Andrysiak: Samospalenie, czyli faux pas [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Ta cisza jest szokująca nawet jak na standardy naszego rozkonsumowanego społeczeństwa. Samospalenie Piotra S. winno wyprowadzić nas z równowagi, wstrząsnąć, zmusić do dyskusji, kłótni, sporów, a my milczymy.

wróć do artykułu
  • ~ciach
    (2017-10-29 11:57)
    Przemilczeliśmy? W takiej Polityce ( wydanie internetowe) wisiało w pewnym momencie pięć materiałów na ten temat. Była okazja dokopać PiS-owi. Oczywiście w jak bardziej kulturalny i pozbawiony "mowy nienawiści" sposób; rzecz jasna w rozumieniu tego czasopisma... Ale do rzeczy: "Samospalenie Piotra S. winno wyprowadzić nas z równowagi, wstrząsnąć, zmusić do dyskusji, kłótni, sporów..." - Tylko właściwie dlaczego? Że ktoś (zakładam, że zdrów na umyśle) wyraził swój pogląd na aktualną sytuację w kraju w tak drastyczny sposób? Jest mi go żal, liczę, że wyzdrowieje i tyle.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-10-29 11:56)
    Andrysiak ty masz we łbie jednak lewacką sieczkę zamiast mózgu
  • ~adamek
    (2017-10-29 11:28)
    Milczą, bo czują się winni. Siali nienawiść, kłamstwa, to świr Cyba zamordował członka PiS, a drugi słabszy psychicznie się podpalił w obronie bliżej nieokreślonych łamanych praw człowieka.
  • ~Ob RP
    (2017-10-29 11:02)
    Bo pani Krysia przez nielicznych zeana prof.jest piękna i nieskończenie mądra?
  • ~bris
    (2017-10-29 10:03)
    kanapki rozhisteryzowała Totalna, samospalenie to też owoc Totalnej, dlatego milczy
  • ~ja ... bis
    (2017-10-29 08:10)
    Współczuję! Takim PIStrollom (jak ~Uuuu i inni) współczującym posłom obradującym po nocach. Muszą!? A ... dlaczego!? Bo mały musi się wyspać? Bo oszustwem (projekt poselski) wprowadza się ustawy po złodziejsku, bez konsultacji? Na łapu capu.
  • ~Życzliwy
    (2017-10-29 07:34)
    Biedny, za 2 tys. nie wyobrażał sobie życia
  • ~gh
    (2017-10-29 05:19)
    Bo nikt tak pięknie nie papusia jak nasza wykształcona pani profesor która daje przykład jak mają zachowywać sie przyszli posłowie na sali sejmowej .basta !!!!
  • ~slazak
    (2017-10-29 04:36)
    Motloch zwyczajnie nie kieruje sie ani rozumem ani empatia. Kiedys organozowano widowiska z publicznych egzekucji bo ludziom sie to podobalo. Wy jestescie poprostu spoleczenstwem postkomunistycznym, chcelibyscie wolnosci ale w wiekszosci tak naprade nie rozumiecie na czym wolnosc polega.
  • ~and
    (2017-10-29 02:57)
    Dobrze, nagłaśniajcie. Pan, Żakowski paru innych reszta milczy...A facet zrobił to lepiej niż Palach czy Śiwiec. Szacunek.
  • ~A ja myślę, że chyba należy się cieszyć, że
    (2017-10-29 02:01)
    pacjenci kliniki TVN24 prowadzeni po labiryntach jej korytarzy przez znachorów z GW trafiają w końcu do normalnych szpitali, gdzie normalni lekarze i normalne pielęgniarki ułatwią im powrót do zdrowia! - Co Pan na to - Panie Andrysiak?
  • ~dziennikarzyna
    (2017-10-28 22:43)
    Można paranoję nazywać depresją, można też nazywac to aktem politycznym. Ale przede wszystkim neleży to leczyć i życzyć zdrowia ofierze.
  • ~j. myzykant
    (2017-10-28 22:14)
    To że facet z depresją czy innym problemem psychicznym postanowił zaistnieć - to problem jego, jego rodziny i jego lekarza. Tyle i tylko tyle.
  • ~Anita
    (2017-10-28 21:33)
    Ten człowiek przecenił Polaków. Już , po tych komentarzach widać, że Polacy tak naprawdę nie rozumieją, dlaczego doszło do samospalenia. Szermują hasłem, że rząd został wybrany demokratycznie, jakby demokratycznie wybrany rząd, nie mógł się stać rządem autorytarnym. Ten człowiek to napisał, ale oni tego nie przyswajają.
  • ~zawsze_solar
    (2017-10-28 21:29)
    Pani redaktor Wielowiejska po czasie będzie się wstydzić tego komentarza - tak myślę? A, może już zaczyna się łasić do dobrej zmiany?
  • ~Uuuu
    (2017-10-28 21:17)
    Pawlowicz jadla kanapke w trakcie nocnego posiedzenia Sejmu , wszyscy jedza na sali. Tylko jakis dziennikarzyna zrobil jej zdjecia I sugerowal ze jadla w trakcie normalnego posiedzenia. Nikt z poslow nie wytrzyma 16 -18 godzin na sali bez jedzenia. Powtarzam jeszcze raz - ona jadla w nocy ( razem z wieloma POslami na sali)
  • ~OHYDA !
    (2017-10-28 21:17)
    O CZYM pan redaktor pisze ? Z komunikatu wynika, że Piotr S. poparzony przebywa w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Czyżby koledzy Pana ze WSI już zorganizowali seryjnego samobójcę, który gdzieś w szpitalu dokończy dzieła ? A KTO przemilczał protest FUNKCJONARIUSZA, który onegdaj podpalił sie przed kancelarią PREMIERA TUSKA ????
  • ~SOLIDARNY RAJ
    (2017-10-28 19:58)
    BRAWO TY ! 0D POCZĄTKU WŁADZY SOLIDARNYCH SZERYFÓW JEDYNE CO ZROBIONO TO OGRABIONO KRAJ I LUDZI KTÓRZY WYPRACOWALI CAŁY TEN MAJĄTEK. W NAGRODĘ OD POPRZEDNICH EKIP SUWEREN DOSTAŁ KUPĘ KAMIENI OD TEJ EKIPY TYM CO PRZEŻYLI KOSZMAR WOJNY, ODBUDOWYWALI KRAJ W CZYNIE SPOŁECZNYM ZABRANO EMERYTURY BO PRACOWALI W INSTYTUCJACH KTÓRYCH TAK JAK SOCJALIZMU NIE AKCEPTUJE GARSTKA KRYSZTAŁOWYCH S. TO Z JAKIEJ OKAZJI PROTESTOWAŁ PAN S. ?
  • ~Yut
    (2017-10-28 18:50)
    Ktoś zakazoł
  • ~internautka 50+
    (2017-10-28 18:48)
    Przynajmniej raz p D Wielowiejska zachowała przytomność umysłu. Tylko pieniacze próbują rozdmuchiwać ten spektakl jaki dał ten człowiek . Przeciwko czemu on się buntował, przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi?!

Może zainteresować Cię też: