Andrysiak: Samospalenie, czyli faux pas [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Ta cisza jest szokująca nawet jak na standardy naszego rozkonsumowanego społeczeństwa. Samospalenie Piotra S. winno wyprowadzić nas z równowagi, wstrząsnąć, zmusić do dyskusji, kłótni, sporów, a my milczymy.

wróć do artykułu
  • ~OHYDA !
    (2017-10-28 21:17)
    O CZYM pan redaktor pisze ? Z komunikatu wynika, że Piotr S. poparzony przebywa w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Czyżby koledzy Pana ze WSI już zorganizowali seryjnego samobójcę, który gdzieś w szpitalu dokończy dzieła ? A KTO przemilczał protest FUNKCJONARIUSZA, który onegdaj podpalił sie przed kancelarią PREMIERA TUSKA ????
  • ~Slowianka
    (2017-10-28 18:21)
    Ile ludzi popelnilo samobojstwo od grabiezy majatku wypracowanego przez pokolenia przez tzw transformacje w Polsce. Bieda wykluczenie, za to oligarchia trzyma sie dobrze .
  • ~Fedor
    (2017-10-28 18:26)
    Pan redaktor był łaskaw/miał czelność napisać :"Poszedł śladami buddyjskiego mnicha Thich Quang Duca, Ryszarda Siwca, Jana Palacha". Czy naprawdę? A jeśli tak, to w imię czego? Walki z "kaczystowską juntą"? Mamy dyskutować nad TAKIM uzasadnieniem? Ile trzeba mieć GW i TVN-u w głowie, żeby tracić czas na tego rodzaju rozważania? Można i trzeba tylko współczuć - ofierze i ludziom apelującym o taką dyskusję.
  • ~Uuuu
    (2017-10-28 21:17)
    Pawlowicz jadla kanapke w trakcie nocnego posiedzenia Sejmu , wszyscy jedza na sali. Tylko jakis dziennikarzyna zrobil jej zdjecia I sugerowal ze jadla w trakcie normalnego posiedzenia. Nikt z poslow nie wytrzyma 16 -18 godzin na sali bez jedzenia. Powtarzam jeszcze raz - ona jadla w nocy ( razem z wieloma POslami na sali)
  • ~internautka 50+
    (2017-10-28 18:48)
    Przynajmniej raz p D Wielowiejska zachowała przytomność umysłu. Tylko pieniacze próbują rozdmuchiwać ten spektakl jaki dał ten człowiek . Przeciwko czemu on się buntował, przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi?!
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-10-28 18:22)
    Bo naglasnianie tego doprowadzi do zwiekszania ilosci takich aktow... juz bylo kolejne samopodpalenie. Czym innym jest akt ktorego dokonali Palach czy Siwiec (przypominam o tym ze wtedy Jarzuelski dokonal agresji 2 armi wojska polskiego na Czechoslowacje) a czym innym podpalenie przeciw demokratycznie wybranemu rzadowi PiS. mozna PiS lubic badz nie, ja nie jestem sympatykiem PiS, nie lubie Kaczynskiego, nie glosowalem na PiS ale nie rozumiem dlaczego siegac po takie dramtyczne srodki i tylko dlatego ze czesc opini publicznej, czesc sceny politycznej, czesc mediow nie lubi PiS. Nie dzieje sie nic takiego co usprawiedliwialoby takie akty.
  • ~stop patologi spolecznej
    (2017-10-28 18:45)
    niestety osobiscie uwazam, ze samopodpalenie to indcydet w wykonaniu ludzi psychicznie chorych. W innych kategoriach trudno to zakwalifikowac, w koncu zyjemy w wolnym spoleczenstwie i kazdym moze z soba robic co chce -chce spiewac to spiewa na ulicy, chce rozdawac ulotki to rozdaje -itpitd.
  • ~j. myzykant
    (2017-10-28 22:14)
    To że facet z depresją czy innym problemem psychicznym postanowił zaistnieć - to problem jego, jego rodziny i jego lekarza. Tyle i tylko tyle.
  • ~A ja myślę, że chyba należy się cieszyć, że
    (2017-10-29 02:01)
    pacjenci kliniki TVN24 prowadzeni po labiryntach jej korytarzy przez znachorów z GW trafiają w końcu do normalnych szpitali, gdzie normalni lekarze i normalne pielęgniarki ułatwią im powrót do zdrowia! - Co Pan na to - Panie Andrysiak?
  • ~zawsze_solar
    (2017-10-28 21:29)
    Pani redaktor Wielowiejska po czasie będzie się wstydzić tego komentarza - tak myślę? A, może już zaczyna się łasić do dobrej zmiany?
  • ~Anita
    (2017-10-28 21:33)
    Ten człowiek przecenił Polaków. Już , po tych komentarzach widać, że Polacy tak naprawdę nie rozumieją, dlaczego doszło do samospalenia. Szermują hasłem, że rząd został wybrany demokratycznie, jakby demokratycznie wybrany rząd, nie mógł się stać rządem autorytarnym. Ten człowiek to napisał, ale oni tego nie przyswajają.
  • ~Życzliwy
    (2017-10-29 07:34)
    Biedny, za 2 tys. nie wyobrażał sobie życia
  • ~dziennikarzyna
    (2017-10-28 22:43)
    Można paranoję nazywać depresją, można też nazywac to aktem politycznym. Ale przede wszystkim neleży to leczyć i życzyć zdrowia ofierze.
  • ~adamek
    (2017-10-29 11:28)
    Milczą, bo czują się winni. Siali nienawiść, kłamstwa, to świr Cyba zamordował członka PiS, a drugi słabszy psychicznie się podpalił w obronie bliżej nieokreślonych łamanych praw człowieka.
  • ~bris
    (2017-10-29 10:03)
    kanapki rozhisteryzowała Totalna, samospalenie to też owoc Totalnej, dlatego milczy
  • ~Yut
    (2017-10-28 18:50)
    Ktoś zakazoł
  • ~Ob RP
    (2017-10-29 11:02)
    Bo pani Krysia przez nielicznych zeana prof.jest piękna i nieskończenie mądra?
  • ~gh
    (2017-10-29 05:19)
    Bo nikt tak pięknie nie papusia jak nasza wykształcona pani profesor która daje przykład jak mają zachowywać sie przyszli posłowie na sali sejmowej .basta !!!!
  • ~ja ... bis
    (2017-10-29 08:10)
    Współczuję! Takim PIStrollom (jak ~Uuuu i inni) współczującym posłom obradującym po nocach. Muszą!? A ... dlaczego!? Bo mały musi się wyspać? Bo oszustwem (projekt poselski) wprowadza się ustawy po złodziejsku, bez konsultacji? Na łapu capu.
  • ~SOLIDARNY RAJ
    (2017-10-28 19:58)
    BRAWO TY ! 0D POCZĄTKU WŁADZY SOLIDARNYCH SZERYFÓW JEDYNE CO ZROBIONO TO OGRABIONO KRAJ I LUDZI KTÓRZY WYPRACOWALI CAŁY TEN MAJĄTEK. W NAGRODĘ OD POPRZEDNICH EKIP SUWEREN DOSTAŁ KUPĘ KAMIENI OD TEJ EKIPY TYM CO PRZEŻYLI KOSZMAR WOJNY, ODBUDOWYWALI KRAJ W CZYNIE SPOŁECZNYM ZABRANO EMERYTURY BO PRACOWALI W INSTYTUCJACH KTÓRYCH TAK JAK SOCJALIZMU NIE AKCEPTUJE GARSTKA KRYSZTAŁOWYCH S. TO Z JAKIEJ OKAZJI PROTESTOWAŁ PAN S. ?

Może zainteresować Cię też: