Oto największe bzdury, w jakie wierzy Polak. SONDAŻ

| Aktualizacja:

Śmiejemy się z poziomu wiedzy Amerykanów, a tymczasem powinniśmy uderzyć się w piersi, bo nie jesteśmy lepsi. Tylko co drugi Polak wie, że pierwsi ludzie nie żyli w epoce dinozaurów - wynika z ogólnoeuropejskiego badania.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-08-21 07:58)
    Dopiero teraz można zrozumieć tak przygnębiający sukces PO. Słusznie traktuje POrtyja swych wyborców jak idiotów, jak widać łykają wszystko, a ilość matołów jest tożsama (nieprzypadkowo) z wynikiem poparcia dla Parady Oszustów, "by żyło się lepiej". Buhaha !
  • ~sliski
    (2012-08-21 08:01)
    PremierTusk nigdy nie kłamie -ta bzdura przebija wszystkie inne:)))
  • ~vp
    (2012-08-21 08:01)
    No więc rozumiem skąd tyle osobników wierzących ,że L Kaczyński poległ ,że hel był przyczyna ,że Rydzyk prawdę mówi . itd ,itp.
  • ~młody lewicowiec
    (2012-08-21 08:04)
    Głupi artykuł..
  • ~adam
    (2012-08-21 08:05)
    Wierzą bo są wierzący - 99%. W dodatku badacze trafili niestety na elektorat PiS i słuchaczy RM.
  • ~PAN
    (2012-08-21 08:10)
    DZIENNIK także ma fatalny poziom podając różne głupie informacje oraz deprecjonując uczciwe kształcenie na rzecz zdobywania dyplomów. Zacznijcie od siebie i rzetelnie informujcie!
  • ~Janusz
    (2012-08-21 08:11)
    Niestety nie odskakujemy daleko od jankesow. Na suwalszczyznie bardzo poplularna metodą zapobiegajaca ciazy jest wkladanie przez kobiete do swoich narzadow przed stosunkiem kawalka waty nasaczonego octem. Przykre ale prawdziwe.Ciemnmogrod do kwadratu.
  • ~xero
    (2012-08-21 08:14)
    No i tempaki potem wybierają Peło - młodzi wykształceniu z dużych miast.
    A te 7% od słońca i ziemi , to chyba elektorat ruchu palikota
  • ~AK
    (2012-08-21 08:15)
    No i że Platforma Obywatelska z Donaldem na czele da wszystko co wyborca zażąda.
    W to wierzy 40% Polaków.
  • ~polak z wyspy
    (2012-08-21 08:16)
    Politycy spełnią wyborcze obietnice- bzdura w którą wierzą polacy, udowodnione kilka razy
  • ~któś
    (2012-08-21 08:20)
    A ile procent Polaków wierzy w Gazetę Wyborczą. A w Izraelu takie badania przeprowadzono, bo z tego co wiem to tam rządzą religijne wybrane w demokratycznych wyborach.
    A poza tym jak to zauwazył jeden z wiekich uczonych to lepiej wierzyć niz nie bo później nie ma przykrej niespodzianki.
  • ~Hh
    (2012-08-21 08:20)
    Na biale swiatlo skladaja sie wszystkie kolory... Dopiero pochlanianie fal robi z bialego kolor... Ktos chyba ****** z tym pytaniem o Slonce...

    Inny kolor nieba (czy Slonca)o zachodzie to sprawka atmosfery, a nie swiatla o innej barwie...
  • ~jorry123
    (2012-08-21 08:22)
    głupi artykuł, o niczym i to jeszcze ankieta przeporowadzona przez specjalistów z lewackiego kraju...
  • ~Robnad
    (2012-08-21 08:25)
    ~vp2012-08-21 08:01
    no POpatrz komuszku.jesteś wzorcowym przykładem ewolucji nieustającej.
    zamiast rozumu,GieW.
  • ~tez się pośmiejemy
    (2012-08-21 08:26)
    a jak jest w izraelu?
  • ~sebastian
    (2012-08-21 08:27)
    ludzie zyli z dinozaurami sa na to dowody tylko wy je pomijacie zyli tez giganci tez znajdowano szkielety i one sa wasza teoria ewolucji to stek klamstw czlowieka stworzyl Bog polecam dr, kent howint dinozauty i biblia na you tube
  • ~WICIUF1
    (2012-08-21 08:32)
    ALE IDIOTYCZNY ARTYKUL POMIESZANIE Z POPLATANIEM, AUTOR TYPOWY POLAK NIE WIE A PISZE, BRAK NIE WIEDZY POLAKOW ARGUMENTUJE BRAKIEM TYPOWYCH FAKTOW:że atomy są mniejsze od elektronów i że zwykłe pomidory nie mają genów, a mają je tylko te GMO. 1/4 nie zna żadnego uczonego światowej sławy - ALE ODRAZU DORZUCA ROWNIEZ DO WORKA RZECZY KTORE SA TYLKO TEORIAMI - JAK EWOLUCJA, ALBO WIEK SWIATA. PRZECIEZ NA TO NIE MA ZADNYCH DOWODOW JAK TO MOZNA PODAWAC ZA FAKT?
  • ~WERTYUIOP
    (2012-08-21 08:33)
    TE 7 PROCENT MOŻE SIĘ ZDZIWIĆ BO JA JAK CHODZIŁAM DO PIERWSZEJ KLASY TO OD RAZU WIEDZIAŁAM ŻE TO SŁOŃCE KRĄŻY WOKÓŁ ZIEMI.
  • ~yeti
    (2012-08-21 08:36)
    tacy szkoleni jaka władza
  • ~RC