo jeszcze ...POLACY bedziecie glosowac na swoich wlasnych wrogow takich jak POlszewicy i reszta lewizny w tym tacy Ikonowicze...Od czasow poznego sredniowiecza dokad Polska byla POTEGA pod kazdym wzgledem-o czym milcza uparcie lewackie media,mamy dwie partie.Jedna jest POLSKA,PATRIOTYCZNA,KATOLICKA.Ta ktorej zalezy na dobru mas wszystkich,na uczciwosci i rownych szansach dla kazdego Polaka,na obronie slabszych i na sprawiedliwosci dla wszystkich a nie tylko dla wybranych.Druga partia to ta,ktora dzis mozna okreslic mianem lewizna.To sa ci potomkowie Szczesnych Potockich i krola Stanislawa Poniatowskiego.To sa ci ktorzy zaczeli nie wiadomo dlaczego sluzyc OBCYM dla swoich osobistych korzysci.Sprzedawali swoje glosy w Sejmie,wystepowali razem z wrogami przeciw swoim braciom.To sa ci dzisiejsi Tuskowie,Michnikowie,Mazowieccy,Geremkowie,Walesowie,Palikotowie,Millerowie,Gierkowie,Jaruzelscy itd.Mamy w rekach mimo wszystko potezny orez ktorym mozemy tych zdrajcow raz na zawsze usunac z polityki,roznych wielkich firm,ze sfery biznesu.Tym narzedziem jest karta do glosowania.Problem w tym zeby Polacy sie obudzili i poszli zaglosowac.
  • ~Janek
    2014-06-23 01:33
    Tuskowie,Michnikowie,Mazowieccy,Geremkowie,Walesowie,Palikotowie,Millerowie,Gierkowie,Jaruzelscy itd.
    Polacy zawsze dzielili sie na patriotow oraz element ktory sluzyl tylko sobie i wyslugiwal sie OBCYM.
    Rzeczywiscie - jedynym narzedziem na ten element jest KARTA DO GLOSOWANIA.
    Wiec obudz sie Polaku i przepedz ten element z polityki i biznesu.
  • ~pies na psy donosicielskie
    2014-06-22 19:45
    podsłuchy jakby się kiedyś cieszyło SB gdyby miało takich wspólpracowników jak latkowski. Nawet nie marzyli wtedy,że polacy tak się zeszmacą ;podsłuchami,,z ktos z wyrokiem sądowym, po odsiadce w wiezieniu może ferować wyroki, ktos taki może być naczelnym...no co najwyżej naczelnym stada małp a nie medium.A dlaczego polacy tak kochają kogoś kto posługuje się donosami podsłuchami itp? zapomnieliście jak niedawno was szpiegowano, podsłuchiwano. Jakże katolickie społeczeństwo, które tak szybko zapomina psie metody SB i samo je stosuje i popiera. Zdechnijcie psy donosicielskie i cale wasze plemiona.
  • ~waldi
    2014-06-22 01:00
    Donek jak mi cię żal ,i znów ci się markelka puściła z Putinem. A gdzie szwabska krew.Iznów cię wyrowli
  • ~waldi
    2014-06-22 00:36
    podoba mi się kucharz który upichcił taki bigos
  • ~waldi
    2014-06-22 00:20
    Drodzy Polanie. Gangrena nas niszczy..Gangrena to zgnilizna i smród. Stawiam wódkę temu który chce to wąchać
  • ~ksiaze
    2014-06-21 12:22
    wipler i ikonowicz -dwa ryje na jednym ze zdjec
  • ~Tak yulko pytam...
    2014-06-20 17:54
    Chyba nie wstydzicie się być Polakami, chociaż można by odnieść takie wrażenie?
    Prezydent co prawda zachęca nas do wstydu, ale on w ogóle taki jakiś niedzisiejszy!
    Jak to trafnie i lapidarnie ujął Stanisław Michalkiewicz:
    "(...)Biorąc to wszystko pod uwagę, nie można wykluczyć, że te co najmniej 900 godzin nagrań może stanowić pierwsze poważne ostrzeżenie ze strony zimnego rosyjskiego czekisty Włodzimierza Putina, który za pomocą tej aluzji niejako potwierdza diagnozę pana ministra Bartłomieja Sienkiewicza, że państwo polskie istnieje „tylko teoretycznie”, a nasi Umiłowani Przywódcy są u niego na widelcu. No dobrze, ale w takim razie z czego na polecenie pana prezydenta Bronisława Komorowskiego niedawno mieliśmy się tak cieszyć? Pan minister Sienkiewicz swoją diagnozę przedstawił w lipcu 2013 roku, podczas gdy pan prezydent myślał, że państwo polskie istnieje jak gdyby nigdy nic jeszcze dziesięć dni temu! Bardzo możliwe, że pan prezydent Komorowski jeszcze i dzisiaj myśli, że państwo polskie nadal istnieje, ale – powiedzmy sobie szczerze – co właściwie innego ma myśleć, skoro uważa się za prezydenta?"