• ~luccia
    (2015-01-08 16:37)
    Tan już się stoczył dawno. PRLowska miernota wylansowana przez chazarski kahał na deprawatora polskiej młodzieży.
  • ~HOLENDER IWAN
    (2015-01-08 16:43)
    Ten z orkiestry za dużo sobie pozwala czy nie ma prawa na takie zachowanie czy można tolerować prymitywizm postępowania.
  • ~nmpolk
    (2015-01-08 16:43)
    jak ktos nie lubi prawdy i atakuje -to jest winien i tak mysli wygrac sila bezczelnosci arogancja ---bieda nasza mlodziez mysli brac udzial w kwescie dla potrzebujacych a nie wie prawdy calej prawdy metne media robia jej wode z mozgu nie mowia i nie pisza prawdy kto to prowadzi i jak korzysta sa nejemnikami owsiaka i jego bandy ---pocieszam sie ze klamstwo i oszustwo ma krotkie nogi i to sie skonczy a jak rogrzane sady ostygna i zaczna dobrze pracowac i rozliczac roznych kanciarzy wrescie to skonczy sie ta hucpa nie pomoze skakanie po stolach i robienie siebie blazna --poprostu zamnkna do klatki i ksiegi i rachunki beda rozliczane z majatkami i dochodami wszystkiemu przyjdzie kres a zostanie niesmak i pamiec
  • ~pp
    (2015-01-08 16:45)
    TW "Bezpiecznik" czyli Jurek Owsiak Róbta Co Chceta
  • ~Bo pytanie było niewłaściwe
    (2015-01-08 16:53)
    Michał Rachoń to bardzo sympatyczny dziennikarz, prowadzi codzienny program popołudniowy i muszę przyznać, że robi to bardzo fajnie.

    Dlaczego został pobity przez dresiarzy Owsiaka, naruszono jego nietykalność? Zadał NIEWŁAŚCIWE pytanie. Bo Owsiakowi trzeba zadawać tylko te właściwe ina czej - z baśki.
  • ~len
    (2015-01-08 17:00)
    Informacja do autorów (autora???) wpisów poprzedzających mój komentarz : macie mocno poprzestawiane w głowach :)
  • ~mssr
    (2015-01-08 17:01)
    złoty melon gnije ;)
  • ~J.M.
    (2015-01-08 17:07)
    Mówią , że " nie ma dymu bez ognia". Zachowanie p.Owsiaka jest dziwne
    i budzi podejrzenia , że nie jest to kryształ , chcący tylko pomagać
    chorym. Prawdą jest , że jego zdolności organizacyjne , wsparte przez
    rząd i media oraz ofiarność społeczeństwa , wyręczają rząd i państwo
    w obowiązkach wyposażania szpitali w nowoczesny sprzęt medyczny.
    Jakie korzyści z tego czerpie p. Owsiak i jego ekipa ? Tego nie wiemy ,
    a władze nie śpieszą się z wyjaśnieniem . Dlaczego ?
  • ~qaduq
    (2015-01-08 17:23)
    To się nazywa informacyjna polityka otwartych drzwi. Nie ma wolności dla wrogów wolności, a każdy ma prawo do swobodnych wypowiedzi w granicach swobody nakreślonej przez wolnych i otwartych na dialog. Brawo.
  • ~UBOWIEC
    (2015-01-08 17:25)
    NO OWSIK ZBIERALI DLA CIEBIE DO PUSZKI TERAZ BĘDZIESZ ZBIERAŁ SAM DLA SIEBIE DO PUSZKI TY ZŁODZIEJU !!!1
  • ~bakarat 4.
    (2015-01-08 17:25)
    od samego początku zaistnienia tego wośp coś mi nie pasowało, a dzisiaj się wydało że ten owsiak to kanciarz i oszust, dlaczego on tak boi się pokazać wszystkie dokumenty związane z jego niby legalną działalnością? czyżby jego nie obowiązywało PRAWO, a może on jest ponad prawem, może jego żadne w Polsce prawo nie obowiązuje. Sprawy finansowe są przez owsiaka aż tak bardzo wielką tajemnicą że nawet potrafi prokuratorowi odmówić wglądu, a kim on jest ten owsiak że nawet prokuratura się jego boi. Wniosek sam się nasuwa, w Polsce jest BEZPRAWIE.
  • ~SKORSKI 13
    (2015-01-08 17:28)
    Bo mu przeszkadza w interesie. To wszystko zamieniło się w biznes i tyle.
  • ~XXXL
    (2015-01-08 17:31)
    rupta co hceta---no i się robi.---żenada.---żebranina nie orkiestra.
  • ~WAW
    (2015-01-08 17:34)
    WYRZUCIŁ DZIENNIKARZA BO MU ZADAWAŁ NIEWYGODNE PYTANIA??? WYDAJE MU SIĘ ZE TO PRL, A ON JEST KACYKIEM NIETYKALNYM???
  • ~XXXL
    (2015-01-08 17:37)
    mała orkiestra żebranej pomocy / na siłę /
  • ~Złoty Melon
    (2015-01-08 17:41)
    Redaktor Rachoń naraził sie Owsiakowi ? Owsiaka nie wolno pytać o jego lewe rozliczenia i skręcone dziesiątki milionów? O jego prywatne spółki Złoty Melon, Mrówke Całą i inne wielomilionowe machloje?
  • ~Amba
    (2015-01-08 17:58)
    Tej resortowej gnidzie wszystko wolno. Stoi za nim cała władza więc bezczelny złodziej może czuć się bezkarnie. Nie dość że jego Owsiak Comando siłą wyrzuciło dziennikarza za to że śmiał dziwce zadać niewygodne pytanie to jeszcze ochrona nie wpuściła policji na sale. Takie rzeczy tylko w Polsce. O reakcji a raczej braku reakcji reszty dziennikarzy szkoda gadać. Albo są zastraszeni albo są tylko klakierami tej postPRLowskiej chołoty. Tak czy owak o wolnych mediach dalej możemy tylko marzyć.
  • ~ja
    (2015-01-08 18:02)
    Owsiaka zainspirowało widać paryskie rozwiązanie problemu dziennikarzy.
  • ~Stary Baca.................
    (2015-01-08 18:04)
    lowsiak ty szmato pospolita ty pasujesz z urbanem,,michnikem ,,pozostala klika na przemial dosc twoich przekrentuf chcesz dogonic kwasa w szabrowaniu naszego, kraju wy pasujeecie dosiebie jestescie z jednego pnia...
  • ~RuptaCoChceta.
    (2015-01-08 18:07)
    Kiedy Prokurator Zrobi POrządek z tym* Zapowietrzonym Hochsztaplerem ? - jutro każe PObić Dziennikarza zasłaniając się przytym Terorystamiz Paryża !

Może zainteresować Cię też: