Kaja Godek da wykład pod patronatem izby lekarskiej. "To jak śpiewać przebój Sławomira w kościele"

| Aktualizacja:

Kontrowersyjna działaczka antyaborcyjna Kaja Godek mimo protestów Partii Razem wystąpi na konferencji pod patronatem Bydgoskiej Izby Lekarskiej - donosi lokalny oddział "Gazety Wyborczej".

wróć do artykułu
  • ~Julka
    (2018-04-10 06:34)
    W tej Polsce coraz większe cyrki, ośmiesza się sama czy ktoś jej kazał
  • ~Bingo
    (2018-04-08 16:04)
    Kaja Godek ucieka z domu i opiekę nad dzieckiem zostawia innym.
  • ~T
    (2018-04-08 15:20)
    Kontrowersyjna działaczka antyaborcyjna Kaja Godek mimo protestów Partii Razem wystąpi na konferencji pod patronatem Bydgoskiej Izby Lekarskiej - donosi lokalny oddział "Gazety Wyborczej". A co z partią RAZEM czy Gazetą Wyborczą? Cóż - też kontowersyje !
  • ~Zielona Dolina
    (2018-04-07 21:16)
    A kim jest ta osoba? Z wyglądu to nawet trudno płeć rozróżnić. Kim jest żeby wygłaszać kazania, moralizować w TV, uczyć co dobre a co złe... jakie ona ma prawo moralne do tego? W Polsce jest pełno rodziców wychowujących dzieci z zespołem Downa, ale nie pracują w państwowych spółkach i nie ganiają po telewizjach bo zwyczajnie nie mają na to czasu. Ten pisowski rząd już tak ma, że wspiera takie intelektualne miernoty jak Godek czy Elbanowscy którzy są znani z tego że są znani a ich fundacja przytuliła już niemałe pieniądze od tego rządu
  • ~polakmały
    (2018-04-07 17:16)
    @judzić , donieś na siebie za takie komentarze . Pomyśl też , gdybyś MUSIAŁ/A urodzić kalekie dziecko lub obserwować jego śmierć tuż po urodzeniu !
  • ~tog
    (2018-04-07 15:02)
    No jak Partia Razem protestuje to musi być coś bardzo dobrego. Po "protestantach" poznacie co to jest...:-)
  • ~judzić judzić
    (2018-04-07 14:53)
    Tym razem nie TVN, ale GW "donosi" Donieśmy donieśmy na nią...
  • ~qqq
    (2018-04-07 14:40)
    Tu wykładzik, tak wywiadzik, tu wystąpienie w mediach, praca w fundacji, posiedzenie w radzie nadzorczej a dziecko niepełnosprawne samo w domu, bo matka robi wszystko aby być poza domem i się dzieckiem nie zajmować. A moralizuje...
  • ~max power
    (2018-04-07 14:39)
    Kaja G. będzie co najwyżej przypadkiem medycznym na konferencji pod patronatem Bydgoskiej Izby Lekarskiej.
  • ~hion
    (2018-04-07 14:22)
    Ile godzin przepracowała w hospicjum, czy opiekowała się niepełnosprawnymi dziećmi, niosła pomoc w patologicznych rodzinach lub pracowała w schronisku dla zwierząt? Wycierać sobie gębę frazesami każdy głupi potrafi. Ps. Godek? Bez rasy, płci, wieku i człowieczeństwa.
  • ~Nauczyciel z Leszna
    (2018-04-07 14:10)
    Skoro ta prywatna uczelnia nie jest zdolna dochować elementarnych standardów naukowych i etycznych, to ile będzie wart jej dyplom?
  • ~xxl
    (2018-04-07 14:03)
    ŚWIRUJE , kiedyś w podobny sposób świrowały Elbanosy .

Może zainteresować Cię też: