Woś: Nagonka prawicy na Bodnara pokazuje, kto naprawdę odkleił się od ludzkich spraw [OPINIA]

| Aktualizacja:

Prawica powinna zostawić Adama Bodnara w spokoju. Więcej – powinna rzecznikowi praw obywatelskich pomagać.

wróć do artykułu
  • ~bez uprzedzeń
    (2017-09-24 20:35)
    Gdyby Bodnar miał honor, to po skandalicznej wypowiedzi o udziale Polaków w holokauście sam by odszedł. Ale banderowiec nie ma honoru, to trzeba oderwać siłą od koryta.
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-09-24 23:57)
    Bodnar jest przede wszyskim klamca oswiecimskim (holocaust denier) i juz chocby to powoduje ze powinien ustapic lub byc odwolany - zwlaszcza ze jego nienawisc do Polski moze byc umotywana tym ze jego ojciec jest ukrainskiem nacjonalista ktory byl aktywista OUN/UPA.
  • ~jaity
    (2017-09-25 00:28)
    Kolejny tekst o rozpaczy redaktora z powodu odsunięcia PO od koryta.
  • ~zelda
    (2017-09-24 20:58)
    bodnar to karierowicz bez honoru i do tego z marksistowskim backgroundem - zajmuje sie polityka a nie obywatelami - nie wykonuje swojego mandatu i jest mizernym prawnikiem
  • ~Jawor
    (2017-09-24 22:32)
    re.Demaskator.Mylisz sie kolego.PiS nie daje nikomu kasy.Kasę dajemy my,a PiS opłaca tych wszarzy hejterów,którzy piszą takie banialuki,byle tylko załapać te grosiki od wpisu.
  • ~Hucuł
    (2017-09-24 21:25)
    Bodnar to wyłącznie rzzecznik praw LGBT. Jego lewackie przekonania polityczne dyktują każde jego zachowanie. Nagonka nań to za mało. Jego trzeba przegonić!
  • ~nie ufać
    (2017-09-24 20:27)
    Przyjacielem Polaków nie był on, teraz coś POciśli mu?
  • ~student
    (2017-09-24 20:44)
    pis to mafia niszcząca Polskę trzeba tych oszołomów zdelegalizować a gnoma z żoliborza wysłać do łagru na przymusowe roboty by poznał smak ciężkiej pracy
  • ~Demaskator
    (2017-09-24 22:01)
    Jest niczym armatka ostrzeliwująca brutalnego gwałcącego tarana jakim jest PIS. Ale najwidoczniej pajacowanie PISu Polakom narazie odpowiada gdyż dają kasę i ukracają złodziejstwo.
  • ~Jabis
    (2017-09-24 21:10)
    No. A wszystko przez to ... że drabinka za niska ... kacze nóżki krótkie ... sznurówki porwane ! A zamiast kasztanki ... kot. - "Mamy parlament? Mało, musimy mieć też trybunał! Mamy trybunał? Musimy mieć wiernopoddańczą telewizję! Mamy serwilistyczną TV? To musimy mieć jeszcze sądy! I jeszcze, żeby nam ten RPO nie bruździł. Jego też przejmijmy! Albo tak nastraszmy, żeby siedział cicho jak mysz pod miotłą."
  • ~danutella
    (2017-09-24 22:00)
    Bbezdommi, niepełnosprawni, starzy, ludzie z regionów małych miasteczek i wsi to wszystko.tylko lgbt ( zresztą akurat zajmowanie się członkami mniejszości wszystkich mniejszości w tym również lgbt to misja rpo jakby już ktoś pytal).
  • ~Jabis
    (2017-09-25 03:58)
    Alexander Gauland ... nowy przyjaciel PIS !!! Pobudka póki nie za późno! Głupota ludu niemieckiego już była w 1933 ... głupota ludu polskiego nadchodzi. "PiS nie daje nikomu kasy.Kasę dajemy my ..." Putin patrzy i sam nie wierzy ... jak mu przybywa durnych karpi oczekujących Wigilii.
  • ~MA
    (2017-09-26 10:26)
    Pan Woś też się chyba odkleił od społeczeństwa.
  • ~brontozaur
    (2017-09-25 07:51)
    Albo, albo, ma byc dobrze i bedzie, brednie pan piszesz panie Wos, teskno panu do po,psl i bredzislawa? oni odrazu wszystko obsadzili swoimi a pana artykul jest paszkwilem, tak nie bedzie, prosze sie nie wymadrzac, przesadzil pan, mocno.

Może zainteresować Cię też: