• ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-03 20:57)
    Duda wchodzi w tłuste du psko pazernego Rydzyka tak jak reszta spolegliwej PiSowskiej braci! Zobaczymy na koniec kadencji kaczora jaką sumą zasilił toruńskiego pseudo biznesmena! idę o zakład że będą to setki milionów z naszych podatków...
  • ~XZ
    (2016-12-03 21:07)
    I te moherowe berety będą budować dobrobyt w Polsce ?! Nie mogę już patrzeć jak to PISowskie chamstwo rujnuje nasz kraj z klerem pod rękę. Boże ratuj, bo toniemy.
  • ~Orwell kontra Darwin
    (2016-12-03 21:22)
    Barbarzyńska Unia Eurpejska cofnęła sie do czasów sprzed 2000 lat. Tylko patrzeć jak uchwalą nowy kalendarz, z rachubą od poczęcia pierwszej małpy, od której pochodzi człowiek. Jest tylko problem, kto te małpę był ukrzyżował
  • ~costam
    (2016-12-03 20:55)
    Myślałem, że Marionetka Opętanego Prezesa nie może już się bardziej skompromitować. A Tu masz, niespodzianka. Maliniak na kolanach u Ojca Złodzieja, Kłamcy i Oszusta !!
  • ~tekla
    (2016-12-03 21:32)
    Tylko dlaczego my, sort gorszy i sort lepszy mamy spłacać długi pisowskie wobec Rydzyka? A tani nie jest. Czy was, ciemny pisowski ludu nie boli, że was doją z każdej strony?
  • ~ja
    (2016-12-03 20:51)
    Przygłupy niedługo zagłaszczą się na śmierć. Żałosna zbieranina!
  • ~mik
    (2016-12-03 20:56)
    Czy on (nie mozna tego nazwzc prezydentem) wie co on mowi ?
  • ~cid
    (2016-12-03 21:09)
    No wreszcie wiadomość dnia. Długo widocznie trwały konsultacje w Dzienniku bo prawie do 21.00 czy napisać coś o 25- leciu Radia Maryja czy nie, ale widać w końcu doszli do wniosku , że fakty są uparte i nawet jak nie napiszemy to i tak nie przestaną istnieć...;-)
  • ~sd2015
    (2016-12-03 21:23)
    Jak włączyłem dzisiaj TV Trwam, to widziałem w tej hali w Toruniu przede wszystkim pełno starszych (przecież z uwagi na wiek, b. często schorowanych) pań. I przykro słuchać, że do tego przyrównywano naszą najlepszą jednostkę wojskową.
  • ~Chic
    (2016-12-03 20:51)
    Wiem macie kretyna # 1 ale ten wali go wieki