Maciej Miłosz: Pan Berczyński skompromitował MON [KOMENTARZ]

"Nie wiem, czy pani wie, ale to ja wykończyłem caracale”. Te słowa z piątkowego wywiadu przewodniczącego podkomisji smoleńskiej dr. Wacława Berczyńskiego z Magdaleną Rigamonti na łamach DGP wywołały prawdziwą burzę. Zdumiona była opozycja, zareagowała też rzecznik resortu obrony narodowej. W oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że „wypowiedź dr. Wacława Berczyńskiego nie ma żadnego związku z prowadzonymi i zakończonymi negocjacjami umowy offsetowej ws. kontraktu na zakup śmigłowców Caracal”.

wróć do artykułu
  • ~putto
    (2017-04-23 20:44)
    Gdzie jest bomba atomowa co ją Macierewicz obiecał wypożyczyć dla Polski gdy zaczął być ministrem - pytam !!!!!
  • ~valto
    (2017-04-21 22:07)
    Blazen na polityczne zamowienie !! Absurd goni aburd w tym mon !!
  • ~parole
    (2017-04-21 19:11)
    Oczywiście MON nie kompromitował plastusiowy aparatczyk z PO.
  • ~Drzazga 101
    (2017-04-21 16:15)
    "Maciej Miłosz: Pan Berczyński skompromitował MON" O Matko, a kudy mu do p. min. Macierewicza, kurdesz pałłasz ! Hej !-
  • ~jacekplacek
    (2017-04-21 09:26)
    oj szkoda a tak mu dobrze szło i takie faje filmy kręcił z tymi petardami . Uzdolniony reżyser i juz koniec a ja się spodziewalem na ciag dalszy .... wybuch 1 , wybuch 2 wybuch 3 itd
  • ~nowa
    (2017-04-20 21:57)
    To, co "chlapnął" Berczyński, to nie tylko kompromitacja MON. To kompromitacja Rządu, że nie skomentował(a) tego dzisiaj i nie zażądał(a) publicznie wyjaśnień od ministra MON. To kolejna kompromitacja Polski.
  • ~czesław
    (2017-04-19 15:24)
    Panie Kaczynski,zakończ pan na boga ten kabaret z Macierewiczem bo przestanę z żoną głosować na PiS
  • ~Autor Nieznany
    (2017-04-19 13:26)
    Maćku Miłoszu, jesteś nikim. Kogo obchodzą twoje nie trzymające się kupy wypowiedzi?
  • ~kiedys DZ dalo sie czytac
    (2017-04-19 12:30)
    Dziennik kompromituje sie piszac brednie na zamowienie - wstyd!!!
  • ~TUSEK RDZAWIK
    (2017-04-19 04:31)
    MIŁOSZ TY DURNIU
  • ~DNO
    (2017-04-18 12:58)
    Antoni Macierewicz: są dowody, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską,,,,,GDZIE TE DOWODY ?????????????
  • ~robins
    (2017-04-18 12:27)
    Kabaret !Górski w swoim ,,Uchu prezesa " za bardzo nie musi główkować nad scenariuszem .
  • ~sumienie
    (2017-04-18 12:00)
    Przecież ten tekst jest zupełnie nielogiczny... ot czysta propaganda, w celu zdyskredytowania dra Berczyńskiego i ministra Macierewicza...
  • ~icek
    (2017-04-18 11:58)
    Niech się w PiSie pozagryzają - SZCZĘŚĆ BOŻE .
  • ~autor
    (2017-04-18 11:48)
    Czy mógł mieć wiedzę czy nie? Skąd ją mógł mieć? Jeśli miał, to może z doniesień ludzi Antoniego w kontrwywiadzie, przecież się mówi, że w KW są ludzie oddani nie Polsce a Antoniemu i byli przez cały okres rządów PO. Mówi się też, że mogli mieć wpływ na to czy owo.
  • ~Nowy
    (2017-04-18 11:27)
    Filozofia w doborze ludzi stosowana przez Antka jest prosta do bólu, im głupsi tym lepiej nimi manipulować.
  • ~ano
    (2017-04-18 11:25)
    Berczyński wyczuł że pozycja biskupa religii smoleńskie wisi na włosku zaatakował bo ma nadzieję na to stanowisko w rządzie
  • ~autor nieznany
    (2017-04-18 11:15)
    dla ludzi specialnej troski glupawy wywiad z berczynskim powinno sie jeszcze raz przedstawic w formie zrozumialej dla nich np: wykonczylem caracale = poinformowalem odpowiedzialnych, ze to zla, niebezpieczna maszyna, ktora byly by nagorszym zakupem, firmie grozi bankructwo bo nikt jej niechce kupowac itd - jasne?
  • ~mher
    (2017-04-18 11:15)
    Sam fakt, że gość "chwali się" jakoby "wykończył caracale" świadczy o małostkowości tego kretyna.
  • ~Kontemplyta
    (2017-04-18 10:11)
    Dziwnym trafem w pokaźnej części Łodzi zgasło światło, razem z latarniami o 22.10 w niedzielę,..akurat jak w fabularyzowanym dokumencie Ridleya Scotta na TV4 biegła akcja rozpirzania przez Blackhawki tłumu nasmakowanych khatem Somalijczyków.Przypadek?

Może zainteresować Cię też: