• Przemysław Sypniewski
  39
  248
  Do placówek wraca godło, bo stanowi element związku naszej firmy z państwem. Chciałbym, żeby pracownicy Poczty byli schludnie ubrani, bo dziś duża część roboczych strojów wygląda niedobrze. Mamy zaplanowany w tym roku wydatek 18 mln zł na stroje robocze, które przed laty zastąpiły mundury, bo są tańsze. Żeby ubrać listonoszy i pracowników w placówkach w mundury, trzeba wydać ponad 50 mln zł - mówi prezes Poczty Polskiej, Przemysław Sypniewski.
 • Marine Le Pen
  16
  50
  Gdy o władzę w USA walczył Donald Trump, przewidywano epokę dyplomacji transakcyjnej w relacjach Waszyngton–Moskwa. W przypadku Marine Le Pen ten termin należy potraktować dosłownie. O ile w Ameryce Rosjanie dopiero szukali ludzi, którzy mogliby być partią Kremla, we Francji już ich mają. W USA postawiono na propagandę i kompromitowanie kandydatów, którzy nie byli perspektywiczni. We Francji po prostu dopieszcza się ideowców, którzy nie tylko pojadą na Donbas czy Krym, ale będą też szczerze wierzyć w cywilizacyjną misję Rosji na Wschodzie.
 • Szymon Majewski
  14
  111
  Szymon Majewski pełni rolę ambasadora wystawy "Dali kontra Warhol". Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z nim na temat twórczości kontrowersyjnych artystów i zbyt łatwych czasów dla satyry politycznej.
 • Śmigłowiec
  13
  4
  Wicepremier, minister rozwoju i handlu Ukrainy Stepan Kubiw ocenia perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej z Polską i tłumaczy, dlaczego trzyma setki tysięcy dolarów oszczędności w gotówce.
 • prezydent Andrzej Duda
  128
  631
  Polacy mają dużo wyrozumiałości dla słów i poczynań polityków, zwłaszcza tych, których popierają. Ale to obciach być wyborcą osoby, która zapędziła ich samych w róg zawstydzenia.
 • Bezdomny
  35
  87
  Polacy, po rodowitych Brytyjczykach i Rumunach stanowią trzecią najliczniejszą grupę bezdomnych na Wyspach Brytyjskich. Z Michałem Łebskim, streetworkerem który wraz z założoną przez siebie grupą "Dziurawa skarpeta" nakręcił film dokumentalny o bezdomności Polaków w Anglii, rozmawiamy o tym, jak wygląda życie naszych rodaków na brytyjskich ulicach.
 • Rafał Woś
  3
  46
  Francuzi będą w niedzielę głosować w wyborach prezydenckich. To bardzo dobra okazja, by rozbić parę mitów na temat rzekomo socjalnego modelu realizowanej nad Sekwaną gospodarki.
 • Biuro Obsługi Klienta ZUS
  9
  14
  Administracja publiczna ma coraz większe problemy z przyciągnięciem do siebie dobrych fachowców. Zniechęcają przede wszystkim niewygórowane pensje. Zakład Ubezpieczeń Społecznych stawia jednak na pozapłacowe elementy wynagrodzenia. I oferuje programistom w zamian za podjęcie pracy w zakładzie opiekę prywatnego lekarza.
 • Hanna Samson
  65
  777
  Organizacje pozarządowe zajmujące się przemocą wobec kobiet nie dostają pieniędzy na działania, a prezydent Duda zachęca do niestosowania prawa w imię świętości rodziny i tradycji. No to na tym nagraniu możemy usłyszeć, co się dzieje w tych świętych rodzinach - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti, Hanna Samson, psycholożka, pisarka i publicystka. Autorka m.in. "Wojny żeńsko-męskiej i przeciwko światu" oraz "Życia po mężczyźnie".
 • Waldemar Dziak
  49
  40
  Retoryka Korei Północnej jest niezmienna od lat. Gdyby pojechał pan do Korei, to zobaczyłby pan wielkie plakaty z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem czy Seulem w morzu ognia nuklearnego. Oni to propagandowo wykorzystują od dawna i znaczy to tyle, że mamy takie możliwości i jeśli dojdzie do konfliktu, damy sobie radę - mówi Waldemar Dziak w rozmowie z Robertem Mazurkiem.
 • Edyta Górniak

  Edyta Górniak pozbawi byłego męża praw rodzicielskich. Dariusz K. nie będzie miał wpływu na wychowanie syna

 • Pupa i piękne miejsca

  Pokaż pupę w pięknych miejscach! Nowy trend na Instagramie [ZDJĘCIA]

 • Cezary Pazura

  Pazura tłumaczy się ze współpracy z firmą naciągającą ludzi na garnki: Pojęcia nie miałem, o co tam chodzi

Zobacz więcej