Jan Wróbel: Zaciekawiła mnie interpelacja Roberta Winnickiego, narodowca, na temat tegorocznej matury

Atakowanie polityków skrajnych, często praktykowane w mediach, nie jest moją ulubioną rozrywką. Interpelacja Roberta Winnickiego, narodowca, na temat tegorocznej matury zaciekawiła mnie jednak na tyle, że postanowiłem nie przejmować się tą zasadą.

wróć do artykułu
  • ~fregat
    (2017-05-19 16:06)
    nie lubię skrajności ,a Winnicki to skrajność
  • ~tst
    (2017-05-19 16:10)
    Tacy ludzie jak Winnicki nigdy nie powinni być posłami w polskim Sejmie.
  • ~AntyniePolak
    (2017-05-19 16:12)
    Winniccy tez są potrzebni panie Mamy dzięki nim obraz swiata jakigo nie chcemy. Czasem wyglada ma to że sa niezle przygotowani do tematu ale najczęściej klapia dzobem bez sensu.
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo....natychmiast
    (2017-05-19 16:49)
    Eeee tam...BRAWO Winnicki!!! A co tam słychać u POlakożercy TuskAmberGolda kłamcy, złodzieja i oszusta,kiedy ekstradycja za Smoleńsk?
  • ~autor nieznany
    (2017-05-19 17:21)
    Nie znam winnickiego, ale zadanie maturalne trochę tendencyjne - to tak jakby zapytać, jakie prawa człowieka zostały naruszone podczas przesiedleń niemców z tzw. ziem odzyskanych.
  • ~zacząć myśleć
    (2017-05-19 17:31)
    Panie Janie , jak chodzi o mnie to od Winnickiego dzieli mnie większa przestrzeń niż pana. Jednak w tej jednej sprawie akurat ma rację.
  • ~czytacz :-)
    (2017-05-19 19:02)
    Jan Wróbel- autor "Atakowanie polityków skrajnych, często praktykowane w mediach, nie jest moją ulubioną rozrywką." .....ale całkiem intratnym zajęciem. Gdybym go czytał po raz pierwszy, może dałbym się na cytowaną "deklarację" nabrać. Żałosny gostek.
  • ~dindon
    (2017-05-19 21:45)
    Na tym forum chyba sami Ukraińcy, akcja Wisła to odpowiedź na ludobójstwo na Polakach, nie wiecie tego? Winnicki ma po 3kroć rację.Ja też chcę wiedzieć kto układał te pytania.
  • ~Ryfa
    (2017-05-19 23:02)
    Nie lubię PISu i jego oszołomów. Często ich zwalczam na różnych forach. Ale w ocenie "Akcji Wisła" popieram Winnickiego całkowicie.
  • ~Lwowiak
    (2017-05-20 08:48)
    Gdyby nie ta akcja, ukry zjadlyby nas żywcem

Może zainteresować Cię też: