Matka Teresa miała tajne konta bankowe? Najnowsze doniesienia badaczy

| Aktualizacja:

Utrzymywane w tajemnicy konta bankowe i grube miliony dolarów miała posiadać nieżyjąca już Matka Teresa z Kalkuty. Ale to nie jedyne zarzuty badaczy z Kanady, którzy dowodzą, że wątpliwy był też sam sposób opieki nad chorymi i ubogimi. Czy beatyfikacja to efekt skutecznej kampanii medialnej?

wróć do artykułu
  • ~calaprawda
    (2013-03-07 07:51)
    Ludzie zrozumcie w koncu, ze caly kosciol to jedna wielka fikcja, robiona dla pieniedzy i gwalcenia dzieci. SS i NKWD razem wziete przy KK to zgraja swietoszkow!
  • ~klik
    (2015-11-27 09:35)
    czy tylko mi się wydaje, że ona była po prostu sadystką?
  • ~ACOMITAM
    (2013-03-07 07:50)
    Tajne konta watykańskie,tajne konta matki teresy,komisja majątkowa,tajne konta Caritasu a PROKURATOROWI GENERALNEMU I CBŚ TO ZWISA I POWIEWA.TO JEST POLSKA WŁAŚNIE.
  • ~realista
    (2013-03-07 08:02)
    to proste ,nie godzić się na odpis podatkowy dla kościoła katolickiego,niech wreszcie sięgną do kont i kasy na nich będących
  • ~gaga
    (2013-03-07 08:03)
    kosciol zbiera kase i dlatego trwa,tylko zbierac,w Watykanie muzeum tyle bogactwa a w Afryce taka bieda,moze Kosciol cos sprzeda?po co te bogactwa.odpowiedz,aby trwac i dalej zbierac ,nawet od ubogich.
  • ~yo
    (2013-03-07 07:33)
    Jak najszybciej rozwiazac te pseudopanstwo przestepcze, zwane WATYKANEM!
  • ~dziadek
    (2013-03-07 08:03)
    Zoś się dzieje z noblistami - Teresa z Kalkuty, a w zasadzie z Albanii i Lech z Gdańska.
    Czyżby jedną "podszewką" są podszyci - ojciec z Torunia i matka z Kalkuty ?

    Czyżby wyłącznie - Alleluja i do przodu ?
  • ~Ateizm ponad wszystko
    (2014-08-20 19:45)
    I Kościół ma swoją pieprzoną św. Tereskę! Kościołowi trzeba wypowiedzieć otwartą wojnę
  • ~Katolik
    (2013-03-07 07:43)
    Do Jane znikąd: Pytasz gdzie Bóg jak cierpi dziecko. A jak cierpi dorosły to też należy się zastanowić, gdzie jest Bóg? Ludzie dostali od Boga wolną wolę i często krzywdzą innych, na co Bóg, zgodnie z daną wolnością ludziom, pozwala. Nie wiemy także jakie są plany Boże, dlatego nie wiemy dlaczego tak mocno doświadczani są ludzie.
  • ~dżozef
    (2013-03-09 00:12)
    Zadziwiające z jaką łatwością uwierzyliście w te wszystkie oszczerstwa że tak się
    wymądrzacie . Czy aż tak nie mądrzy jesteście ? A niby to kiedy miała zakładać sobie te konta i po co ? Jakąż nienawiść trzeba mieć do kościoła żeby wypisywać takie brednie.
  • ~verte
    (2013-04-05 00:54)
    Czytając ten artykuł aż żal mi się zrobiło tych kanadyjskich ,,naukowców''. Żeby tak oczerniać człowieka który zrobił tyle dobrego. Z resztą Bóg sam jeden wie co się tak naprawdę stało i dzieje i pamiętajmy o tym że wszyscy będziemy z tego rozliczeni.
  • ~utor
    (2013-03-13 11:40)
    badacze z Kanady badali badali aż się posrali.!
    zostaną teraz wynagrodzeni za swoją pracę.
  • ~ghtr
    (2013-03-12 21:27)
    gazety bzdury pisza,a wszyscy łykają
  • ~agnostyk
    (2013-03-07 07:28)
    Ciekawe co by z tego miała, gdyby chciała się wzbogacić. Niby jak by to bogactwo miała wykorzystać? Gdyby jednak to byla prawda, w co nie wierzę, to chciałbym by wszyscy się tak wzbogacali żyjąc tylko dla innych ludzi, a nie dla siebie i swoich przyjemności.
  • ~wrednyateista
    (2013-03-07 19:17)
    Każda religia to obraza rozumu. Więc nie ma się co dziwić komentarzom i stylowi obrony "dobrego imienia"mamuśki.
  • ~Winicjusz
    (2015-12-19 08:12)
    jeszcze mało świetnych?tereska świetna, nie głupie to
  • ~Bielkruk
    (2014-04-29 21:21)
    ~chłopak, bo jeśli coś jest oczywiste dla wszystkich, to się tego nie stwierdza!
  • ~obieżyświat
    (2013-03-08 22:25)
    Coś mi tu od tych badaczy strasznie czosnkiem śmierdzi
  • ~do armagedonu
    (2013-03-07 21:16)
    Czytalem rozne zrodla ale wszyscy pisali o niej "stara zaklamana su.." Podzielam opinie bo to byla "gwiazda" ONZ,czyli Bestii/diabla. Precz z falszem w chrzescijanstwie-bo Watykan to Wielka Nierzadnica-zamiast ewangelii Jezusa naucza o politycznych podzialach,jak komus wejsc w...prywatnosc i jak miec emeryture NIE pracujac ani dnia w zyciu! Obluda juz siega zenitu wiec mowie-do Armagedonu,gdzie wszystkich rozliczy nas Jezus wg.uczynkow-WSZYSTKICH! Amen!
  • ~krzysiek
    (2013-03-07 20:35)
    wstydzę się jako czlowiek czytając niektóre z komentarzy... bredzicie ludzie ... nie ma już świętości dla was a co z szacunkiem dla zmarłych... pewien pan profesor pokusił się o rozglos i depcze po zmarlym a my na to pozwalamy...

Może zainteresować Cię też: