• ~kac
  (2015-07-23 19:07)
  TVN rzadowa tv,sieja propagande jak za Stalina
 • ~mat
  (2015-07-23 18:18)
  Nie oglądam "resortowych dzieci" i dzieci komunistycznych aparatczyków z TVN. Nie znoszę
  manipulacji medialnych uprawianych przez oficerów propagandy medialnej,
 • ~robert
  (2015-07-23 17:43)
  współczuje debilom którzy oglądają tv
 • ~aleksander
  (2015-07-24 15:13)
  Tego programu nie da sie spokojnie ogladac.Miecugow to najbardziej PO stronniczy dziennikarz.Spotkac go na uczelni i byc jego studentem to katastrofa.Ostatnio i Sianecki przegina.Ich pacholkowie ,ktorzy biora udzial w szkielku sa marionetkami.Dauszkiewicz zachowuje sie jak niedouczony pacholek nie mowiac o innych.Niejaka Joanna z Zor albo Barbara prawie dwa razy w tygodniu dzwonia do szkielka i sprawiaja wrazenie troche pomylonych.Zenada.I oni jeszcze dostaja pieniadze za takie badziewie.
 • ~wiesiek
  (2015-07-24 02:03)
  "Szkło kontaktowe" to NAJgłupszy, ABSURDALNY program telewizji TVN24, będący stałym elementem prorządowej propagandy i wojny polsko-polskiej prowadzonej od 2005 roku przez trzymającą władzę klikę POWSI-PSL.

  PO latach rządów-nierządu kliki POWSI-PSL dostali kolesie po kulach. Polacy wybrali na prezydenta kandydata PiS Andrzeja Sebastiana Dudę, PiS przewodzi w sondażach, to PiS wygra wybory parlamentarne, to PiS ma zdolność koalicyjną i to kolesiom z kliki POWSI-PSL cierpnie skóra ze strachu, że stracą władzę i intratne posadki bo całkowicie utracili zaufanie Polaków.

  Wyniki wyborów prezydenckich były dla obozu Bronisława Komorowskiego i jego samego wielkim wstrząsem. – Nie chce z nikim rozmawiać, jest w kompletnej rozsypce. Sam nie wie, co ma dalej robić: czy kandydować do Senatu czy też stanąć na czele PO – zdradził „Faktowi” jeden z polityków Platformy, pytany o nastrój ustępującego prezydenta.

  Jak widać Komorowski nie wyzbył się zgubnej pychy jeżeli uważa, że "należy mu się" przywództwo PO. Realia zaś są takie, że nie wiada czy pozwolą mu stanąć wedle bo na pewno nie na czele ...!!

  W równie ponurych nastrojach jest pewnie około 40-50 osób, które stracą pracę w Kancelarii Prezydenta. – Gdyby spodziewano się przegranej, dla nich załatwiono by pewnie miękkie lądowanie – miejsca w spółkach, na placówkach zagranicznych. A teraz jest na to za mało czasu – ujawnił rozmówca dziennika.


  Wielu co bardziej przezornych kolesiów z kliki POWSI-PSL, trzymającej władzę, posiadający kasę na zagranicznych kontach już się spakowało i przygotowało do rejterady z "tonącego okrętu".


  - Jedynie, niektórzy liderzy kliki POWSI-PSL rządzącej Polską przez ostatnie 8 lat, w tym premier Kopacz i prezydent Bronisław Komorowski nie zrozumieli przyczyn swojej porażki. Nawet wg ekspertów, dla młodych wyborców dotychczasowy układ władzy jest obciachem ! Dzisiaj dla młodego pokolenia obciachem jest głosowanie na kandydata PO - stwierdził redaktor naczelny czasopisma "Liberte" Leszek Jażdżewski. Cofnięcie przez Kancelarię Prezydenta projektu zmian w reformie emerytalnej to kpiny z wyborców. Komorowski nie zapowiadał przecież, że przeprowadzi ustawę gdy wygra wybory, lecz że prześle ją do Sejmu. Nie dość, że tego nie zrobił, to na dodatek gdy przegrał bezczelnie wycofał się z projektu fałszywie argumentując, że nie chce wiązać rąk swemu następcy, podczas gdy tak naprawdę to, Bronisław Komorowski, po przegranej w wyborach, wściekł się; obraził się na Naród, obraził się na Polaków, przede wszystkim obraził się na swoich dotychczasowych wyborców.


  - Jeżeli więc rządząca klika POWSI-PSL i Komorowski nie zrezygnują z kontynuowania wojny polsko-polskiej rozpętanej w 2005 roku przez Donalda Tuska, jeżeli rozpętają kolejną wojnę na górze, kalkulując, że szkodząc nowemu prezydentowi, zaszkodzą swojemu głównemu konkurentowi – PiS, przegrają wszystko i pójdą na dno. Wojna rządu Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim była na rękę Platformie Obywatelskiej ale przyczyniła się do psucia państwa. Andrzej Duda jest legalnie wybranym prezydentem i należy mu się szacunek. Platforma Obywatelska powinna się wobec Niego zachowywać przyzwoicie. Udostępnienie Andrzejowi Dudzie biura w Kancelarii Prezydenta niektórzy oceniali jako sygnał, że może do takiej, kolejnej, zgubnej wojny na górze, jednak nie dojdzie. Ale to tylko pozory. Jak wykazały ich kolejne uczynki jasno widać, że liderzy kliki POWSI-PSL trzymającej władzę, w tym Bronisław Komorowski, wspierani przez prorządowe media, na dłuższą metę nie są w stanie rzeczywiście zdecydować się na odrzucenie polityki straszenia PiS-em i otwartej wojny z Kaczyńskimi, z PiS-em i milionami ich zwolenników.  - Jak na razie sądząc po uczynkach, po lekceważeniu inteligencji i woli wyborców, w dalszym ciągu jasno widać brak chęci do zgody narodowej i jedynie złą wolę kliki POWSI-PSL trzymającej władzę, którą zaślepiła pycha i nienawiść do opozycji.
 • ~adelaide.o
  (2015-07-26 13:51)
  Ten program jest epicentrum wrednej, prorządowej propagandy, agitacji i wojny polsko-polskiej w stylu "mistrza Urbana", prowadzonej przez trzymającą władzę klikę POWSI-PSL. Dzwoniący do tego programu bez podania jakichkolwiek logicznych podstaw merytorycznych, kierując się jedynie zawiścią i nienawiścią, wścieklizną niemal, atakują wszystko cokolwiek powiedzieli, powiedzą czy myślą Kaczyńscy, członkowie PiS czy miliony ich wyborców i zwolenników, gloryfikując jednocześnie "jedynie słuszną" politykę trzymającej władzę kliki POWSI-PSL, pod przewodnictwem obecnie Ewy Kopacz, słynnej mistrzyni w okłamywaniu Polaków z mównicy sejmowej..
 • ~rok2015
  (2015-07-24 07:44)
  i co my tu mamy SZKIELKO w NOCNIKU miecugiowa tego czerwono armisty
 • ~ohyda
  (2015-07-25 07:55)
  Ci "prowadzący " to badziewie są strasznie obślizgli .
 • ~heliot
  (2015-07-25 06:43)
  Najgłupszy program ...siedzi dwóch dziadków i opowiadają ploty jak w maglu, a widzowie dzwonią,oczywiście krytykując wszystkich i wszystko co tylko dotyczy opozycji,w szczególności _PiS...żenada!!!
 • ~Jan Stańczyk
  (2015-07-24 07:19)
  Obrzydliwy program TVN oraz wstrętne typy prowadzące program! Na sam widok robi się niedobrze !!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.