• ~ann
    2015-03-23 22:09
    Monika Olejnik powinna isc na emeryture za 800 zl tyle zla co uczynila moze 800 to za duzo?
  • ~renata1961
    2015-03-26 19:26
    Nasza telewizję za czasów PO to można porównać do Telewizji rosyjskiej gdzie również dziennikarze są na usługach jednej słusznej partii . Najwyższy czas to zmienić. Polacy do urn.
  • ~sowa
    2015-03-28 14:38
    prawie wszyscy prowadzący rozmowy w tvp są stronniczy,niegrzeczni,przerywają wypowiedzi,przedstawicielom rządzącej sitwy dają dwa razy więcej czasu na bezsenowne wypowiedzi.Inna sprawa to dyżurni opluwacze z Niesiołpowskim naczele.często zbiera się na wymioty wysłuchując i oglądając tych sługusów rządzącej sitwy!tylko w tv TRWAM jest spokój i kultura dlatego najczęściej ją oglądamy!
  • ~wdc
    2015-03-28 10:59
    olejnik córeczka dawnych służb wie jak się pochylać
  • ~OBSERWATOR
    2015-07-05 18:53
    DLACZEGO MY MAMY PŁACIĆ ZA ABONAMENT! NA TAKICH DZIENNIKARZY KTÓRZY MAJĄ WYNAGRODZENIE 100 ZŁ.NA PRZYKŁAD TAKI LIS.KTÓRY JEST JEDNOSTRONNY,
    .NIE MÓWI PRAWDY TYLKO SKŁÓCA POLITYKÓW.I ZA TO BIERZE TYSIĄCE ZŁ.
    Z ABONAMENTU.NIE IDZIE DO ŁOPATY DO BĘDZIE WIEDZIAŁ CO TO JEST PRACA
    I CZŁOWIEK.
  • ~kajot551
    2015-06-13 07:58
    LIS TO DOPIERO OBIEKTYWNY PALANT KTORY SLUZY SOBIE I SWOJEJ KU...E
  • ~widzka
    2015-05-01 06:54
    Mnie najbardziej, delikatnie mówiąc, wnerwia Rymanowski, który w rozmowach z gośćmi zachowuje się jak baba z magla...Nie mogę też ścierpieć Pochanke, która w chamski sposób przerywa wypowiedż i kontynuuje swoje monologi!!
  • ~KaZet
    2015-03-25 19:21
    dziennikarzyna morozowski to rzecznik rządu mafii PO
  • ~Ja-Nina
    2015-03-23 22:07
    Najgorsi dziennikarze to w telewizji INFO dzienikarki jak s...i zajadle ,jednostronne ,babochłopy ,dzisiaj 23 marca szczegolnie ujadaly ,żadnej wiedzy tylko jak tu przypodobać się władzy WSTYD nie oglądam ich już więcej!
  • ~buhaha
    2015-03-23 22:07