Słowik: Wygrałeś, Szanowny Ministrze, bitwę z Hanną Gronkiewicz-Waltz

| Aktualizacja:

Komisja weryfikacyjna ds. warszawskiej reprywatyzacji może działać dalej. Jej istnienie nie narusza prawa – orzekł w czwartek Naczelny Sąd Administracyjny. To zaś oznacza, że wnioski prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz zmierzające do unicestwienia działalności specorganu nadają się już co najwyżej na podpałkę do grilla.

wróć do artykułu
  • ~tadek
    (2017-10-06 15:02)
    Tu nie chodzi o chytrą babę z ratusza. Całe PO jest przesiąknięte złodziejstwem. Albo sami kradli, albo torowali drogę innym czerpiąc z tego korzyści. Zdelegalizować i pozamykać!
  • ~JMK
    (2017-10-06 13:10)
    HGW i całe PO to ludzie bez honoru.W obronie dostępu do koryta gotowi są na najpodlejsze zachowania.
  • ~MUNDO
    (2017-10-06 10:56)
    OKROPNY ODOR ROZNOSI SIE WSTOLECZNYM RATUSZU A NAJWIEKSZY ZGABINETU PREZYDENT WARSZAWY GDZIE BYLA PRAWRZADNOSC GDZIE PRAWO GDY TYSIACE LUDZI DOZNALO NIESAMOWITYCH KRZYWD TO SIE KWALIFIKUJE DO STRAZBURGA BO NA JAJOGLOWYCH KOMISARZY Z UNI NIE MA CO LICZYC
  • ~J23
    (2017-10-06 09:48)
    Wczorajsze orzeczenia NSA !!!!!! Są niekonstytucyjne!!!! Konstytucyjne jest jedynie okradanie Polaków przez PO=lactwo!!!!!
  • ~MOZ
    (2017-10-06 13:14)
    Nie wstyd wam Warszawiacy mieć taką prezydent ? Kogo żeście wybrali na prezydenta stolicy Polski ?
  • ~bolo
    (2017-10-08 16:22)
    po co ją wzywać niech się nią sąd zajmie ,znowu będzie nie pamięć i armia prawników do jej obrony,z budżetu miasta Warszawy. Tak to się wszystko ślimaczy że wszyscy zdążą uciec z naszą kasą za granice i nagle wszyscy są obywatelami innego państwa, Tak było z baksikiem i jego kumplem ,którzy uciekli z kasą , kulczyki już są za granicą amber gold też kasy nie ma gronkiewicz z mężem oszukali przejmując kamienice i nić wszyscy kradzione majątki wywożą za granice od lat i nikt z tym nic nie robi. To są pieniądze które powinny zasilić zus (renty,emerytury),szpitale(służba zdrowia)itp.
  • ~xzx
    (2017-10-06 09:49)
    to jest przykład jak prawo poświęcić w obronie koryta
  • ~A co tam u pejsatej złodziejki HGW
    (2017-10-06 09:48)
    siedzi G N I D A ???
  • ~gadojanka
    (2017-10-06 11:29)
    A ja mam w nosie Jakiego, kicham na Walcowa, trzeba naprawic krzywde wyrządzoną moim rodakom i to jest najważniejsze
  • ~bufetowa
    (2017-10-06 13:56)
    O qh wa co ja teraz PO cznę?
  • ~OLEŃKA
    (2017-10-06 14:00)
    PATRZCIE - PATRZCIE - PORTALOWY DZIENNIK WZIĄŁ STRONĘ PIS- MANA JAKIEGO . ŚWIAT SIĘ PRZEWRACA . JESZCZE ROK TEMU PSY WIESZALI , WYŚMIEWALI - A TU BĘC . PEŁNE POPARCIE . WIDOCZNIE W TEL - AWYWE POSTAWILI KRESKĘ NA PEŁO , CIEKAWE CO W ZAMIAN ? NOWOŚMIESZNA DO KLOZETU .
  • ~Śliczna Hanka.
    (2017-10-07 06:47)
    Możecie mi ...... - jam profesora prawa. H. G-W.
  • ~slazak
    (2017-10-06 10:08)
    Jaki politoilog? Magister podrzednej uczelni, do tego glupol i prymityw
  • ~precz z tymi peowskimi.........
    (2017-10-07 01:22)
    Tu redaktorze chodzi o ludzi, a nie o wygranie bitwy. Czy Wam nie przeszkadza do jasnej....... ta kobieta? Czy nie ma w Was odrobiny empatii? To, co ona dzisiaj odstawiła w stacji TVN, to przekracza wszelkie normy ludzkiej przyzwoitości. Kiedy wreszcie ten dramat warszawski się skończy. Pięć lat temu pisałem, że należy ją wynieść z ratusza dla uratowania honoru tego niegdyś niepokonanego miasta i otworzyć szafy.......Tam dopiero są kwiatki....Mieliście to w głębokim poważaniu. A teraz każdy czeka. Tylko na co?
  • ~MalaMi
    (2017-10-06 10:13)
    I tak pisy zajmą Wawkę na którą od początku ostrzyli kły, nie dało się legalnie, to podstępem!
  • ~Anita
    (2017-10-06 10:25)
    Komisja jest nie Konstytucyjna,wg przepisów sejmu pisowskiego ,przewodniczącym może być sprzątaczka.
  • ~Igor
    (2017-10-06 21:51)
    Dlaczego odbieram, że Słowik promuje HGW zamiast rzetelnie ocenić sytuację? Teraz odezwą się obrońcy HGW pisząc, że Lech Kaczyński rządził i przez niego to wszystko, zapominając że był Piskorski, Świecicki i to oni wraz z HGW rządzili stolicą przez większość III RP. brak mi słów aby opisać to zakłamanie wyznawców PO. Mam nadzieję, że również oni posmakują fruktów, które PO przygotowało rodakom. Życzę im tego. Bez złośliwości.
  • ~PAD
    (2017-10-06 22:38)
    to nieJaki jest taki mądry, to HGW jest taka słaba... koleżanka z roku Pawłowicz - to widac, słychać i czuć. Sorry taki mamy klimat
  • ~amira
    (2017-10-08 19:16)
    wiceminister byleJaki nie jest szanowny-jet blaznem
  • ~erbi
    (2017-10-06 12:31)
    Sąd nie uznał że komisja jest legalna, ale że nie wchodzi w drogę miastu - i tylko tyle. Jedyny efekt jej "prac" będzie taki, że zapłacimy gigantyczne odszkodowania za jej decyzje, a ludzie, wobec braku podstaw prawnych do jej działania, nadal nie mogę być pewni swego i będą siedzieć przez następne lata "na walizkach" bo w każdej chwili ktoś będzie mógł podważyć dowolną decyzję tego nielegalnego ciała. Tak oto robi się politykę kosztem poszkodowanych mieszkańców, którzy zostają w tej chwili po raz kolejny wykorzystani - tym razem przez PiS i ich "ludowych trybunów".

Może zainteresować Cię też: