Marcin Wolski: Zasady są jasne - wygrała ta partia i morda w kubeł

| Aktualizacja:

Ja jestem lojalny wobec idei, którą reprezentuje obecna władza. Nie uważam się za człowieka partyjnego, tylko za człowieka idei – mówi w rozmowie z DGP nowy szef TVP 2 Marcin Wolski.

wróć do artykułu
  • ~costam
    (2016-07-21 20:45)
    Wolski bez problemów znalazł się w PiSbolszewi. W końcu ma wieloletnią praktykę w inne bolszewickiej partii, PZPR !!
  • ~Bozena Kronowicz Wawa
    (2016-07-21 20:54)
    jakie to ma odniesienie do wartosci przyszlego czlonka unii, obecnego nato -turcji ?? a ten pan smie jeszcze krytykowac i narzekac ? mysle ze dzsiejsze warunki opozycji i krytykantow, calej tej elitki od jandy i holand - sa u nas bardzo komfortowe.
  • ~Dno
    (2016-07-21 20:56)
    "Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie". Prezydent drwi z członków KOD
  • ~Lipa
    (2016-07-21 20:57)
    Prof. Zimmermann: Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję
  • ~jachu
    (2016-07-21 20:59)
    Morda w kubeł. No rzeczywiście , język prawdziwie pisowski. A jak inna władza wygra wybory i tą mordę ci obije , to też będziesz uważał , ze wszystko ok? Przecież wygrali wybory! Czy polecisz do Strasburga na skargę, jak twoi idole robili przedtem?
  • ~rotmistrz pułku szwoleżerów rokitniańskich
    (2016-07-21 21:00)
    Towarzysz Wolski ("z ziemi włoskiej do Wolski", jak śpiewał Hymn Polski Jarosław Kaczyński) wreszcie czuje się młodo: hasło "ta partia wygrała i morda w kubeł" to wypisz wymaluj słowa towarzysza Hitlera, a wszak towarzysze naziści to ideowi koledzy komunistów, do których towarzysz Wolski za młodu się zaPiSał dla kariery i w których partii - sowieckiej jaczejce PZPR okupującej Polskę - pełnił odpowiedzialne obowiązki nadzorcy radia, jako szef Podstawowej Organizacji Partyjnej PZPR w "trójce". Dla idei, oczywiście, bo tow. Wolski jest człowiekiem idei. Antykomunizm PiSu to największa ściema w polskiej historii.
  • ~karol terpiłowsi
    (2016-07-21 21:19)
    to czemu szczekał jak wygrywała niejaka PO?
  • ~x ten co zawsze
    (2016-07-21 21:22)
    "Dzieła" Wolskiego leżą na straganach z przecenionymi książkami i nikt ich nie kupuje. Razem z wypocinami Wildsteina, Ziemkiewicza i jeszcze paru podobnych. Telewizja która stworzy zapewne będzie cieszyć się podobnym powodzeniem.
  • ~ewa
    (2016-07-21 21:29)
    Ale wcześniej wygrała inna partia, ale ty nie trzymałeś mordy na wodzy.
  • ~Harry
    (2016-07-21 21:36)
    Ludzie z ideami są bardziej milsi od tych cwaniaków bezideowych.
  • ~bronek
    (2016-07-21 21:57)
    czerwony pająk
  • ~Julka
    (2016-07-21 22:10)
    On chyba nie ma wszystkich w domu i to ma być dyrektor
  • ~Teraz Wolska
    (2016-07-21 22:20)
    "Człowiek idei" czy "pożyteczny idiota"?
  • ~do apelu!
    (2016-07-21 22:22)
    każdy program w Dwójce warto zaczynać od Apelu Smoleńskiego: Wzywam wszystkich polskich patriotów - żołnierzy, funkcjonariuszy, urzędników, duchownych, obywateli, którzy swoją służbą i pracą utrwalali wolność, suwerenność i niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, a wypełniając patriotyczny obowiązek, odeszli na wieczną wartę. STAŃCIE DO APELU! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI! Przywołuję do nas Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnika Sił Zbrojnych, Lecha Kaczyńskiego wraz z Małżonką, Marią Kaczyńską oraz ostatniego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie, Ryszarda Kaczorowskiego. STAŃCIE DO APELU! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI! Wzywam szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generała Franciszka Gągora, dowódcę Sił Powietrznych generała pil. Andrzeja Błasika, dowódcę operacyjnego Sil Zbrojnych generała Bronisława Kwiatkowskiego, dowódcę Marynarki Wojennej admirała floty Andrzeja Korwetę, dowódcę Wojsk Lądowych generała broni Tadeusza Buka, dowódcę Wojsk Specjalnych generała broni Włodzimierza Potasińskiego oraz dowódcę Garnizonu Warszawa generała dywizji Kazimierza Gilarskiego. STAŃCIE DO APELU! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI! Przywołuję Biskupa Polowego Wojska Polskiego generała broni Tadeusza Płoskiego, Prawosławnego Ordynariusza Wojska Polskiego abp. generała dywizji Mirona Chodakowskiego oraz pełniącego obowiązki Naczelnego Kapelana Ewangelickiego Wojska Polskiego ks. generała brygady Adama Pilcha. STAŃCIE DO APELU! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI! Wołam wszystkich, którzy w tragiczny poranek 10 kwietnia 2010 roku zginęli 
w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, w drodze na obchody rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Wiernie pracowaliście dla Polski i zginęliście, wypełniając patriotyczny obowiązek. Pamięć o Waszej służbie dla Ojczyzny i tragicznej śmierci pozostanie na zawsze w sercach rodaków! STAŃCIE DO APELU! CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!
  • ~autorka
    (2016-07-21 22:57)
    panie Wolski, twórczo się pan już wypalił, było super, a teraz nie ma pan już nic do powiedzenia, dlatego wielu pana nie chce słuchać, (więc ja się nie dziwę, że miał pan zamknięte drzwi)... teraz miarą talentu jest wiara w wybuchające parówki, powodzenia
  • ~Marek
    (2016-07-21 23:07)
    Ciekawe, że jak rządziła poprzednia partia to reguła " morda w kubeł " nie obowiązywała.
  • ~Anty polskie bydlo
    (2016-07-22 00:09)
    Morde w kubel dobre powiedzonko.
  • ~abc de
    (2016-07-22 00:40)
    Polskie mendia dziela lata swietlne od zachodnich, gdzie takimi agresywnymi wywidami zajmuja sie wylacznie brukowce.
  • ~qqqqqqq
    (2016-07-22 02:00)
    Bardzo cenię twórczość pana Wolskiego- W odróżnieniu od siepaczy platformy swój dorobek zawdzięcza swojemu talentowi a nie temu że tatuś był w PZPR, SB czy resorcie. Poza tym lubię jego humor i wierszyki z 'W tyle wizji'. facet jest sympatyczny, nie jest nawiedzony jak LISEK, który nie potrafi spędzić 30min bez napisania cynicznego, jadowitego wpisu na temat władzy, która nie przedłużyła mu lukratywnego kontraktu.
  • ~mea
    (2016-07-22 04:47)
    Ma dobrą szkołę z czasów PZPR-u i teraz ją wykoszystuje. A PS czerpie pelnymi garściami! Lubi dawnych działaczy tej partii!

Może zainteresować Cię też: