Publicysta: Szydło słusznie oskarża Francję. Ale Zachód nie traktuje jej słów poważnie

| Aktualizacja:

Bartłomiej Radziejewski dowodzi, że ani rządowi PiS, ani Komisji Europejskiej nie zależy na wygaszeniu konfliktu.

wróć do artykułu
  • ~Jam
    (2017-09-13 12:58)
    Nie bardzo rozumiem intencji autora: "Inne kraje też kombinują", "My jesteśmy za duzi na klasycznego klienta państw zachodnioeuropejskich, a za mali, by zorganizować alternatywny ład". Panie Michale, nie można być nijakim, czarne nazywać białym, akceptować niesprawiedliwość, potęgować błędy i deformacje. Współczesna Europa się stacza i ktoś bardzo głośno musi to wyartykułować. W przeciwnym wypadku utoniemy wszyscy w jednym, wspólnym europejskim ścieku.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-09-13 12:56)
    Wiem Jedno i Tego jestem pewny.Dopóki Rząd PiS nie zgodzi się przyjąć imigrantów,dopóki nie zgodzi się na prawo np: narzucane w sprawie Puszczy Białowieskiej( już raz Polacy usłuchali ,a skutek można obejrzeć w Beskidzie Żywieckim). Dopóki Rząd będzie stawiał ponad prawem UE Polską Konstytucje i Polskie Prawo ,to PiS nie przegra. Bo mnie np: do szału doprowadza RUSOFOBIA PiS,zwalczanie mniejszości Etnicznych ( Ślązaków) itd. Ale to wszystko przeważa podstawa PiS broniąca Polski jako Kraju Wolnego,Narodowego,Samo-stanowiącego o sobie.To będę głosował na PiS.
  • ~My normalni Polacy
    (2017-09-13 11:13)
    wiemy ze dziennik to antypolskie media i co najważniejsze coraz więcej ludzi orientuje sie w zamiarach tego typu mediów
  • ~Anonim
    (2017-09-13 09:59)
    Szef KE Juncker w tej chwili w TV stwierdzil, że głosowania powinny być większosciowe!!!! Wiecie Państwo co to oznacza? Będą mogli zrobić z Polską co tylko im do głowy przyjdzie. Np podpisać umowy gospodarcze z Rosja dobre dla nich a złe dla krajów ....innych! Już zaczynam zazdroscić UK!!!
  • ~PiSdobrze
    (2017-09-13 10:16)
    « Musimy zachować dużą firmę i zwiększyć zaufanie do gospodarki. » Macron. Ale, we Francji największym przedsięwzięciem jest dżihadizm (salafizm), który jest represjonowany przez społeczność międzynarodową.
  • ~Polak z Polski
    (2017-09-13 12:14)
    Polska MUSI opuścić UE i to jak najszybciej. Dla Polski nie ma tam żadnej przyszłości. To nawet zauważył autor tego artykuliku. Istotny jest tylko sojusz z USA i Izraelem. Reszta się nie liczy. A po wyjściu z UE wystarczy, że pojawią się cła tranzytowe za przejazd towarów z UE na wschód. I to nam załatwi lepsze dochody niż przynależność do UE. A tak po cichu, wzorem Pakistanu trzeba kupić sporą garść rakiet z głowicami nuklearnymi. I Polska stanie się mini supermocarstwem o mega dochodach. Proste to i oczywiste. Trzeba jedynie myśleć mózgiem i działać z zimną konsekwencją. A te reparacje od Niemiec to wspaniały pomysł i cudowny sposób aby załatwić Polsce miękki i tani Polexit.
  • ~ala
    (2017-09-13 11:09)
    Już ci dziś ktoś napisał żebyś zabierał d.. w troki i spadał do lepszego świata. Radzę tak samo, po co truć powietrze.
  • ~Kill
    (2017-09-13 11:08)
    Jak sie ktos najpierw zachowuje jak blazen psujac sobie tym reputacje, to nawet dybyy pozniej spowaznial i mial racje, nikt nie bedzie go bral na serio!
  • ~slazak
    (2017-09-13 10:55)
    Suweren w swojej bezgranicznej glupocie nie ma pojecia o tym jaki los sobie szykuje.
  • ~PiSdobrze
    (2017-09-13 10:15)
    Dziś w 2017 roku, są dwie drogi : "salafizm" albo "słowianofilstwo". Unia Europejska, to już nie jest jak dawniej po 1945 roku (marzenie) ! Marzenie o budowie Unia Europejska pojawił się po 1945 a nie "za" 1945. "Za" to juz dziś : destrukcja o "Unia Europejska Marzenie" przez Merkel i KE.
  • ~de Morgan
    (2017-09-13 09:35)
    Pitagoras twierdzi, że algebra śmierdzi a Tales dowodzi, że to nic nie szkodzi
  • ~AM
    (2017-09-13 13:22)
    Wywalic tych i... z EU u po krzyku. Przez " naszych" nowych, wschodnich obywateli z EU doszlo do Brexitu. Dzieki! Vielen Dank!

Może zainteresować Cię też: