UFO na dnie Bałtyku? Szwedzi nie wiedzą, co mysleć

2011-08-02 13:29 | Aktualizacja: 13:30
Szwedzcy badacze znaleźli na dnie Bałtyku UFO?

Szwedzcy badacze znaleźli na dnie Bałtyku UFO? / Inne)

To może być pierwszy dowód na istnienie cywilizacji pozaziemskiej. Grupa Szwedów zajmujących się badaniem głębin Morza Bałtyckiego, trafiła na przedziwne anomalie w Zatoce Botnickiej między Szwecją a Finlandią. Ich zdaniem, swym kształtem mogą one przypominać statek kosmiczny.




Badacze penetrują głębiny Bałtyku w poszukiwaniu wraków starych statków. Jednak na głębokości 92 metrów znaleźli coś, co statku nie przypomina. To zaokrąglony obiekt o średnicy ponad 18 metrów - pisze "Daily Mail". Dodają, że teren wokół tajemniczego obiektu jest nierówny i wygląda, jakby "statek" próbował wystartować. 

Zdjęcia, wykonane za pomocą sonaru między 11 a 19 lipca, opublikowano na stronie grupy kierowanej przez Petera Lindberga. 

Informacja poruszyła szwedzkie media, które stawiają nawet pytanie, czy odkrycie może okazać się dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej i ziemskie wyprawy jej przedstawicieli. 

 Lindberg przyznał, że w ciągu 18 lat poszukiwań widział wiele przedziwnych obiektów, lecz z czymś takim spotkał się po raz pierwszy. Jego zdaniem, obiekt, jeśli nie przybył z kosmosu, może się okazać "nowym Stonehange". On sam jednak raczej nie podejmie się rozwikłania zagadki, ponieważ jego grupa nie ma funduszy ani środków technologicznych na badanie znaleziska.






Źródło: dailymail.co.uk
Wypowiedzi: 43
  • ~skom2012-07-15 22:47

    Prziez to wyglada jak sokół milenium!

  • ~EWA KOBY2011-08-27 22:53

    SZKOCI JUZ OD DAWNA TYM MANIPULUJA NORWEDZY WALL SAFARI A TERAZ SZWEDZI UFO BOMBY SS JAK W LAGO DI GARDA

  • ~katolik2011-08-21 08:34

    zapytajcie Macierewicza. On odpowie natychmiast. Może ten statek czy inne dzwadło znalazło się tam pod wpływem sztucznej mgły

  • ~ciekawy2011-08-12 15:59

    ale baje przecież UFO już armia Hitlera testowała być morze wpadł do morza i do tej pory leży,a cała kadra techniczna tego pojazdu po upadku Niemiec trafiła do Brazylii czy argentyny zaś składaczy wystrzelano.Potem USA ich ściągneli do siebie i obecnie produkują te talerze obiekt strzeżony ściśle tajny,był kiedyś cały artykuł z filmem na Discovery

  • ~daro2011-08-10 17:52

    malo swiadomi ludzie chocie dalej w niedziele do kosciola i sie mudlcie nie wiadomo do kogo

  • ~MinX2011-08-10 10:07

    Zwykła formacja geologiczna. Niewielkie wzniesienie na dnie morza. Że niewielkie, to można poznać po cieniu. Jaśniejsza smuga to osad sedymentacyjny... Wielka mi sensacja...

  • ~playaogame2011-08-09 17:56

    a mial go nie zarysowac hehe

  • ~kolejny narzekacz2011-08-08 15:36

    No jak się okręt podwodny rozpadł i dziobem wbił w muł, to tak musi właśnie wyglądać

  • ~mądrzejszy od was2011-08-06 23:10

    To jest kuwa jakaś plama, a nie żadnen statek kosmiczyny... Już im wszystkim na łeb powaliło. Ha ! Naukowcy, też mi coś.

  • ~Ufofan2011-08-04 21:08

    Ten statek wygląda jak sokół milenium z gwiezdnych wojen:D