Wacław Berczyński: Nie wiem, czy pani wie, ale to ja wykończyłem caracale [RigamontiRazy2]

Znam się na tym, znam się na śmigłowcach, znam się na lotnictwie. Pamiętam, jak przeczytałem o tych caracalach, o tym, że polski rząd zamierza je kupić, to mi włosy stanęły dęba - mówi Magdalenie Rigamonti.

wróć do artykułu
  • ~lolo
    (2017-04-28 14:11)
    kłamca i bajkopisarz
  • ~Nelka
    (2017-04-23 20:37)
    Panie Berczyński, ten dom w Kaliforni to Pan kupił dopiero rok temu, więc zbyt długo nie stoi pusty. Ciekawe, jak emeryt od 10 lat może sobie pozwolić na dom za $850000 - wcześniej nie było stać?
  • ~dea
    (2017-04-22 12:41)
    Jedyne, co można naPiSać po przeczytaniu tego wywiadu, to " O ja piętrolę..."
  • ~gowi
    (2017-04-18 14:52)
    Ten facet stale się dobrze ustawia. Najpierw zapisał się do PZPR. Potem dał dyla do Kanady i Stanów, a teraz bryluje jako nowy amerykański ekspert, geniusz od samolotów. Za chwilę będzie w PiS-ie.
  • ~oby
    (2017-04-17 06:49)
    może kiedyś będzie siedział.
  • ~Ryś
    (2017-04-16 10:32)
    Niebywałe, jak można dla zohydzenia autora wypowiedzi wyciągnąć jedno zdanie i tak nim manipulować. Większość piszących komentarze albo nie umie czytać ze zrozumieniem, albo celowo wypisuje takie brednie.
  • ~Xyz23
    (2017-04-16 09:47)
    "Pan był w egzekutywie. Przez bardzo krótki okres. Po to, żeby rozbijać to od wewnątrz, bo wtedy byłem też szefem Solidarności w moim instytucie." Rozbijal partie od wewnatrz!
  • ~janusz
    (2017-04-16 09:30)
    Szwabska gazeta jeszcze co wymyśli .
  • ~TO JEST BARDZO CIEKAWA HIPOTEZA
    (2017-04-16 03:59)
    - i w świetle faktów pokazanych w filmie podkomisji - wydaje się bardzo prawdopodobna!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kolejna sprawa zmierza do wyjaśnienia.... PO CO IŁ przelatywał dwukrotnie - nie nad pasem startowym - tylko nad pasem kołowania ??? - Może właśnie po to - ABY POKAZAĆ kontrolerom, jaką ścieżką mają sprowadzać Tupolewa, aby przypadkiem NIE trafił na pas startowy, T Y L K O - O B O K ! - A drugi raz po to, żeby dokonać słynnego zrzutu samochodów dla polskiej delegacji, żeby dotarła tam, gdzie miała dotrzeć! - No i dzięki tem zrzutowi dotarła!
  • ~def
    (2017-04-15 20:09)
    Ten Wacek to debil i on chce wyjaśnić Smoleńsk?
  • ~autor nieznany
    (2017-04-15 18:42)
    co za glupia baba, pytania o vat... , poziom radzieckiej "prwdy" , gdzie umiano wszystko udowodnic zadajac idiotyczne klamliwe pytamia. - po co to wszystko, jesli byl zamach to i tak sie wyda - mimo najwiekszych staran skorumpowanych pseudo dziennikarzy. lotnisko w smolensku to maly pikus w porownaniu z innymi, naprawde koszmarnymi do ladowania miejscami i to tam, gdzie wala gromady turystow - ale o tym cisza, bo albo dziennkarze g... wiedza. albo manipuluja.
  • ~w/w
    (2017-04-15 15:45)
    Przepisów rosyjskich to akurat dr Berczyński nie zna. "Posadka dopołnitielno" nie jest zgodą na lądowanie. Nie zna też w ogóle przepisów ani procedur lotniczych. Cały ten wywiad jest wywiadem z mitomanem, który nieudolnie próbuje grać rolę człowieka który udaje że zna się na tym o czym mówi.
  • ~slazak
    (2017-04-15 14:18)
    Wyniki badan wylacznie PISowskich profesorow wskazuja na zamach. Prawdziwe asy, do tego psychicznie labilni politycy i ciemny lud ktory ten obled kupuje.
  • ~matkaksiedza
    (2017-04-15 13:48)
    w takim razie świr i jego ministerstwo łże jak pis.
  • ~Gosc
    (2017-04-15 13:31)
    Musi mu sie porzadnie oplacac, inaczej nie opuscilby przeciez swej ukochanej Hameryki.
  • ~pis to dno
    (2017-04-15 12:56)
    Facio, któremu pewność co do zamachu rośnie o 10% w trakcie rozmowy jest kompletnie NIEWIARYGODNY.
  • ~Waldi
    (2017-04-15 11:25)
    Ja prędzej zrobię karierę jako mis świata 66 + niż te nawiedzone profesorki i doktorki, które tańcowały z mopem po kampusach a teraz robią za ekspertów.
  • ~Ozz
    (2017-04-15 10:56)
    Onuce i bękarty sowieckie , możecie naskoczyć temu panu co ma Polski interes na sercu.
  • ~Sir
    (2017-04-15 09:33)
    Kiedy WYDAWCA zwolmi piszacych GAMONI. Jest dluga lista mozliwosci personalnych Pani Premier Szydlo ona ms mozliwosc zwolnic : Papierzs , Putina , Schetyne, ER krolowa Brytyjska no i Merkel tez Oczywiscie. Pobozne zyczenie wszelakiej masci cymbalow i denegeratow politycznycj . Rozlsm w rzafzie . POMAZUC SOBIE MOZECIE.
  • ~dick
    (2017-04-15 09:07)
    Ciekawe co stanie Berczynskiemu gdy uslyszy za ile Macierewicz ma zamiar kupic smiglowce

Może zainteresować Cię też: