Samson do Rigamonti: Proszę sobie wyobrazić, jaką siłę rażenia mogłyby mieć słowa Jarosława Kaczyńskiego potępiające przemoc domową

| Aktualizacja:

Organizacje pozarządowe zajmujące się przemocą wobec kobiet nie dostają pieniędzy na działania, a prezydent Duda zachęca do niestosowania prawa w imię świętości rodziny i tradycji. No to na tym nagraniu możemy usłyszeć, co się dzieje w tych świętych rodzinach - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti, Hanna Samson, psycholożka, pisarka i publicystka. Autorka m.in. "Wojny żeńsko-męskiej i przeciwko światu" oraz "Życia po mężczyźnie".

wróć do artykułu
  • ~Kakao
    (2017-04-21 17:30)
    Endrju Maliniak tzw. "prezydent" jest nikim - można powiedzieć, że to takie drugie ZERO. Jest nawet po tym pierwszym ZERZE...
  • ~Antylewak
    (2017-04-21 07:20)
    "No to na tym nagraniu możemy usłyszeć, co się dzieje w tych świętych rodzinach" No jasne. W tych nieświętych (pewnie autorka myśli o lewackich) to tak się nie dzieje. Aaaa przepraszam. Przecież lewacy nie mają rodzin, bo to niezgodne z ich ideologią. Mają tylko związki partnerskie o przeróżnej kombinacji. A świętość to dla nich słowo nie do wymówienia.
  • ~helena
    (2017-04-21 11:14)
    Te organizacje niech zapracują na swoją działalność ,a nie wiszą na budżecie!!! dlaczego ja jako podatnik mam utrzymywać jakiś celebrytów???????
  • ~2345
    (2017-04-21 06:32)
    Szanowni internauci jesteście po prostu prymitywni i żal mie Waszych żon,matek czy partnerek.
  • ~k
    (2017-04-20 21:52)
    p.SAMSON chce pieniedzy, a tu kicha nie chca dac.
  • ~wojciech
    (2017-04-21 15:21)
    Ojs towarzysz Lenin sie klania.Przeszkadza ci polskosc I normalne rodziny.Zwroc sie do Sorosa zamiast probowac okradac polskich podatnikow albo idz do bagna lewackiego
  • ~agnieszkakantor79092903
    (2017-04-22 11:43)
    863wieslaw. Repolonizować media!
  • ~Frózia
    (2017-04-21 01:01)
    "baby" dla zakompleksionych polskich impotentów są m.in. po to żeby je skatować....taki tam "rycerski" zwyczaj.....
  • ~J. Tęcza
    (2017-04-21 07:20)
    Niech nam żyje i dorasta Pan Naczelnik p...rasta!
  • ~Vuogy
    (2017-04-21 05:39)
    Prymitywne to polskie społeczeństwo. Komentarze w większości porażające.
  • ~real boli chore
    (2017-04-20 23:26)
    co za przemocowa baba, co za antymaskulinizm, co za dyskryminatorka, obrzydliwe i podłe. Jakby nie wiedziała, że większość przemocy to jest ze strony bezkarnych kobiet w przeróżnych formach :)
  • ~autor nieznany
    (2017-04-21 07:56)
    lewacki swiat seksismu i feministek - chyby rodzi sie trzecia plec bez plci
  • ~gerda
    (2017-04-21 17:32)
    Soros dziala
  • ~Kobieta
    (2017-04-21 08:54)
    Co moźe Pan Kaczyński wiedzieć o przemocy domowej ? Ludzie ogarnijcie się. Sami musimy się o siebie martwić , rząd nam w tym nie pomoże. Czy męźczyzni , czy kobiety będące ofiarami przemocy nie będą siedzieć cicho , bo prezydent tak chce , bo Kościół tak nakazuje? Jeśli mamy zginąć z ręki oprawcy , źeby ratować rodzinę, To po co Kaczyńskiemu ochrona ? Przecieź słuźy Polsce , jak kobieta rodzinie ?
  • ~Renata
    (2017-04-22 10:20)
    trochę szkoda, że ta pani, która jest z wykształcenia psychologiem nakłada maskę mężczyzny jako wyłącznemu sprawcy przemocy, a ofiarą wg niej są wyłącznie kobiety.... jako psycholog powinna wiedzieć i to głośno wyartykułować, że statystycznie rzeczywiście agresorami bardzo często są mężczyźni, ale niestety bywają nimi też kobiety...dramaty w takiej sytuacji sa równie duże, a o pomocy krzywdzeni przez agresywne baby panowie mogą zapomnieć- czekają ich co najwyżej szyderstwa otoczenia....
  • ~iga
    (2017-04-22 01:39)
    Może niech pani Samson opowie o swoim mężu Andrzeju który molestowal dzieci. - niech zacznie od swojej rodziny.
  • ~set
    (2017-04-21 16:02)
    kobiety trzeba kochac- ale sa bardziej msciwe malostkowe dminantki dobrz ze sa badania genetyczne.dornym facetom mozna bylo wbic w lepetne ze czarne urodzone dziecko to efekt zapatrzenia sie na kolorowego
  • ~AntyDyskryminator
    (2017-04-21 09:10)
    Dlaczego organizacje pozarządowe nie mogą liczyć na państwową kaskę ? Bo zamiast walczyć z faktyczną dyskryminacją kobiet, dyskryminują mężczyzn i rodzinę. Pani Samson udzieliła bardzo seksistowskiego wywiadu w stosunku do mężczyzn.
  • ~Roman Heil
    (2017-04-21 15:00)
    Bełkot idiotek a w tle - chodzi o dotacje !
  • ~Jula
    (2017-04-22 08:20)
    Ale bywa tez odwrotnie, jak baba chlopa nie bije, to mu watroba gnije!!! Moj stary oberwal od czasu do czasu ode mnie . Nie uwazam sie za feministke. Co prawda feministka to ta walczaca, ja nie walczylam, ale jak mnie moj wkorzyl , to oberwal! Moj stary watroba ma zdrowa!

Może zainteresować Cię też: