• Frankfurt, Niemcy - Centralny Bank Europejski
  Od czasu kryzysu argumenty ekonomiczne za szybkim przyjęciem euro przez Polskę wyblakły. Pozostały argumenty polityczne, które bazują na nadmiernie optymistycznym przekonaniu, że wspólna waluta jest ogniskiem pogłębionej integracji.
 • Warszawa autor Ralf Siemieniec
  60
  53
  Jeśli rząd zamknie możliwość dochodzenia obcokrajowcom praw w polskich sądach, to będziemy szukać sprawiedliwości w międzynarodowych trybunałach oraz sądach arbitrażowych – zapowiadają pełnomocnicy dawnych właścicieli nieruchomości. Rozmówcami "Gazety Prawnej" są Michael Bazyler, profesor prawa prowadzący sekcję naukową ds. Holokaustu i praw człowieka na Uniwersytecie Chapman oraz Kathryn Lee Boyd, partner w kancelarii McKool Smith.
 • Siedziba Sądu Najwyższego
  12
  5
  Zwolennicy totalnej opozycji i pisowscy radykałowie nazywają kompromis w sprawie ustaw sądowych kapitulacją prezydenta. To nieprawda.
 • Wojsko
  2
  Przy okazji Święta Niepodległości i sporu prezydenta Andrzeja Dudy z ministrem obrony Antonim Macierewiczem o nominacje ucieka istota choroby, na którą cierpi wojsko. Nie jest nią bynajmniej walka o wpływy w siłach zbrojnych.
 • 16
  To ostatni unijny budżet, z którego tak wiele pieniędzy popłynie do Warszawy. A to zaś oznacza, że do utrzymania inwestycji publicznych – jako głównego czynnika wzrostu gospodarczego – rząd musi znaleźć alternatywne, wewnętrzne oraz zewnętrzne źródła finansowania.
 • Kapitalizm Socjalizm
  56
  20
  Czy w okolicy rozdają bezpłatnie obiady? Zbyt wielu z nas sądzi, że przy Wiejskiej w Warszawie.
 • Szeremietiew
  22
  12
  Trudno o nominacje generalskie, gdy nie wiadomo, jakie stanowiska znajdą się w nowej strukturze dowodzenia i kierowania, i jacy wojskowi będą tam potrzebni – mówi były wiceminister obrony, członek zarządu partii Porozumienie, Romuald Szeremietiew.
 • Alfa Romeo Giulia Veloce
  1
  Dziś proces wprowadzenia na rynek nowego samochodu niczym nie różni się od akcji wprowadzenia nowego rodzaju płatków zbożowych do sklepów. W poniedziałek świat obiegają zdjęcia najnowszego modelu, we wtorek ma on premierę na targach motoryzacyjnych, a już w środę możecie iść go obejrzeć na żywo w salonie za rogiem. Nie ma w tym najdrobniejszej nawet nutki tajemniczości, choćby skromnego dreszczyku wyczekiwania ani źdźbła emocji. Wyjątkiem od tej reguły jest alfa romeo.
 • Marsz Niepodległości z 2016 roku
  24
  2
  Inicjatywy, aby blokować marsze narodowców, zawsze uznawałem za głęboko pomylone. Po pierwsze – manifestanci, nawet niesympatyczni, którym próbuje się odbierać wolność legalnej demonstracji, stają się siłą rzeczy symbolem wolności obywatelskich. Po drugie – w działaniu politycznym dobrze jest najpierw leczyć choroby większe, potem mniejsze.
 • Rafał Trzaskowski Magazyn
  28
  39
  W polityce od zawsze chadzam swoimi ścieżkami. Nie mówię przekazami dnia, tylko otwarcie komunikuję, że jeśli nie wyciągniemy wniosków z tego, co się działo w PO, to nie będziemy wygrywać wyborów. Nie mam też problemów z tym, żeby powiedzieć, co PiS robi dobrze. I nie dam sobie wmówić, że jestem jakimś potakiwaczem, czyimś politycznych dzieckiem, wychowankiem - przekonuje Rafał Trzaskowski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. 
 • Andrzej Żuławski, Weronika Rosati

  Żuławski znów poniża Rosati: Była z największym knurem Hollywood

 • Tiffany Trump i Ivanka Trump z córką Arabellą

  Było na co popatrzeć: Tiffany Trump zapomniała spódnicy na obchodach Święta Dziękczynienia. FOTO

 • Księżna Catherine

  Widać brzuch! Najnowsze ZDJĘCIA księżnej Catherine

Zobacz więcej