Matka Teresa miała tajne konta bankowe? Najnowsze doniesienia badaczy

| Aktualizacja:

Utrzymywane w tajemnicy konta bankowe i grube miliony dolarów miała posiadać nieżyjąca już Matka Teresa z Kalkuty. Ale to nie jedyne zarzuty badaczy z Kanady, którzy dowodzą, że wątpliwy był też sam sposób opieki nad chorymi i ubogimi. Czy beatyfikacja to efekt skutecznej kampanii medialnej?

wróć do artykułu
  • ~sabrina
    (2016-07-29 09:09)
    tak caly ten kosciol to fura ****** A tyle jest naiwnych co wciaz im oddaja ostatni grosz, wierzac ze oddaja Bogu. A Bog nie ma z nimi nic wspolnego. I
  • ~Winicjusz
    (2015-12-19 08:12)
    jeszcze mało świetnych?tereska świetna, nie głupie to
  • ~klik
    (2015-11-27 09:35)
    czy tylko mi się wydaje, że ona była po prostu sadystką?
  • ~Ateizm ponad wszystko
    (2014-08-20 19:45)
    I Kościół ma swoją pieprzoną św. Tereskę! Kościołowi trzeba wypowiedzieć otwartą wojnę
  • ~Bielkruk
    (2014-04-29 21:21)
    ~chłopak, bo jeśli coś jest oczywiste dla wszystkich, to się tego nie stwierdza!
  • ~Szymon
    (2013-07-07 20:39)
    Szkoda mi tych co oczerniają Kościół i święte osoby , takie jak Bł. Matkę Teresę i Jana Pawła II. Pewnie to osoby które wgl nie maja nic wspólnego z Bogiem, jak trwoga to do Boga ale moze byc za późno...
  • ~chłopak
    (2013-04-08 09:37)
    Ty, "słowianin" czytam co piszesz. Piszesz w deche, ale czemu się boisz napisać,że z Izraela?
  • ~słowianin
    (2013-04-08 09:33)
    A ci "naukowcy" otrzymali honorarium z pewnego kraju na Bliskim Wschodzie mającym dostęp do Morza Śródziemnego i Czerwonego...
  • ~verte
    (2013-04-05 00:54)
    Czytając ten artykuł aż żal mi się zrobiło tych kanadyjskich ,,naukowców''. Żeby tak oczerniać człowieka który zrobił tyle dobrego. Z resztą Bóg sam jeden wie co się tak naprawdę stało i dzieje i pamiętajmy o tym że wszyscy będziemy z tego rozliczeni.
  • ~utor
    (2013-03-13 11:40)
    badacze z Kanady badali badali aż się posrali.!
    zostaną teraz wynagrodzeni za swoją pracę.
  • ~ghtr
    (2013-03-12 21:27)
    gazety bzdury pisza,a wszyscy łykają
  • ~sukmancom sie nie spowiadam
    (2013-03-12 13:33)
    dżozef2013-03-09 00:12

    To nie jest nienawisc do kosciola to jest poprostu potwierdzenia ze kosciol to SEKTA Ktora rzadzi MAFIA, a nastepnego MAFIOZO teraz wybieraja.
  • ~mola
    (2013-03-11 20:19)
    żenua
  • ~dajcie spokoj
    (2013-03-10 18:20)
    Czytalem wiele zrodel i komentarzy. "Swieta" ona to byla jak moja sasiadka co ma "szczeke" na targowisku! A ze ludzie uwierzyli-to szatan ma ubaw! Czy wy na prawde myslicie ze Kosciol K. ma cos wspolnego z prawdziwym chrzescijanstwem gloszonym przez Jezusa i Apostolow! Nastepna "wygrana" diabla! Watykan to siedlisko demonow,ped.. i homo! Precz z takim kosciolem!!!
  • ~obiektywny
    (2013-03-10 13:29)
    @dżozef

    Jak to po co ?? Przecież z pochodzenia była Albanką. Albania to wbrew pozorom bardzo biedny kraj. W biednym kraju, dla biednej rodziny kilka milionów USDollars to bardzo łasy kąsek. Jeszcze tego nie pojąłeś ??
  • ~Socjolog
    (2013-03-09 11:59)
    Skoro te rewelacje pochodzą od naukowców,to brak podstaw do ich podważania.Skoro tak, to powstaje pytanie,do czergo nam służą współczesne media.stadna nagonka czy wieszczone peany,to nic innego,jak tworzenie prawdy medialnej,która niema nic wspólnego z faktami obiektywnymi.i rzeczywistościa.Dlaczego pozwalamy pasożytom medialnym tuczyć się naszym kosztem.?
  • ~diabel
    (2013-03-09 00:13)
    p.Teresa znala sie z p.Wojtyla-piekny duet
  • ~dżozef
    (2013-03-09 00:12)
    Zadziwiające z jaką łatwością uwierzyliście w te wszystkie oszczerstwa że tak się
    wymądrzacie . Czy aż tak nie mądrzy jesteście ? A niby to kiedy miała zakładać sobie te konta i po co ? Jakąż nienawiść trzeba mieć do kościoła żeby wypisywać takie brednie.
  • ~obieżyświat
    (2013-03-08 22:25)
    Coś mi tu od tych badaczy strasznie czosnkiem śmierdzi
  • ~bb