Rafał Woś: Dlaczego rezydenci tak bardzo przestraszyli PiS

| Aktualizacja:

Czy zastanawiacie się, dlaczego PiS tak nerwowo zareagował na protest lekarzy rezydentów? Partia Jarosława Kaczyńskiego zachowuje się jak władze państwa, któremu udało się jako pierwszemu posiąść broń jądrową. I które nie śpią teraz po nocach, bo się boją, że ktoś inny jest bliski zbudowania własnej atomówki. A wtedy skończy się ich hegemonia.

wróć do artykułu
  • ~wert
    (2017-10-22 22:16)
    Pan redaktor na koniec dnia takie wymysły?.Rezydenci przestraszyli PiS?,no nie mogę,kabareciarz z redaktora.Następnie jeszcze smieszniej,daje "dobre rady" jak politycy PiSu mają postapić.Jakieś obiecanki i wzorowanie się na E.Gierku.Bu,cha,cha.Redaktor "Dobra rada".No nie mogę.Kabaret wysiada.Rafał Woś,zawsze wrogi PiSowi daje "dobre rady",to jakby sypał piach w tryby.Rozbawił mnie na całego.Wreszcie jakiś śmieszny artykuł w Dzienniku.Bu,cha,cha.
  • ~lodziarnia
    (2017-10-22 22:11)
    Rezydenci zaczęłi jak stoczniowcy i skończa jak stoczniowcy, przyjdzie Tusk i wyrówna
  • ~m-53
    (2017-10-22 23:08)
    Pani premier Szydło nie jest od "pofatygowania się" do dwudziestu rezydentów, którzy akurat przeszli na dietę. Nic by jej nie zaszkodziło ale następnego dnia musiałaby się "pofatygować do dziesięciu salowych a kolejnego do pięciu noszowych. A za każdym by stał w cieniu jakiś Kijowski, Frasyniuk lub Wałęsa. A biedna HGW by nie nadążyła z cateringiem. Artykulik red. Wosia świadczy o jednym - biedni rezydenci mają już dość, chętnie by zakończyli te wygłupy ale jakiś "sukces" by się przydał. I stąd te dobre rady.
  • ~z Oslo
    (2017-10-22 22:42)
    Ta Tuba Zaprzancza = ten subjekt Wos, to chyba zyje w swoim wirtualnym swiatku..., trzymaj tak dalej facio. :)))
  • ~NOE
    (2017-10-22 23:49)
    Panie Redaktorze! Pan ma problemy z rzeczywistą oceną sytuacji w Polsce.
  • ~autor nieznany
    (2017-10-22 23:32)
    Tu nie chodzi o wydatki na sluzbe zdrowia a o kase, ustapia im, natychmiast pojawia sie nastepni - oczywiscie robia to dla dobra ludzkosci. (razem z KODem)
  • ~Her Thusk,agent BND pod prowadzącym Grasiem
    (2017-10-22 23:44)
    Drogi redaktorze z gadzinówki,folksdojcze zdecydujcie się,czy PiS w dni parzyste nie przejmuje się protestem ********* nieparzystych przestrasza się siksami i lujkami,którzy już myślą ,że są następną kastą.A jakie rady,premier ma latać od jednego do drugiego korytarza i PO-dawać płyny kabareciarzom.Jeszcze rozdawać paczki banknotów i bilety na Seszele.
  • ~PISMONOPOL
    (2017-10-22 22:52)
    PISMONOPOL ma wszystkie monopolowe sklepy pod kontrolą, więc wszyscy pijacy głosują na PISPARTEI !

Może zainteresować Cię też: