• ~WIESIO BICZ NA TUSKOMATOŁY
    2014-06-27 07:21
    TYGODNIK WPROST UJAWNIŁ PRAWDE ZA KTÓRĄ PONIOSĄ KONSEKWENCJE ,A PRAWDZIWI PRZESTĘPCY SĄ NIEOSIĄGALNI ,BO W PAŃSTWIE BEZPRAWIA JAKIM STWORZYŁ ZAKŁAMANY ,PASOŻYT TUSK PRZESTĘPCY POLITYCZNI CZYLI RZĄD TUSKA NIGDY NIE BĘDZIE POSTAWIONY W STAN OSKARŻENIA ,BO TO MAFIA KTÓRA PODPORZĄDKOWAŁA SOBIE WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI .PO,PSL SLD TO ZŁODZIEJSKIE PASOŻYTY ŻYJĄCE NA KOSZT PODATNIKA .
  • ~Józek
    2014-06-27 07:05
    Przychodzi Jasio zapłakany ze szkoły i mówi:
    -Tatusiu, rozmawiałem z Krzysiem a Jurek nas podsłuchiwał.
    - A blużniliście albo mówiliście, że np chcecie spłatać figla pani wychowawczyni?
    -A skąd, my nigdy nie robimy takich rzeczy.
    -Widzisz Jasiu, jak dobrze cię wychowałem. Teraz jestem spokojny,że jak podrośniesz,to nie przyjmą cię do PO i nie zostaniesz ich ministrem.
  • ~sokular
    2014-06-27 08:49
    Pokazane wczoraj nagranie inwazji na gazetę "Wprost" potwierdziły brutalny atak na dziennikarza.Tego się nie da obronić!!!
  • ~sdgr
    2014-06-27 09:54
    Służby na usługach PO !!!
  • ~Gosc
    2014-06-27 10:20
    brawa dla Latkowskiego
  • ~Hannah
    2014-06-27 10:23
    wystarczy spojrzec na gęby tych "tajniaków' ; co się dzieje tu nad WIsłą !!!
  • ~św.NH
    2014-06-27 07:53
    Co nas obchodzić mogłoby w tym kraju,
    Gdzie przyjaciele z dala się obchodzą -
    Czy się wrogowie starzy dogadają,
    Kogo pogodzą a komu dogodzą.

    Na co się jeszcze obrażać w ojczyźnie
    Przeobrażonych i po obrażanych,
    Gdzie, jeśli ktoś cię przez przypadek liźnie -
    To, by otworzyć - nie zaleczyć - rany.
  • ~Joggi, klnę
    2014-06-27 09:29
    Latkowski superpissmen, on obroni IV RP przed przeklinającymi niepolakami
  • ~Józek
    2014-06-27 07:04
    Przychodzi Jasio zapłakany ze szkoły i mówi:
    -Tatusiu, rozmawiałem z Krzysiem a Jurek nas podsłuchiwał.
    - A blużniliście albo mówiliście, że np chcecie spłatać figla pani wychowawczyni?
    -A skąd, my nigdy nie robimy takich rzeczy.
    -Widzisz Jasiu, jak dobrze cię wychowałem. Teraz jestem spokojny,że jak podrośniesz, to nie przyjmą cię do PO i nie zostaniesz ich ministrem.
  • ~glodny wujek
    2014-07-02 19:56
    Ch ..d i Latkowskiego d...pa. .Wyglada jak Ciocia Gertruda ,ktorej brak pieniedzy na zupe ogonowa.i tyle w temacie