Chora na raka 14-latka została zamrożona. Sąd dał na to zgodę wbrew woli ojca dziewczynki

| Aktualizacja:

14-letnia Brytyjka, chora na raka, wygrała krótko przed śmiercią batalię sądową o zamrożenie ciała w nadziei, że w przyszłości może zostać wyleczona - poinformowała BBC. Dziewczynkę, chorującą na rzadką odmianę raka, w jej życzeniu wspierała matka, ale nie ojciec; rodzice dziewczynki byli rozwiedzeni.

wróć do artykułu
  • ~tt
    (2016-11-18 12:41)
    Odważna dziewczynka. I choć nie wiemy jak potoczy się przyszłość to życzę spełnienia marzeń
  • ~Ble
    (2016-11-18 12:43)
    Tak sobie myślę, że po prostu dała się zabić.
  • ~Viking
    (2016-11-18 13:16)
    Pewnie to jest odwaga w jakimś stopniu zgodzić się ze śmiercią i poddać sie już w wieku 14 lat. Chociaż zdecydowanie wieksza to podjąć z rakiem walkę która jest pasmem cierpień. Szkoda tak młodej dziewczynki
  • ~vh
    (2016-11-18 15:14)
    Skoro umarla (smierc mozgowa) to cala ta zadyma wacka warta...
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-11-18 15:22)
    Himalaye Absurdu(!!), ale to zaledwie przedsmak na to, jak ludzie dalej beda totalnie glupiec w Imperium Macdonalsa. Pytam sie tylko: "JAK ZAAWANSOWANYM POganinem TRZEBA BYC, ZEBY TAK BAC SIE SMIERCI??"
  • ~Kriz
    (2016-11-18 15:24)
    Ludzie czytajcie ze zrozumieniem ! Ona UMARŁA !!! nie zdążyła się zamrozić i moim zdaniem bardzo dobrze ! Każdy kiedyś umiera , takie jest nasze przeznaczenie już od momentu narodzin, jeśli ktoś tego nie rozumie to jest niedojrzały jak ta dziewczyna.Ona nie była odważna tylko zwyczajnie głupia oczywiście z uwagi na swój wiek, jak my wszyscy w jej okresie. Pokój jej duszy. AMEN
  • ~kammel
    (2016-11-18 19:32)
    Biedna dziewczynka, co Ona musiała czuć ....... niewyobrażalne
  • ~JA
    (2016-11-19 22:34)
    Umarła-zamrozili i za setki lat wskrzesza ja?i bedzie sobie zyła. Bezsens?
  • ~Norbi
    (2016-12-02 15:07)
    Po smierci w ciagu kilkunastu nastepuja nieodwracalne zmiany w mozgu a potem nastepuje rozklad ciala. Nawet gdyby mozliwe bylo przywrocenie dziewczynki to zmiany w mozgu nie bedzie mozna naprawic. Te przywrocenie dziala tylko gdy jest cialo zamrozone przed smiercia lub bezposrednio po smierci.
  • ~celafon
    (2016-12-07 09:47)
    Zamrozic cala antypolska opozycje.
  • ~analny dewastator
    (2017-01-01 01:55)
    Poprostu żyć nie umierać

Może zainteresować Cię też: