Hübner: Albo wspólna waluta, albo polityczna marginalizacja

| Aktualizacja:

Euro, łącznie z Unią Bankową ustanowioną jako jego uzupełnienie i wzmocnienie jest najsilniejszym i najdalej sięgającym projektem politycznym Unii Europejskiej. Pozostawanie na zewnątrz tego projektu oznaczać będzie konsekwentną marginalizację Polski i stopniowe zmniejszanie wpływu rządu na kształt kluczowych polityk Unii.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2017-11-28 09:21)
    Kogo oni w tej Brukseli reprezentują,chyba nie zdania większości Polaków.Polacy mieli by za dużo do stracenia przy ewentualnym wprowadzeniu wspólnej waluty.
  • ~i
    (2017-11-28 09:27)
    Kiedy ta kobieta zniknie z POLSKIEJ POlityki
  • ~zx
    (2017-11-28 09:31)
    Faktycznie to euro to cuda na kiju.Pomimo wydrukowania kilku bilionów pustego pieniadza nie mającego pokrycia w pracy ,która by pozwoliła wykreowac taką ilość ,dalej jest mocne.Ba nawet wzmacnia sie w relacji do innych walut
  • ~Londoner
    (2017-11-28 09:34)
    Ja, ja dlatego wypchneliscie UK poza.Platne pacholki w akcji, budowa 4 rzeszy ma ruszyc teraz pelna para.Nie mowicie frau, ze wtedy Polska calkowicie straci niezaleznosc i wszystkie decyzje beda podejmowane w Berlinie. W euro latwo wdepnac wyjsc dla kraju jak Polska jest prawie niemozliwe bez gospodarczej ruiny.Ja, ja napedajcie. Pamietam w UK ta dyskusje o Euro, krowy mialy przestac dawac mleko, rzeki zaczac plynac w przeciwnym kierunku....okazalo sie wrecz przeciwnie. Istotnym pytaniem jest czy Niemcy dojrzaly do przewodzenia Europie odpowiedzie sa miliony Polakow szukajacych pracy poza granicam kraju i upadek Grecj. Powodzenia frau, napedzajcie platny pacholku. A moze by uczciwa debata o za i przeciw.
  • ~zx
    (2017-11-28 09:37)
    Cóż.Swiat zna takie przypadki ,kiedy coś powstaje z niczego.Wg. naukowcow w pewnym momencie pnęło i powstał Wszechswiat z niczego.
  • ~grzeg
    (2017-11-28 10:43)
    Żałosna postać - robi i mówi zgodnie z rozkazami. Nie muszę dodawać, czyimi.
  • ~ Ja(bis)
    (2017-11-28 11:45)
    Danuta HüBner poseł do Parlamentu Europejskiego BARDZO GODNA UWAGI OSOBA WYSOKIEGO ZAUFANIA ! Ale na dla Polaków, zamieszczenie tej pani w der Dzienniku jest za nagrodą jeśli tak to za co?
  • ~z
    (2017-11-28 11:52)
    Bez wahania poparla rezolucje przeciwko Polsce. Nie jest wiec godna by nalezalo sluchac jej porad.
  • ~dorota
    (2017-11-28 16:57)
    pani Hibner jak pasuje pani ojro to zostan tam na zachodzie bo widac ze interes Polakow masz tam gdzie slonce nie dochodzi Wez babo zostaw nas w spokoju
  • ~Oficer Bnd,Thusk
    (2017-11-28 19:46)
    Sb-eckie pochodzenie w trzecim pokoleniu,internacjonalizm ma menda postsocjalistyczna ma we krwi,wschodni czy zachodni wsio rawno.Takie ********** jak Cimoszko,pozostała piątka zdrajców i większość PO-dłych szuj.
  • ~kujawiak3
    (2017-11-28 20:30)
    Ja wiem wam sie marzy rubel niż euro.Już niedługo Putin się wami zajmie bo tego chcecie palanty!
  • ~Janek Skandynawski
    (2017-11-28 21:08)
    Kaftan dla tej Hübner i to szybko!!! Przyjecie EUro to bylaby wieksza POrazka, niz 01. i 17. wrzesien 1939 --- razem wziety.
  • ~MA
    (2017-11-28 21:49)
    Były szef tej pani Tusk już dawno obiecywał wprowadzenie Euro w państwie. I jak zwykle obietnicy dotrzymał. Państwo Tuskowie mają Euro.
  • ~kizak
    (2017-11-29 13:47)
    Hubner - i wszystko jasne
  • ~qqq
    (2017-11-29 20:45)
    Po wielu latach siedzenia w Brukseli pani Hubner mocno się oderwała od spraw Polski.
  • ~Dlaczego jeszcze tych antypolskich sabotażystów
    (2017-11-30 08:43)
    nikt nie wsadził do pudła? - Chyba tylko dlatego, że zadbali przez 28 lat, żeby samo słowo "sabotaż" wymazać z kodeksu karnego! ------ Ze smutkiem stwierdzam, że Roman Zambrowski wiedział, co mówi i robi!
  • ~wolf
    (2017-11-30 09:41)
    Bardzo fałszywa diagnoza. Chodzi o przejęcie kontroli nad rezerwami walutowymi Polski (100 mld. dol.) oraz wzięcie na całego Polski pod kontrolę- zero pola manewru. Proponuje to p. vel Młynarska, ukochana córeczka szefa powiatowego UB w Sanoku (jesli dobrze pamiętam), obecnie Europejka pełną gębą.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-11-30 11:39)
    Ale brzydka POlszewiczka
  • ~Liczyrzepa
    (2017-11-30 16:37)
    Danuta Hibner to jest szkodnik dla Polski!
  • ~geru
    (2017-11-30 20:38)
    sprzedajne babsko

Może zainteresować Cię też: