Konflikt prezydent - resort obrony jest wszystkim stronom na rękę. Kaczyńskiemu też [OPINIA]

| Aktualizacja:

Spór na linii Duda – Macierewicz obniża bezpieczeństwo Polski. Nie dotyczy tylko trzech osób. Dotyczy 38 milionów. I zasadniczo nieważne staje się, kto zaczął, kto pierwszy krzywo spojrzał i kto komu podłożył pinezkę na krzesło. 

wróć do artykułu
  • ~a co tam słychać w niemieckim KALIFACIE
    (2017-10-05 07:23)
    MUZUŁMANIE ścinają niewiernych faszystów niemieckich? Dobrze,że u nas rządzi PiS bo już mielibyśmy zamachy bombowe i zamieszki na ulicach Polskich miast!
  • ~Babcia Leokadia z Lublina
    (2017-10-05 08:13)
    Drodzy seniorzy, na razie musicie sie zadowolic nagroda Czlowieka Roku dla pani premier za obiecanki dla was. Maslo i inne artykuly spozywcze zdrozaly nawet do 50%.A my emeryci dostalismy w tym roku podwyzke o 0,44%- to jest wieki skandal. (misiewicz nadal ma 50 000zl+premie/miesiac, a Sadurska 128 000zl/miesiac)
  • ~Jabis
    (2017-10-05 08:28)
    Coś ... pisy nie są zbyt rozpisane. W TEMTEMACIE. System nowogrodzki ... z blokadą prezydenta, który nawet żyrandola nie potrafi upilnować. Mebelki w pałacu jeszcze wszystkie? Banda bawiąca się Polską przy rozdziawionych gębach gawiedzi wolskiej.
  • ~wasia
    (2017-10-05 07:15)
    Nie wszystkim, tylko tym z cccp.
  • ~czi
    (2017-10-05 10:12)
    W zasadzie, z kim nie rozmawiam, uważa p. M ... za wariata( ponad 99 % ) . A On trwa, trwa.. Mocny człowiek.
  • ~t
    (2017-10-05 08:55)
    Ktoś jest zainteresowany "przygotowaniem" do zniszczenia państwa polskiego Gra długofalowa i dobrze zamaskowana. Przypisywanie tego nieszczęścia tylko różnicom charakterów i personalnym ambicjom sprzyja tej grze.
  • ~Rozbawiony
    (2017-10-05 10:21)
    Tutaj był mój wpis, cenzuro dlaczego jeden z lepszych moich wpisów usuneliście, to jest skandal ja z tym udam się do Sztrasburga!!!! Zrepolonizować media!!!!
  • ~Filip
    (2017-10-05 10:00)
    Nie ma żadnego konfliktu i PIS ma się coraz lepiej. Politycy opłacani przez niemieckie fundacje nie maja w Polsce nic do powiedzenia.
  • ~Tak Trzymać!
    (2017-10-15 03:42)
    Moim skromnym zdaniem - niech Macierewicz zatrudni na pełnym etacie i na nasz koszt Misia z Okienka, Pszczółkę Maję, Barbapapę i Rumcajsa - jeśli miałoby to rozproszyć uwagę agentów rosyjskich i niemieckich i skierować część ich mocy przerobowych na fałszywe tory! I jeśli dzięki temu ich złudzenie, że Macierewicz to śmieszny głupiec mogłoby ich doprowadzić do nonszalancji, zniedbań i lekceważenia przez nich obowiązków służbowych!

Może zainteresować Cię też: