• ~Khytyk
    2015-04-01 11:24
    Koszerna sitwa i stado szabesgojów świetnie się bawi za pieniądze podatników. Już nawet nie próbują ukrywać, gdzie nas mają. Braun powinien siedzieć za to, co dzieje się w telewizji, która zamienił z prywatny folwark, nie mający nic wspólnego z misją publiczną. O Tusku to szkoda mówić, jurgieltników kiedyś się wieszało, dzisiaj nagradza, A Zanusii? Jak to pisał kiedyś znany szczerbaty krytyk - Zanudzi każdego.
  • ~DZIADEK -45 LAT PRACY-PONAD 15 LAT W WARUNKACH SZC
    2015-04-01 07:50
    TUSK POLITYK ROKU KTURY OKRADAL POLAKOW PRZEZ 7 LAT. Z EMERYTOW I ZMLODYCH LUDZI ZROBIL DZIADOW.LUDZIE CI PRZEPRACOWALI PO 40 ,50 LAT.DOSTALI W MARCU PODWYZKI 29 zl NA REKIE.JAK SLYSZE ZE NIE MA PIENIEDZY W ZUSIE TO ZARAZ SZLAK MIE TRAFJA.BO NA NAGRODY ZAWSZE SO PIENIODZE.TO CO ZROBIL GAJOWY TO NIKT PRZY URNIE MU NIE WYBACZY.WYBORACH TEZ BYLY PSZEKRETY JUZ ARESZTOWANO 30 OSOB
  • ~sed
    2015-03-31 12:48
    TVP musi już nagradzać swego Prezesa.. szczyt autoreklamy osobnika, który doprowadził telewizję publiczną do zupełnego upadku. To, co wyprawiają "dziennikarze inaczej" z TVP Info, Wiadomości czy opłacany za propagandę Lis ma tylko jeden wzór - telewizję stanu wojennego. Zmuszają ludzi do płacenia abonamentu na stronniczą, wrogą im często telewizję. Już niedugo a ludzie zaczną znowu pisać "Telewizja kłamie!" jak to było w PRL-u. A prezes za to będzie miał Wiktora...
  • ~kibic TVN
    2015-03-31 15:07
    Ale żeby dostał ten MYSI SZCZUR ŻankowsKI to przesada CZERWONE KMIOTY
  • ~motek
    2015-04-01 14:11
    brukselska ruda małpa też dostała
  • ~kpdd
    2015-04-01 14:10
    za co dostał nagrodę stary komunistyczny dziennikarzyna żachowski który tak się bał kiedyś lustracji
  • ~tele-wic
    2015-04-01 15:52
    Odznaczać samego siebie, za wszelkie zło jakie czyni, to dopiero jest hucpa nad hucpami. Ciekaw jestem co w piątek rabin w synagodze powie Braunowi? Pewnie
    "nie uchodzi. nie uchodzi", ale co taki pejsacz z zakutym łbem z tego zrozumie.
    Ale Wiktora za największą "dupowość" nie przyznali?
  • ~towarzystwo doborowe mainstreamowe
    2015-04-01 19:26
    Suoerwiktora za całokształt osiągnięć otrzymał także dziennikarz Jacek Żakowski.

    Nie, no super! Nie dziwię się, że Wojciech Reszczyński swojego Wiktora oddał...
  • ~POLAK
    2015-04-01 21:44
    Bawili sie w salach ZAMKU KTORY ZOSTAL ZNISZCZONY PRZEZ NIEMCOW. ODBUDOWAL GO Z RUIN EDWARD GIEREK KTORY ZMOBILIZOWAL POLAKOW DO OD BUDOWY.NIECH MLODZIERZ OTYM WIE .ZDUDOWAL TEZ 525 ZAKLADOW HUTY ELEKROWNIE ITP A TAM BYLI OSOBY KTORZY POLSKIE ZAKLADY ZNISZCZYLY Z BALCEROWICZEM NACZELE
  • ~czepiajew
    2015-04-02 21:25
    a prezes tvp to za co i od kogo dostał ! za pokazy męskich organów w kazdej sytuacji i bez cenzury ?! i teraz też pełna wyczucia tvp przed świetami katolików puszcza film , który wg nich obraża ich religię ! tvp to zwykłe a właściwie niezwykłe chamstwo, seksizm, dyskryminacja i znieważanie męskiej części publiczności !