Słowik: Wygrałeś, Szanowny Ministrze, bitwę z Hanną Gronkiewicz-Waltz

| Aktualizacja:

Komisja weryfikacyjna ds. warszawskiej reprywatyzacji może działać dalej. Jej istnienie nie narusza prawa – orzekł w czwartek Naczelny Sąd Administracyjny. To zaś oznacza, że wnioski prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz zmierzające do unicestwienia działalności specorganu nadają się już co najwyżej na podpałkę do grilla.

wróć do artykułu
  • ~A co tam u pejsatej złodziejki HGW
    (2017-10-06 09:48)
    siedzi G N I D A ???
  • ~J23
    (2017-10-06 09:48)
    Wczorajsze orzeczenia NSA !!!!!! Są niekonstytucyjne!!!! Konstytucyjne jest jedynie okradanie Polaków przez PO=lactwo!!!!!
  • ~xzx
    (2017-10-06 09:49)
    to jest przykład jak prawo poświęcić w obronie koryta
  • ~slazak
    (2017-10-06 10:08)
    Jaki politoilog? Magister podrzednej uczelni, do tego glupol i prymityw
  • ~MalaMi
    (2017-10-06 10:13)
    I tak pisy zajmą Wawkę na którą od początku ostrzyli kły, nie dało się legalnie, to podstępem!
  • ~Anita
    (2017-10-06 10:25)
    Komisja jest nie Konstytucyjna,wg przepisów sejmu pisowskiego ,przewodniczącym może być sprzątaczka.
  • ~MUNDO
    (2017-10-06 10:56)
    OKROPNY ODOR ROZNOSI SIE WSTOLECZNYM RATUSZU A NAJWIEKSZY ZGABINETU PREZYDENT WARSZAWY GDZIE BYLA PRAWRZADNOSC GDZIE PRAWO GDY TYSIACE LUDZI DOZNALO NIESAMOWITYCH KRZYWD TO SIE KWALIFIKUJE DO STRAZBURGA BO NA JAJOGLOWYCH KOMISARZY Z UNI NIE MA CO LICZYC
  • ~gadojanka
    (2017-10-06 11:29)
    A ja mam w nosie Jakiego, kicham na Walcowa, trzeba naprawic krzywde wyrządzoną moim rodakom i to jest najważniejsze
  • ~erbi
    (2017-10-06 12:31)
    Sąd nie uznał że komisja jest legalna, ale że nie wchodzi w drogę miastu - i tylko tyle. Jedyny efekt jej "prac" będzie taki, że zapłacimy gigantyczne odszkodowania za jej decyzje, a ludzie, wobec braku podstaw prawnych do jej działania, nadal nie mogę być pewni swego i będą siedzieć przez następne lata "na walizkach" bo w każdej chwili ktoś będzie mógł podważyć dowolną decyzję tego nielegalnego ciała. Tak oto robi się politykę kosztem poszkodowanych mieszkańców, którzy zostają w tej chwili po raz kolejny wykorzystani - tym razem przez PiS i ich "ludowych trybunów".
  • ~JMK
    (2017-10-06 13:10)
    HGW i całe PO to ludzie bez honoru.W obronie dostępu do koryta gotowi są na najpodlejsze zachowania.
  • ~MOZ
    (2017-10-06 13:14)
    Nie wstyd wam Warszawiacy mieć taką prezydent ? Kogo żeście wybrali na prezydenta stolicy Polski ?
  • ~cela + dla p i s
    (2017-10-06 13:29)
    kibolski triumfalizm, niech partia jakiemu szykuje fundusz kapitałowo-odszkodowawczy, bo w pojedynkę będzie bankrutem
  • ~bufetowa
    (2017-10-06 13:56)
    O qh wa co ja teraz PO cznę?
  • ~OLEŃKA
    (2017-10-06 14:00)
    PATRZCIE - PATRZCIE - PORTALOWY DZIENNIK WZIĄŁ STRONĘ PIS- MANA JAKIEGO . ŚWIAT SIĘ PRZEWRACA . JESZCZE ROK TEMU PSY WIESZALI , WYŚMIEWALI - A TU BĘC . PEŁNE POPARCIE . WIDOCZNIE W TEL - AWYWE POSTAWILI KRESKĘ NA PEŁO , CIEKAWE CO W ZAMIAN ? NOWOŚMIESZNA DO KLOZETU .
  • ~tadek
    (2017-10-06 15:02)
    Tu nie chodzi o chytrą babę z ratusza. Całe PO jest przesiąknięte złodziejstwem. Albo sami kradli, albo torowali drogę innym czerpiąc z tego korzyści. Zdelegalizować i pozamykać!
  • ~Igor
    (2017-10-06 21:51)
    Dlaczego odbieram, że Słowik promuje HGW zamiast rzetelnie ocenić sytuację? Teraz odezwą się obrońcy HGW pisząc, że Lech Kaczyński rządził i przez niego to wszystko, zapominając że był Piskorski, Świecicki i to oni wraz z HGW rządzili stolicą przez większość III RP. brak mi słów aby opisać to zakłamanie wyznawców PO. Mam nadzieję, że również oni posmakują fruktów, które PO przygotowało rodakom. Życzę im tego. Bez złośliwości.
  • ~2017
    (2017-10-06 21:57)
    Jaki trybun ludowy, kibolem był i pozostaje o czym świadczy jego zachowanie.
  • ~PAD
    (2017-10-06 22:38)
    to nieJaki jest taki mądry, to HGW jest taka słaba... koleżanka z roku Pawłowicz - to widac, słychać i czuć. Sorry taki mamy klimat
  • ~precz z tymi peowskimi.........
    (2017-10-07 01:22)
    Tu redaktorze chodzi o ludzi, a nie o wygranie bitwy. Czy Wam nie przeszkadza do jasnej....... ta kobieta? Czy nie ma w Was odrobiny empatii? To, co ona dzisiaj odstawiła w stacji TVN, to przekracza wszelkie normy ludzkiej przyzwoitości. Kiedy wreszcie ten dramat warszawski się skończy. Pięć lat temu pisałem, że należy ją wynieść z ratusza dla uratowania honoru tego niegdyś niepokonanego miasta i otworzyć szafy.......Tam dopiero są kwiatki....Mieliście to w głębokim poważaniu. A teraz każdy czeka. Tylko na co?
  • ~Śliczna Hanka.
    (2017-10-07 06:47)
    Możecie mi ...... - jam profesora prawa. H. G-W.

Może zainteresować Cię też: