Marcin Wolski: Zasady są jasne - wygrała ta partia i morda w kubeł

| Aktualizacja:

Ja jestem lojalny wobec idei, którą reprezentuje obecna władza. Nie uważam się za człowieka partyjnego, tylko za człowieka idei – mówi w rozmowie z DGP nowy szef TVP 2 Marcin Wolski.

wróć do artykułu
  • ~Ramen
    (2017-09-13 08:41)
    Słyszałam też o „Korycie plus”. Nie słyszałem. Zresztą już się wycofali. Nie słyszał, ale wie że się wycofali. Ciekawe. PiS to stan umysłu!
  • ~jeremi
    (2017-03-25 11:53)
    "...morda w kubeł" i sprzedawczyk na smyczy bulteriera!!!
  • ~Havranek
    (2017-03-24 11:10)
    A kto jest wolski? Nigdy nikt o nie pisał, czyżby wreszcie porządnie posprzątał w toalecie i właściwie ułożył papier toaletowy. Muszle klozetowe wypolerowane więc od dziś opłata wzrosła do zeta jeden i groszy kilka. To niewątpliwie powód do odtrąbienia sukcesu i awansu na starszy klozetowy z szarfą.
  • ~clex
    (2017-03-22 09:50)
    Wolski wszystko zrobi dla kariery. taka prostytucja, czyli oddawanie się dla pieniędzy w oparciu o swoje własne zasady moralne (a w zasadzie ich brak)
  • ~andree
    (2017-03-21 17:54)
    Panie Wolski, to że wygrała ta partia to nie oznacza, że wyborcy dali przyzwolenie na wszystko. I tak część z nich, w tym i ja, została oszukana w sprawie przywrócenia wieku emerytalnego w ciągu pierwszych100 dni. To że pan jesteś jeszcze z nimi świadczy o tym, ze to niezły kabaret.
  • ~Va Letz
    (2017-03-21 10:46)
    panie Wolski! Za PRL-u to wydawało się ze masz pan mózg. Teraz niestety przestało się wydawać ...
  • ~Pld
    (2017-03-20 15:18)
    Wszyscy szczekacie na Wolskiego, a nie widzicie agresywnej postawy tej pseudo dziennikarki.Szkoda, ze nikt z Was nie pamięta platformianej propagandy trwającej osiem lat!
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-20 12:29)
    Błyskotliwy jak hooj pani Mazurek ?
  • ~bolo
    (2017-03-20 12:26)
    Szmata i tyle.
  • ~Ślązak
    (2017-02-05 14:59)
    " Zresztą tak na dobrą sprawę ani ja, ani Fedorowicz nie powinniśmy być już teraz satyrykami ani kabareciarzami, ponieważ uprawianie kabaretu jest zajęciem pokoleniowym. Humor, satyra jest domeną ludzi młodych, ponieważ to jest też zjawisko energetyczne" - to są słowa towarzysza Wolskiego. "Prowadzę rozmowy z Januszem Rewińskim, z kabaretem Mumio, niedługo pewnie będą sfinalizowane, a to przecież nie jest rozrywka tego najprostszego rechotu..." i to są słowa towarzysza Wolskiego. Towarzyszu zdecyduj się - satyra jest domeną ludzi młodych czy intelektualisty Rewińskiego ?
  • ~Jacek Radoński
    (2017-01-31 11:25)
    Czerwony pająk został czarnym pająkiem. Bo przecież nikt nam nie wmówi że czerwone jest czerwone a czarne jest czarne. Pan Wolski zawsze przy władzy i zawsze gotowy do robienia laski w imię j miłości do siebie samego i swojej twórczości. Taki Wolski Pietrzak.
  • ~Poldi
    (2017-01-12 23:27)
    Wygrała partia - więc patrz się jej na ręce a nie merdaj ogonkiem.
  • ~Czytelnik
    (2017-01-11 18:51)
    A kiedyś uważałem tego człowieka za zdolnego i fajnego gościa, a to jest szmata iobleśny prostak.
  • ~kul
    (2017-01-09 17:59)
    żebyś tym kubłem nie dostał w mordę-cuda się zdarzają.
  • ~admirator
    (2017-01-07 17:00)
    Panie Wolski. Pana twarz w kubeł. Tam jest jej miejsce. I nie wyjmować jej!
  • ~666
    (2017-01-07 14:31)
    STARY DZIAD .CHAM I PROSTAK RZYGOWINA
  • ~miro
    (2017-01-07 14:03)
    M. Wolski wygrała ta partia i morda w kubeł, penis Kaczyński ma prawo rządzić !!!
  • ~Szczepcio
    (2017-01-01 23:09)
    To błazen prezesa .... jak musi -- niech szczeka.
  • ~lalka
    (2016-12-15 08:52)
    Chyba najbardziej zadufany w sobie bufon, jakiego widziałam. " Byłem przekonany, że pewnie gdybym wpadł pod tramwaj, umarł, to słowem by o mnie nie wspomniano." A niby dlaczego? Polon odkrył, epopeję napisał???
  • ~070
    (2016-12-14 08:20)
    Wolski to palant

Może zainteresować Cię też: