• ~leon
    (2015-03-07 23:36)
    TVn to bolszewicka menda.
  • ~Leknaowsiki
    (2015-03-07 21:13)
    Teraz POwinni odebrać TVNowi licencję a tych pacanow rozgonić na 4 wiatry.
  • ~spadochroniarze
    (2015-03-07 21:12)
    No to tłumaczy , dlaczego szczury lądują w publicznej !!
  • ~zależy kto G kupił
    (2015-03-08 14:15)
    Zwolnią Wojefóckiego ,Durniaka , Kuźniarka i inne mendy ,to może będzie z tego telewizja
  • ~TV
    (2015-03-08 09:56)
    Patrzcie i uczcie się ludziska. TVN i POLSAT muszą się teraz sprzedać bo wiedzą że po wyborach nikt za ich akcje nie da złamanego centa. Wybory prawica ma już wygrane tylko propaganda jeszce za kasę gada głupoty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-08 01:03)
    Monidło Olejnikowe trafi z powrotem do skupu butelek - i tak skończy się kariera tej warszawskiej presstytutki...
    Na jej miejsce przyjdą inne cichodajki :-)
  • ~wisła
    (2015-03-07 21:21)
    to telewizja 5-10-15 ..dla dzieci i kolorowych. Ja tej stacji nie oglądam bo już nie raz zasnąłem z nudów. nawet te powroty (mamy cię ) jeden wielki odgrzewany kotlet zmielony z budą (nieudany) a miszczak to kula u nogi tej stacji juz od wielu lat !
  • ~tele-wic
    (2015-03-08 12:50)
    A podrasowny Kałmuk zdążyła wycofać kilkaset milionów utopionych w remont stadionu Legii?
  • ~- - - - - - - - - - -
    (2015-03-07 19:20)
    TVN to nic innego jak dziennikarze funkcjonariusze WSI - lizodupy Komorowskiego i POmyj. https://www.youtube.com/watch?v=5o1dRSwbmfk . . . . . . . . . . . To nie żart, zobacz sam/a filmik

    Kompromitacji Bronisława Komorowskiego nie ma końca. Po bulwersującym i groteskowym zachowaniu prezydenta w japońskim parlamencie oraz słowach o "ofiarach Żołnierzy Wyklętych" kandydat PO zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem. Ktoś najwyraźniej mu o tym szepnął, że ma rozpięte krocze ... :-)))
    = = = = = = = = = = = =
  • ~j23,5
    (2015-03-07 21:46)
    Myślę ,że te 51 % kupią tradycyjnie hitlerowcy jak większość mediów w Polsce.Telewizja postubecka nie może wpaść w ręce Polaków.