Maciej Miłosz: Pan Berczyński skompromitował MON [KOMENTARZ]

"Nie wiem, czy pani wie, ale to ja wykończyłem caracale”. Te słowa z piątkowego wywiadu przewodniczącego podkomisji smoleńskiej dr. Wacława Berczyńskiego z Magdaleną Rigamonti na łamach DGP wywołały prawdziwą burzę. Zdumiona była opozycja, zareagowała też rzecznik resortu obrony narodowej. W oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że „wypowiedź dr. Wacława Berczyńskiego nie ma żadnego związku z prowadzonymi i zakończonymi negocjacjami umowy offsetowej ws. kontraktu na zakup śmigłowców Caracal”.

wróć do artykułu
  • ~masa
    (2017-04-18 08:34)
    Chlapnął (niestety dla Pis-MON) o autentycznej sytuacji, jaka miała miejsce, jego to może i kompromituje, ale znacznie bardziej Macierewicza i PIS.
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ PO,axelspringer, TVN.GW,NEWSWEEK,ONET,WP...
    (2017-04-18 08:39)
    Eeee tam...Nowośmieszna Partia Oszustów to banda PrO-niemieckich przygłupów ,oszustów i złodziei
  • ~Rys 57
    (2017-04-18 08:44)
    Dlaczego tak bardzo WAM zależy na wyautowaniu tego Pana, Bartłomieja M wam się udało.Teraz na tego Pana kolej??? Myślę że Kaczyński już się zorientował.Wymyśl cie coś lepszego. Bo to jest prostackie, śmieszne itd.A poza tym drugi raz to nie przejdzie .
  • ~39marpik
    (2017-04-18 08:49)
    Czy prymitywny mitoman może być uznawany autorytetem w komisji smoleńskiej?
  • ~edek
    (2017-04-18 08:56)
    Jezu, ludzie czy wy nie widzicie, przecież to jest gang olsena:Macierewicz, szyszko , żiobro, waszczykowski. Moje pytanie brzmi: kto z was chciał by któregokolwiek zatrudnić któregoś z nich w swojej prywatnej firmie:
  • ~mark twain
    (2017-04-18 08:57)
    Na pierwsze mam Wacław, na drugie Mitoman (może erotoman?) opowiadacz. Macierewicz gubi się we mgle którą tworzy w MON. Musi uważać na brzozy
  • ~wer
    (2017-04-18 09:00)
    brawo niemieckie media - jeszcze więcej takich bzdur
  • ~pis pis
    (2017-04-18 09:00)
    Takimi zielonymi ludzikami otacza się Tosiek. Za to kasę biorą już prawdziwą do bólu.
  • ~chimera
    (2017-04-18 09:01)
    Czy można skompromitować coś co zostało już skompromitowane? Pan B to tylko dodatkowe ogniwo długiego łańcucha.
  • ~Wòjt
    (2017-04-18 09:01)
    Wydawał się najmniejszym klaunem spośród załogi tego cyrku smoleńskiego (zwanego dla niepoznaki podkomisją). Stąd wybór na przewodniczącego. Ale klaun to dalej klaun...
  • ~zyx
    (2017-04-18 09:05)
    Kim jest pan Berczyński - można doczytać w internecie.Wstydu Polakom w USA nie przynosi i swoją wiedzę w branży lotniczej posiada. Za kogo się natomiast ma pan redaktor Miłosz, żeby żądać jego dymisji?
  • ~emeryt rozbawiony dobrą zmianą
    (2017-04-18 10:09)
    a może pan lepszego sortu zwróciłby pieniążki wraz z kolegami i powrócił do badań ******* w zaciszu knajpianym na własny koszt. kolegów może też zabrać.
  • ~Kontemplyta
    (2017-04-18 10:11)
    Dziwnym trafem w pokaźnej części Łodzi zgasło światło, razem z latarniami o 22.10 w niedzielę,..akurat jak w fabularyzowanym dokumencie Ridleya Scotta na TV4 biegła akcja rozpirzania przez Blackhawki tłumu nasmakowanych khatem Somalijczyków.Przypadek?
  • ~mher
    (2017-04-18 11:15)
    Sam fakt, że gość "chwali się" jakoby "wykończył caracale" świadczy o małostkowości tego kretyna.
  • ~autor nieznany
    (2017-04-18 11:15)
    dla ludzi specialnej troski glupawy wywiad z berczynskim powinno sie jeszcze raz przedstawic w formie zrozumialej dla nich np: wykonczylem caracale = poinformowalem odpowiedzialnych, ze to zla, niebezpieczna maszyna, ktora byly by nagorszym zakupem, firmie grozi bankructwo bo nikt jej niechce kupowac itd - jasne?
  • ~ano
    (2017-04-18 11:25)
    Berczyński wyczuł że pozycja biskupa religii smoleńskie wisi na włosku zaatakował bo ma nadzieję na to stanowisko w rządzie
  • ~Nowy
    (2017-04-18 11:27)
    Filozofia w doborze ludzi stosowana przez Antka jest prosta do bólu, im głupsi tym lepiej nimi manipulować.
  • ~autor
    (2017-04-18 11:48)
    Czy mógł mieć wiedzę czy nie? Skąd ją mógł mieć? Jeśli miał, to może z doniesień ludzi Antoniego w kontrwywiadzie, przecież się mówi, że w KW są ludzie oddani nie Polsce a Antoniemu i byli przez cały okres rządów PO. Mówi się też, że mogli mieć wpływ na to czy owo.
  • ~icek
    (2017-04-18 11:58)
    Niech się w PiSie pozagryzają - SZCZĘŚĆ BOŻE .
  • ~sumienie
    (2017-04-18 12:00)
    Przecież ten tekst jest zupełnie nielogiczny... ot czysta propaganda, w celu zdyskredytowania dra Berczyńskiego i ministra Macierewicza...

Może zainteresować Cię też: