Maciej Miłosz: Prezydent mówi "nie" nominacjom generalskim. To oficjalne wypowiedzenie wojny

| Aktualizacja:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podjął decyzję, że 15 sierpnia br. nie odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji generalskich oraz admiralskich w Siłach Zbrojnych RP”.

wróć do artykułu
  • ~bomba wodorowa
    (2017-08-09 09:49)
    Dziennik od rana znowu karmi czytelników obroczkiem plotek i sztucznej sensacji
  • ~Nie idzmy tą drogą
    (2017-08-09 13:32)
    Za POlszewików mieliśmy Generałów na pęczki iPOco to było POłowa POdruskich
  • ~martin
    (2017-08-09 10:39)
    Dosc mam waszych prywatnych kłótni , Polska to nie wasz folwark , wystarczy ze PO i ludowcy ośmieszali Polskę
  • ~Lis
    (2017-08-09 08:47)
    Jest różnica w sprawowaniu urzędu Prezydenta pomiędzy p Dudą a żyrandolowym p Komorowskim
  • ~trollhunter
    (2017-08-09 08:33)
    pisowskie trollowisko za 2,5 od posta na forum....nie ma tu nawet z kim informacji powymieniac bo większość to komentarze nie dotyczące nawet artykułu.....słabo.
  • ~ooz
    (2017-08-09 10:15)
    Panie Prezydencie pana generał nie ma certyfikatu bezpieczeństwa bo to ruski trol więc co on tam jeszcze robi gazetki czyta jaja se ogląda za nasze podatników pieniądze Przez cały czas w sprawach nominacji generalskich pana kancelaria współpracowała z MON więc o czum pan ględzi
  • ~KODy za ploty
    (2017-08-09 09:27)
    Bommba atomowa, sensacja ? Normalizacja kompetencji to wlasciwa droga, szukanie podtekstow i drugiego dna to juz zlosliwe plotkarstwo w stylu POlewactwa.
  • ~bibi
    (2017-08-09 08:17)
    Panie prezydencie chyle głowe.brawo
  • ~Z księgi proroctw narodu polskiego:
    (2017-08-09 19:55)
    @ Schetyna: "PO zbuduje koalicję!" - @ PiS: "Zbudujemy 3 miliony mieszkań!" - @ Tusk: "Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy!" - @ Zdradek: "Wyginiecie jak dinozaury!" - @ Kaczyński: "Zbudujemy państwo prawa!" - @ Ten sam Kaczyński: "Cnotę stracimy - a rubla nie zarobimy!" - @ Łapiński: "Suski byłby dobrym prezydentem!" - @ - Trybunał Konstytucyjny: "Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy sprawę Trybunału Konstytucyjnego, a Sąd Najwyższy zadecyduje o zgodności werdyktu Sądu Ostatecznego z Konstytucją!" ... i tak dalej, i tak dalej...
  • ~Stirlitz
    (2017-08-09 09:28)
    Duda zorientował się (lepiej późno niż wcale), że Antek to agent Kremla...
  • ~44 Jaś
    (2017-08-10 12:07)
    CHEJ Jabis- każda mieścina ma swojego jabisia, a teraz to forum też. Przenieś się latem na wioskę bo ci mózg całkowicie się zlasuje od metali ciężkich, bo zaczynasz bredzić smrodliwie.
  • ~Jabis
    (2017-08-09 17:06)
    @ ~44 Jaś (dzisiaj 13:35) >>> Każda wioska ma swojego Jasia a teraz to forum - też.
  • ~Obserwator
    (2017-08-09 09:13)
    Maciarenko zrobił swoje. Maciarenko może odejść. W co naprawdę gra prezes?
  • ~joe
    (2017-08-09 18:51)
    gdzie sie podziali pisowscy przestepcy na zadnym portalu dziadow nie widac
  • ~PAD
    (2017-08-09 15:46)
    Próbuje odreagować kompleks nieznanego polityka III szeregu, z którego PiS, Kaczyński, Szydło zrobili prezydenta na bazie antyKomorowskich nastrojów społecznych... Pytanie o toczy to kompleks,czy realia? Czy na pewno ludzie głosowali na NIEGO, czy na KANDYDATA PIS... Kiedyś pisaliśmy o tym, że duma kroczy przed upadkiem... Upadek otwiera nielojalnosc i nadmierna wiara w siebie
  • ~007
    (2017-08-09 08:19)
    Skuteczność min Macierewicza przeraża V Kolumnę.
  • ~Maria 7
    (2017-08-09 15:46)
    Polska nie jest waszym folwarkiem, uwazam że prezydent swoimi ostatnimi decyzjami osłabia i destabilizuje państwo polskie i to w momencie kiedy rośnie zagrożenie zewnętrzne. Nie głosowałam na takiego prezydenta.
  • ~Archiwista
    (2017-08-09 19:53)
    Tak zwany "nieubłagany postęp" w tak zwanej polityce polega głównie na tym, że w starożytności wpływ na króla mieli zausznicy! @@ U zarania ery nowożytnej wpływ na władcę mieli poplecznicy! @@ Teraz wpływ na rządzących mają przy du pasy! - czyli z definicji poziom "zausznictwa" jest coraz niższy! - @@ A przecież już od czasów Szwejka wiadomo, że nie ma co słuchać żadnych gadających głów - bo zwykły prosty wojak obdarzony odrobiną zdrowego rozsądku może ich wszystkich z łatwością przesadzić jednym susem - czyli - ujmując to obrazowo - skokiem "przez barana z łękami"! -------- Baran jednak zazwyczaj jest takim "twardzielem", że się nawet pod zdrowym rozsądkiem Szwejka nie ugnie!
  • ~Komentator
    (2017-08-09 16:13)
    Pan Prezydent osłabił PiS, osłabił siebie, wzmocnił opozycję. Nic dziwnego że go chwala.
  • ~44 Jaś
    (2017-08-09 13:35)
    Panie Prezydencie!!! Pańscy doradcy wojskowi tyle warci co kłak na d...ie,Macierewicz robi taką robotę, że Wy nie nadążacie nawet pomyśleć jakie skutki pozytywne te zmiany stają się dla bezpieczeństwa wojskowego Polski. Panie Prezydencie głosowaliśmy na Pana i dalej głosujemy, ale proszę nie igrać z takimi posunięciami, które spowodują widok naszych pleców, u których na drugą kadencję będzie nie przyjemnie czuć.

Może zainteresować Cię też: