Osiecki: Sytuacja z Tuskiem przypomina oklepany kawał o Polakach i piekle...

| Aktualizacja:

Szatan, przechadzając się wzdłuż kotłów, w których smażą się różne nacje, wściekł się, gdy przy kotle z Polakami nie było pilnującego ich diabła. Zauważył go nieopodal smacznie śpiącego, obudził go kopniakiem i zbeształ, że nie pilnuje kotła i potępione dusze z Polski mogą uciec od piekielnych mąk. – Ich nie trzeba pilnować, jak tylko jeden wychodzi, to zaraz reszta ściąga go z powrotem – obronił się czart. Żart smutny, ale prawdziwy. Świadkami takiego zjawiska jesteśmy w trakcie walki o fotel szefa Rady Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~rejtan
    (2017-03-02 15:36)
    Ten prymitywny, msciwyi psychicznie chory kaczy krasnal, to czlowiek bez zasad i moralu. Jak mozna postawic swoje widzimisie nad dobrem Polski? Tusk ma jeszcze jedyna pozycje w UE, ktora chroni nas i nasze panstwo przed karami przez unie, ktora do pewnego czasu bedzie sie przygladac temu zamachowi na nasza demokracje. Jak Tusk nie bedzie ponownie wybrany przez machlojki PISSu to bedzie pierwszy dzien procesu upadku ten imbecylnej partii. Po nastepnych wyborach dojdzie do nocy sprawiedliwych piesci!
  • ~Darek
    (2017-03-02 13:22)
    To nie kawał o Polakach ... to kawał o PiS i tępych wyborcach PiS, roszczeniowych nieudacznikach którzy jedyne co potrafią to wszystkich opluć i nienawidzić. Chcę powiedzieć że to nie jest Polak którego znam, wykształcony i myślący.
  • ~spoko
    (2017-03-02 12:46)
    wcale nie nie przypomina - TO JEST POLSKIE PIEKŁO. Polacy w USA czasami mówią - Polak jeśli Ci nie zaszkodził - to już pomógł
  • ~YOU
    (2017-03-02 13:55)
    Wszystkie wypowiedzi do tej pory są na niskim poziomie .Weźcie przemyślcie swoje wypowiedzi, skończcie z wymądrzaniem się- nie jesteście pępkiem świata ani wyrocznią w tym temacie. Klęknijcie na kolana i przypomnijcie sobie, który z Was był na głosowaniu i jak głosował podczas wyborów ?.Prócz tego, jeżeli Wasz umysł funkcjonuje normalnie, dlaczego się zacietrzewiacie.PIS musi odejść i to, jak najszybciej-z Waszą pomocą.
  • ~Dojna zmiana
    (2017-03-02 15:02)
    W czwartek o 13.00 licznik długu Fundacji FOR wskazywał przeszło 1,011 bln zł. W przeliczeniu na jednego mieszkańca naszego kraju dawało to 26630 zł. -Dobra zmiana działa i boi się P. Tuska
  • ~poziom pisowskiego trolla jest niski jak sam jak
    (2017-03-02 14:44)
    Ależ tu łazi ruskich i wolskich trolli – muszą kosić sporą kasę, ale Centrale Propagandowe Rządów państw mają gacie pełne strachu i wtedy koszty ponosi budżet takiego państwa. Szkoda, że budżet płaci trollom za taką działalność, zamiast finansować np. oświatę i uczyć etyki.
  • ~KAZIMIERZ
    (2017-03-02 13:33)
    I TAK TUSK ZOSTANIE na drugą kadencję pomimo tego szczekania polaków.
  • ~Pawel
    (2017-03-02 14:02)
    To wszystko zagrywki , intrygi k a r l a kaczynskiego . On zazdrosci kazdemu, kto ma wieksze publicity niz on. Juz znane sa jego wredne partyzanckie walki po to tylko, zeby innych zniszczyc, niewazne Ile to kosztuje. Teraz mamy po prostu parszywa reputacje w europie!
  • ~elf
    (2017-03-02 14:01)
    Kaczyński to gestapowiec ,stalinowski oprawca i funkcjonariusz św. inkwizycji w jednej osobie a pisowcy to idioci
  • ~z krzyza
    (2017-03-02 13:58)
    parszywe polactwo i Episkopat robia wszystko by oddac polske rosji (targowica II).
  • ~efdur
    (2017-03-02 20:30)
    To niebywaly wstyd i haniebna żenada, że my, Polacy, naród tak niegdyś dumny, nieulękły, niepodległy i honorowy, pozwoliliśmy na to, żeby ten facet od tylu lat perdolił nam rozmaite banialuki, rżnął "europejskiego" fetniaka i wbrew oczywistym faktom na siłę próbował udowodnić nam wszystkim, że jest ętelegętny, energiczny, młody, dobrze zorientowany w arkanach zarządzania, gospodarki, ekonomii, dyplomacji, kolejnictwa, wywiadu, wymiaru sprawiedliwości, bezpieczeństwa ruchu drogowego, finansów i polityki światowej, że jest wykształcony i z "dużego miasta", że ma przeszlifowane wszystkie przedpokoje możnych tego świata - bo użyczonymi mu tam łaskawie suknami do froterowania grał w tych przedpokojach w szmaciankę i strzelał palmom gole, ciesząc się chytrze, że nikt z państwa nie widzi! A nawet twierdzi, że podobno parę razy udało mu się "PO angielsku" zajrzeć do salonu państwa przez dziurkę od klucza i chyłkiem się ulotnić! Najbardziej uwłacza nam to, że chociaż już wszyscy wiemy, kim ten facet jest - to jednak nikt go publicznie, otwarcie nie definiuje i definitywnie nie demaskuje! Bo przecież już nie budzi chyba niczyjej wątpliwości, że ten osobnik wyczerpał wszystkie tandetne zgrane triki z zagranicznej instrukcji obsługi kukiełkowych "premierów" i ostatnio robi już tylko za pośmiewisko Europy i świata i za mało zabawnego, a nawet - powiedziałabym - ponurego i upiornego "rodzimego" pajaca na sznurku od snopowiązałki! A poza tym wszyscy widzimy, że pajac się zaciął, nie może wyskoczyć z "zaginionej" w Rosji czarnej skrzynki i tylko podryguje w nerwowym tiku, bo na tym sznurku zrobił się supeł nie do rozwiązania, cały motek sznurka się splątał tak, że trafić po nim można już tylko do tyłu, do haniebnych momentów zdrady narodowej podczas "Nocnej Zmiany" i w objęciach Putina na molo w Sopocie i na Siewiernym! A kiedy on się tak bezwolnie i chaotycznie na tym sznurku majta - nie jest już nawet groteskowy, bo widać wyraźnie, że nie jest już nawet tym rzekomo niegdyś zabawnym pajacem, ale jest tylko starym zbrandzlowanym, obwisłym, sflaczałym bezużytecznym ****em z prowincjonalnej speluny hazardu, hulanki i rozpusty, arlekinem ze zbankrutowanego cyrku, przegranym szulerem, który grał niestety za nasze i przeputał wszystko, a który teraz - zamiast wstać i wyjść - uporczywie trwa przed nami w swej hańbie i tylko co kilka dni albo cichutko skamle, albo dla odmiany tupeciarsko i basem, ale nadal bezczelnie i kłamliwie, chlipie i bredzi, mruczy, jodłuje lub rzęzi, i próbuje nas pokornie i chytrze zarazem zapewniać, że nic się nie stało, że przegrał tylko "troszeczkę" i że się "odegra", choć my już dokładnie wiemy, że przegrał całą naszą ojcowiznę i że - gdybyśmy byli mściwi i okrutni - to najwyżej my moglibyśmy się na nim teraz odegrać! W swej bezczelności on nadal z uporem maniaka twierdzi, że wszechogarniający i widoczny dla każdego dziecka nierząd, totalne złodziejstwo i korupcja na najwyższych szczeblach administracji i wymiaru niesprawiedliwości oraz porażająca zapaść prawie wszystkich instytucji państwa polskiego - to tylko takie nasze złudzenie, a on sam jest mężem opatrznościowym, zbawcą narodu, gwarantem niepodległości, wolności wszelakich i świetlanej przyszłości Ojczyzny! Na co liczy ten żałosny idiota, który nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojej śmieszności i który - ponieważ nie jest Polakiem - nie ma nawet tyle godności, żeby się przyznać, że jest certyfikowanym, wydymanym, poklepanym, wyrolowanym i wyproszonym za drzwi w Berlinie, Brukseli, Waszyngtonie, Londynie, Mińsku, w Wilnie, Moskwie, w Kijowie, Strasburgu, w Davos, w Smoleńsku, Gdańsku, Modlinie i w Paryżu kretynem, i nas wszystkich za wszystko, za co się jeszcze da, przeprosić! Jest to krętacz maniakalny, osobnik nieuleczalnie chory na nieuczciwość! Jego rodowa dewiza, którą głosi otwarcie na konferencjach prasowych, to: "Nie każde oszustwo jest przestępstwem!". Do psychiatryka z nim! Albo do poprawczaka dla przerośniętych matołków! A najlepiej do komórki z rupieciami!!! Jako kolejny nieudany model Pinokia... Niech tam czeka na swoją kolej jako podpałka na ruszcie paleniska naszych dziejów... ...może tam wykaże swoją przydatność... ...bo nawet na palacza się nie nadaje! Więc niech sobie uleci przez dawno i nieudolnie pomalowany przez siebie komin, z którego cała farba oblazła wielkimi płatami i cegły się sypią! Może chociaż w ten sposób przyczyni się do wspólnego dobra, że dostarczy nam trochę obiecanej ciepłej wody w kranie!
  • ~Senior
    (2017-03-02 12:51)
    Wolne żarty: "Nie widać żadnej korzyści, jaką na arenie unijnej miałby odnieść PiS, jeśli uda mu się storpedować kandydaturę byłego premiera." Mniejsze straty, to też nie do pogardzenia.
  • ~ein Europaeer
    (2017-03-02 14:49)
    Und was jetzt , Herr Tusk ? Werden Sie sagen, dass Sie doch ein Pole sind ? Dann aber wuerden Sie gestehen, dass Sie nicht normal sind. Sie sagten ja, dass "das Polnische ist nicht normal ".Man trifft zweimal die Leute. Einmal auf dem Weg nach oben und einmal auf dem Weg nach unten. Diesmal werden Sie Herr Kaczynski auf dem Weg nach unten treffen.
  • ~Wolska Republika Ludowa
    (2017-03-02 14:32)
    Czy Jacek Saryusz - Wolski wie, w co go umoczył Tłusty Europiseł ?
  • ~cd
    (2017-03-02 19:35)
    Jasne! to Kaczyński likwidował Polski Przemysł Stoczniowy i całe gałęzie polskiej gospodarki, wyprzedawał polskie Banki, wypędzał Polaków z Polski - tylko Niemiec i folksdojcz będzie chwalił Tuska
  • ~11
    (2017-03-02 14:22)
    PiS to partia bolszewicka dąży do rusyfikacji Polski !!
  • ~Verty
    (2017-03-02 17:00)
    Dajcie sobie luz z tymi przypowiastkami, o Polakach i piekle. Do tuska ani jedno, ani drugie się nie ima. No...może to drugie. Puki co dwuosobowa cela we Wronkach wystarczy. Dwuosobowa- by współlokator rudego miał czym się zabawiać.
  • ~juzek
    (2017-03-02 17:40)
    Szefem może być, Lucyfer,belzebub ,czort,diabel, byle nie Tusk
  • ~Al
    (2017-03-02 12:44)
    Tak jest. Tusk robi co moze zeby zaszkodzic Polsce i pomoc swojej ojczyznie polozonej za zachodnia granica naszeg kraju. Oczywiscie z pomoca niemieckich gazet typu Dziennik.
  • ~dnozpo
    (2017-03-02 17:34)
    ..Nitras odwołany z funkcji przewodniczącego delegacji do OBWE. Sławomir Nitras przestał pełnić funkcję przewodniczącego delegacji Sejmu do ZP OBWE. To decyzja podjęta na zwołanym w trybie pilnym na czwartek o 16:00 posiedzeniu delegacji Sejmu do Senatu. Jak mówi nam Grzegorz Furgo z Nowoczesnej: Senator Bierecki uzasadniał wniosek i miał merytoryczne zastrzeżenia co do pracy posła Nitrasa, który nie był obecny na posiedzeniu. My – ja i senator PO – wnioskowaliśmy o to, aby przesunąć to posiedzenie delegacji do posiedzenia Sejmu, tak aby Nitras mógł się wypowiedzieć i odnieść do zarzutów. Ale nasz wniosek został przegłosowany.

Może zainteresować Cię też: