Marcin Wolski: Zasady są jasne - wygrała ta partia i morda w kubeł

| Aktualizacja:

Ja jestem lojalny wobec idei, którą reprezentuje obecna władza. Nie uważam się za człowieka partyjnego, tylko za człowieka idei – mówi w rozmowie z DGP nowy szef TVP 2 Marcin Wolski.

wróć do artykułu
  • ~jachu
    (2016-07-21 20:59)
    Morda w kubeł. No rzeczywiście , język prawdziwie pisowski. A jak inna władza wygra wybory i tą mordę ci obije , to też będziesz uważał , ze wszystko ok? Przecież wygrali wybory! Czy polecisz do Strasburga na skargę, jak twoi idole robili przedtem?
  • ~costam
    (2016-07-21 20:45)
    Wolski bez problemów znalazł się w PiSbolszewi. W końcu ma wieloletnią praktykę w inne bolszewickiej partii, PZPR !!
  • ~x ten co zawsze
    (2016-07-21 21:22)
    "Dzieła" Wolskiego leżą na straganach z przecenionymi książkami i nikt ich nie kupuje. Razem z wypocinami Wildsteina, Ziemkiewicza i jeszcze paru podobnych. Telewizja która stworzy zapewne będzie cieszyć się podobnym powodzeniem.
  • ~rotmistrz pułku szwoleżerów rokitniańskich
    (2016-07-21 21:00)
    Towarzysz Wolski ("z ziemi włoskiej do Wolski", jak śpiewał Hymn Polski Jarosław Kaczyński) wreszcie czuje się młodo: hasło "ta partia wygrała i morda w kubeł" to wypisz wymaluj słowa towarzysza Hitlera, a wszak towarzysze naziści to ideowi koledzy komunistów, do których towarzysz Wolski za młodu się zaPiSał dla kariery i w których partii - sowieckiej jaczejce PZPR okupującej Polskę - pełnił odpowiedzialne obowiązki nadzorcy radia, jako szef Podstawowej Organizacji Partyjnej PZPR w "trójce". Dla idei, oczywiście, bo tow. Wolski jest człowiekiem idei. Antykomunizm PiSu to największa ściema w polskiej historii.
  • ~Dno
    (2016-07-21 20:56)
    "Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie". Prezydent drwi z członków KOD
  • ~Lipa
    (2016-07-21 20:57)
    Prof. Zimmermann: Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję
  • ~ewa
    (2016-07-21 21:29)
    Ale wcześniej wygrała inna partia, ale ty nie trzymałeś mordy na wodzy.
  • ~karol terpiłowsi
    (2016-07-21 21:19)
    to czemu szczekał jak wygrywała niejaka PO?
  • ~Teraz Wolska
    (2016-07-21 22:20)
    "Człowiek idei" czy "pożyteczny idiota"?
  • ~Harry
    (2016-07-21 21:36)
    Ludzie z ideami są bardziej milsi od tych cwaniaków bezideowych.
  • ~hen-live
    (2016-07-22 12:57)
    Jeszcze jeden debil dojnej zmiany i koryta + w tvp.Coraz niżej ta instytucja upada.Dobrze że są jeszcze stacje tv niezależne zawsze można ominąć szerokim łukiem te pisowskie media.
  • ~Autor
    (2016-07-22 10:43)
    Karykatura samego siebie, czyli Wolski
  • ~bronek
    (2016-07-21 21:57)
    czerwony pająk
  • ~slazak
    (2016-07-22 07:04)
    Zakompleksione miernoty zrobia kazde swinstwo aby zrealizowac wybujale ambicje. Pozwalaja sie przy tym upokorzac jak bite psy, dobrym przykladem jest wasz pan prezydent Duda
  • ~Helena
    (2016-07-22 10:55)
    Brawo ,p.Wolski tak trzymć!!!!!!!!!!!!!Oni myslą ,że mają do czynienia z Kiepskimi????
  • ~sam
    (2016-07-22 23:13)
    Brawo Panie Wolski . Opozycja mosi to zrozumiec , ze byli przy wladzy o 8 lat za dlugo . Wtedy tylko osmiorniczki mialy racje , podsluchani byli bohaterami , scigano tych co to ujawnili . Dlatego wybrali sedziow TK na wyrost by nadal blokowac dochodzenia. PiS
  • ~Barney
    (2016-07-22 14:38)
    Czemu w wywiadach z "antysalonowcami" panuje taki napastliwy i momentami wręcz "potępieńczy" ton? Najpierw wywiad z Ziemkiewiczem, potem ten - ja rozumiem, że dziennikarz jest od tego, żeby zadawać dużo pytań, również tych niewygodnych, ale nie zauważyłem na łamach dziennika, żeby np w wywiadzie z Maleńczukiem padały takie ostre sformułowania czy wręcz osobiste wycieczki - a Maleńczuk wypowiadał się na przykład niepochlebnie o kobietach, a mimo to dziennikarka prowadząca wywiad (która się nie zgadzała z Maleńczukiem) kładła uszy po sobie i zmieniała temat. Skąd te podwójne standardy przy wywiadach?
  • ~qqqqqqq
    (2016-07-22 02:00)
    Bardzo cenię twórczość pana Wolskiego- W odróżnieniu od siepaczy platformy swój dorobek zawdzięcza swojemu talentowi a nie temu że tatuś był w PZPR, SB czy resorcie. Poza tym lubię jego humor i wierszyki z 'W tyle wizji'. facet jest sympatyczny, nie jest nawiedzony jak LISEK, który nie potrafi spędzić 30min bez napisania cynicznego, jadowitego wpisu na temat władzy, która nie przedłużyła mu lukratywnego kontraktu.
  • ~Anty polskie bydlo
    (2016-07-22 00:09)
    Morde w kubel dobre powiedzonko.
  • ~sam
    (2016-07-22 23:07)
    Brawo Panie Wolski . Opozycja mosi to zrozumiec , ze byli przy wladzy o 8 lat za dlugo . Wtedy tylko osmiorniczki mialy racje , podsluchani byli bohaterami , scigano tych co to ujawnili . Dlatego wybrali sedziow TK na wyrost by nadal blokowac dochodzenia. PiS do akcji ,prosze.

Może zainteresować Cię też: