• ~powinna wystąpić w konkursie Miss
    (2014-10-28 00:03)
    Polonia Catolica... Fu !!!
  • ~PolskaOjczyznaNasza
    (2014-10-28 00:28)
    Walcz EWO Walcz - i nigdy nie poddawaj się - Twoi Orężem Jest PRAWDA i tylko Prawda - Dlatego My zawsze będziemy z Tobą a Ty zawsze Będziesz z Nami POLAKAMI
  • ~wigraszek
    (2014-10-28 07:19)
    Nie pokazujcie tego babsztyla-bo przyśni mi się nocą i zjem kołdrę!
  • ~j10
    (2014-11-11 15:40)
    Wyślijcie jej mydło.
  • ~Piast
    (2014-11-03 19:17)
    Re las.jacy komuniści jacy postkomuniści.Stary mamy 2014 r. Rok w którym rządzą Polska twoi ludzie z solidarności . Solidarności która wg kardynała Glempa była organizacją agenturalną. Napisz prawde .To postsolidarnościowcy okazali się gnidami. Co do deformacji mysli naszych rodaków w dużej cześci masz rację.PO 89 r to bezrefleksyjny tchórzliwy naród który pozwolił sie okrasc i jeszcze uwierzył ze ta kradziez była i jest dla niego najlepsza. Co do warsztatu pani Stankiewicz nie bede sie wypowiadał nie jestem krytykiem ale ta teoria zamachu jest tylko takim biciem piany który ma spowodowac wypłynięcie tej Pani na otwarte wody tzw szoł biznesu. Przykro mi mówic ale to sa brednie o których pani stankiewicz mówi w kontekscie praw objawionych a które prości ludzie przyjmują jako najprawdziwsze prawdy .Życze ci miłego wieczoru .Mimo iz sie nie zgadzamy jednak jako Polacy nie możemy się opluwac .pozdrawiam.
  • ~kobieta
    (2015-01-21 12:21)
    nieedomyta, na wygląd floja, wstyd takie czupiradło pokazywać w mediach, w oczach obled, , co tu podziwiać jak cie widza tak oceniają,
  • ~joker
    (2015-03-03 09:46)
    Strasznie cierpi ta kobieta w Polsce, - i tu, jako czlowiek - po prostu jej wspolczuje. Nie wiem tez czy jest nadzieja, aby ja uchronic od staczania sie w schizofrenie urojeniowa.
    Nie ma mojej zgody na twierdzenie ( a ono wynika z dzialalnosci tej biednej osoby), ze moj kazdorazowy przyjazd do Polski, to odwiedziny w Gulagu.
  • ~pucybot
    (2014-10-27 20:47)
    A kto to jest Niesiołwski,ten bezmozGowiec, co w TVN co zeje pianą
  • ~www
    (2014-10-29 03:53)
    "Ma zagorzałych zwolenników i zaciętych wrogów, wśród których najsłynniejszym był swego czasu Stefan Niesiołowski." - już tylko ten fakt ją poprostu nobilituje!
  • ~Piast
    (2014-11-03 19:09)
    Re Las .Przestań bredzic człowieku o ludziach którzy powinni sie leczyc w Tworkach ,a o których ty mówisz że sa patriotami.Takimi samymi patriotami była polska magnateria,ośmieszała Polske osłabiała ją sprzedawała jak prostytutke , ale jako magnaci wg koscioła i takich niemadrych stworzeń jak ty byli patriotami.Mylisz pojecia kolego.Macierewicz satnkiewicz to osoby chore samotne .osoby które zamiast tworzyc i budowac Polske nowoczesną wpedzaja ją w kolejną klerykalno prawicową nienawiśc . Poczytaj dmowskiego dzieciaku Stachniuka Popławskiego Doboszyńskiego i Balickiego.Oni polscy nacjonaliści mieli w doopie kościół i boguojczyxniane wycia.Liczyła sie Polska i interes Polaków. Oni byli real politykami.Stankiewicz ośmieszyła się z mgłą smoleńską potem helem a na końcu "zamachem "gazowym w katowicach.Jeśli dla ciebie ona i jej podobni to patrioci.to można jedynynie modlic sie o powrót twojego rozumu do łepetyny.Tak czy siak jesteś Polakiem więc życze ci jak najlepiej.