Życie po życiu istnieje na Ziemi. My jesteśmy tego dowodem

| Aktualizacja:

Niektóre religie głoszą, że po życiu na Ziemi czeka ludzi inne życie. Może to być zarówno reinkarnacja, czyli odrodzenie się w innym ciele, niekoniecznie ludzkim, bądź też życie wieczne w formie bezcielesnej. Mało kto jednak wie, że my już teraz jesteśmy życiem po życiu.

wróć do artykułu
  • ~Barbarzyńca
    (2017-07-16 16:20)
    Wiara w dziką ewolucję jest głupsza niż wiara w jakieś bóstwo. I ci naukowi krętacze śmią jeszzcze gadać, że te darwinowskei wymysły są teorią, teorią z której wynika WIELKIE G O O WNO dla przyszłości. Z racjonalnej teorii musi dać się przewidywać przyszłe zdarzenia
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-16 14:43)
    W takim razie skad wziela sie materia ?.Gdzie jest poczatek i koniec wszechswiata ?.Dlaczego na niebie polnocnym jest wiecej gwiad i galaktyk niz na poludniowym ?.Bog jest duchem,czlowiek nie ma szans udowodnic podniesionych tu tematow.
  • ~slowianka
    (2017-07-16 16:55)
    Kreacja............... bo my Ludzie tworzymy , kazdy z nas dostal ta iskre od absolutu.
  • ~ratio
    (2017-07-16 19:34)
    Trzeba by te "naukowe" wywody rozpocząć od tego, że całe NIC zebrało się z kosmos w jedno miejsce i naraz wybuchło...:-)
  • ~blu
    (2017-07-16 14:17)
    ja w to Wierzę !!!!!!!!!!
  • ~a.utor n.ieznany
    (2017-07-16 15:22)
    Kretynizm obecnej nauki polega na tym, ze jesli czegos niewidzi lub nierozumie, uwaza , ze tego nie ma. (Ziemia jest plaska bo nie widac, ze jest okragla) Ewolucja to niezwykle skomplikowany program, ktory ponoc sam sie napisal do tego uwzglediajac opcje z przyszlosci. Prawybuch (Big Bang) , tez sam przewidzial, ze jesli temperatura bedzie nieco inna, nie ma szans na powatanie materii. Modne tez sa bajki o sztucznej inteligencji, zyciu bez smierci i przeniesieniu sie na inne planety... technika to nie wszystko.
  • ~Józef_
    (2017-07-16 17:05)
    To wszystko bujda. Człowieka stworzył Bóg, a wcześniej stworzył jeża, żyrafę i inne zwierzęta i kwiaty oraz drzewa. Potem Adam i Ewa mieli synów Kaina i Abla oraz córki i wszyscy razem rozmnażali się w sposób kazirodczy aż w końcu się od ludzi zaroiło.
  • ~Anzelm
    (2017-07-16 19:50)
    człowiek pochodzi od krzyżowki genów małpy z kosmitami i jest efektem eksperymentu rzekłem
  • ~janek-007
    (2017-07-16 22:24)
    Wszystkie te bajki o życiu po życiu to są co? No właśnie co? Sa to jedynie nasze projekcje na bardzo daleka przyszłość bo jakoś nikt nie chce czy nie może pogodzić się z tym ze jak każda forma organiczna kazdy zostanie wcześniej czy później przetransformowany w inna formę materii, Arystoteles już o tym pisał 2500 lat temu. Finał tego wszystkiego będzie taki ze wtedy kiedy nasz układ słoneczny ( nie mylić z układem okrągło-stolowym ) przestanie istnieć i wszyscy powrócimy do stanu z którego powstaliśmy, pyłu kosmicznego. Kiedyś nawet i nasza galaktyka, Droga Mleczna, także przestanie istnieć. Jak na dzisiaj nasz układ słoneczny ma około 18 lat galaktycznych (1 rok galaktyczny w naszej galaktyce ma około 250,000,000 lat ziemskich), to są czasy nie wyobrażalne dla ludzi którzy żyją w innej skali czasowej. W skali czasowej naszej galaktyki, skala wszechświata jest jeszcze bardziej niewyobrażalna, wszyscy, bez wyjątku, jesteśmy sobie równi w tej skali. Powstaliśmy z pyłu gwiazd i wrócimy do bycia pyłem gwiazd i może kiedyś w bardzo dalekim czasie nasze atomy czy atom znajdzie się w takiej sytuacji ze będzie cząstką jakiegoś życia czy formy całkiem innej od tej dzisiejszej a może i nie aż znowu takiej innej. Oczywiście wcale nie neguje ze w skali galaktycznej czy w skali wszechświata (wszechświatów) nie istnieje jakaś forma inteligencji czy forma bycia ale wyobrażenie sobie czegoś takiego jest poza moja wyobraźnią. To co nam serwują religie czy dzisiejsza nauka to jest w pewnym sensie landrynka dla małych dzieci.
  • ~Pompejusz
    (2017-07-16 21:53)
    Ja, ty, on, oni są Bogami. Każdy dla siebie jest Bogiem, Mamy przecież Trójcę (rodzeństwo, braci, siostry) w sobie. Więc to co mówi kościół to mówi o każdym z nas żyjących na ziemi i Ziemi. Następna sprawa podejście kościoła do przestępstw seksualnych, do właściwego interpretowania zasad religii. Więc Boga nie ma (bo się nie boją), a jest wiara w kościół i tych ludzi (kler) się mieszkańcy prości w myśleniu boją.

Może zainteresować Cię też: