Jestem dzieckiem mafii [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Kiedy do domu wpadali policjanci, to pierwsze, co robiłam, to chwytałam notes ojca z kontaktami i wsadzałam sobie w majtki. Który pies będzie zaglądał małej dziewczynce w majtki? Potem brałam młodszą siostrę pod pachę i kładłyśmy się szybko twarzami do podłogi.

wróć do artykułu
  • ~mjk
    (2017-03-15 13:08)
    Głupia gloryfikacja krewnych bandziorów. Zwróćcie uwagę z jaką pogardą wyraża się ona o wymiarze sprawiedliwości i policji.
  • ~Ruda
    (2017-03-15 14:40)
    Wyssane z niezbyt czystego palca...Mafioso zostawiający na wierzchu notes z kontaktami....
  • ~hynio
    (2017-03-15 12:48)
    ta młoda polska jest jakaś taka naciągana.Tak się pisze kryminały a nie opisuje swoje życie. Cały ten wywiad to jakaś ściema.
  • ~Autor
    (2017-03-15 18:48)
    Jeżeli policjanci to psy to jak ją nazwać?
  • ~C
    (2017-03-15 12:54)
    Sponsorowany art. Jutro będzie info ze to fragment wywiadu rzeki .
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-03-15 10:15)
    Fajnie... Dziecko się nauczyło padać na ziemię, by nie mieć wykręconych rąk przez policje.Poznęcać się nad dziewczyną potrafili, zamknąć gangstera już nie.
  • ~napiszta cosik o cienzko pracujoncech Ludziach,chc RAZ/
    (2017-03-15 17:54)
    a kiedy wywiad ze studentami, co jado na roboty kilkaset km w parenascie godzin ze sloikami, jedzeniem , ciuchami do roboty i narzedziami DO ROBOTY. No kiedy ? When /
  • ~kot
    (2017-03-16 02:26)
    Nienawidzila ojca z to, ze byl bandziorem i zle traktowal ja, siostre i matke, ale policjantow nazywa psami. Lachudra z niej...
  • ~hehe
    (2017-03-15 09:18)
    Ona już na pewno nie zagłosuje jak jej ojciec na PełO !!!! Hehehi
  • ~ziuk
    (2017-03-15 23:34)
    opłacał policję, zawsze znajdował adwokata który oczysczał go z wszystkiego...
  • ~Leeons
    (2017-03-16 15:40)
    Może bym i uwierzył, gdyby nie kilka głupot. Wyssane z palca.
  • ~Basia
    (2017-03-21 21:47)
    I to ma być nadzieja polskiego dziennikarstwa?! Błagam, zakończmy tą żenadę tym wywiadem.
  • ~Leo
    (2017-03-18 20:30)
    zmyślona rozmowa, wstyd!!! co za upadek dziennikarstwa
  • ~Gthh6