Rekonstrukcyjny spektakl "Przesłuchania generałów" w reżyserii Antoniego Macierewicza

| Aktualizacja:

Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, generał brygady – został aresztowany. Taką informacją żyła wczoraj Polska. W trakcie zatrzymania Piotr Pytel rozmawiał z dziennikarzami TVN24. Spektakl wyśmienity. Ale jak w każdym teatrze, warto wiedzieć, kto jest reżyserem. I co kryje się za kulisami.

wróć do artykułu
  • ~Lxx
    (2017-12-07 09:27)
    Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, generał brygady – został aresztowany. Nie aresztowany tylko zatrzymany i doprowadzony. Ponadto podejrzany nie może odmówić składania zeznań tylko wyjaśnień.
  • ~Eah...BRAWO Macierewicz ,POd ścianę albo POd CELE
    (2017-12-07 09:38)
    GIENERALICJE-PO stubeckie antyPOlskie G N I D Y ,sługusy ,niemiecko-hazarsko-kacapskie PSY !!! PiS tak trzymać!
  • ~Y
    (2017-12-07 10:04)
    Antek 13 grudnia oglosi stan wojeny
  • ~rezerwista
    (2017-12-07 10:10)
    panowie generalowie postawicie jeszcze ta holote przed sadem
  • ~sempre
    (2017-12-07 11:27)
    Chwila moment - ale miała być DOBRA ZMIANA - a nie zmiana na stołkach!
  • ~qwerty
    (2017-12-07 11:28)
    Jeden snajper rozwiąże ten problem ...
  • ~bocian
    (2017-12-07 12:03)
    Te wszystkie zabawy to niszczenie poczucia, że w Polsce obowiązują jeszcze jakieś zasady oprócz zasady Kalego.
  • ~Kwakwa
    (2017-12-07 12:42)
    Wolska to republika nie bananowa a kartoflana pod nierzadami kartofla
  • ~na marginesie
    (2017-12-07 13:00)
    Bo komuna w Polsce wyprowla, POprostu znikla, za jak naiwnych kretynow, PO ma Polakow
  • ~antyPOlacywPOlsce
    (2017-12-07 16:13)
    Brawo Antoni ! Targowicę 2017 PO-d różnymi PO staciami należy zwalczać z dr ajc ów i wymierzać wysokie kary...oraz zmienić prawo tak że kto nie służy narodowi polskiemu służy antyPOlakom.
  • ~rychu
    (2017-12-07 21:35)
    jestem niemal na 100% pewien ze Antek to nie zadna rosyjska wtycza !!!!!!!!! pierszy powod - wtyczka musi byc kontrolowalna !!!!!! powod drugi - wtyczka musi byc w miare madra !!!!!!!!!!! Antek to po prostu bardzo szkodliwy, psychopatyczny kretyn !!!!!!!
  • ~asd
    (2017-12-08 00:55)
    Trudno o jakąkolwiek wiarygodność wśród partnerów z takim ministrem na czele. Trzeb to po prostu przeczekać na razie nie ma innej rady bo obecnie zdaje się że prędzej opuści stanowisko PAD niż pan Antoni.
  • ~Panie Miłosz! Zmiłuj się pan!
    (2017-12-08 05:32)
    Czy to reportaż z teatru wojny domowej w Syrii - czy powieść szpiegowska z dreszczykiem dla pensjonarek?
  • ~Oficer polityczny
    (2017-12-08 10:41)
    Dyrektywa nr.... mówi wyraźnie o likwidacji postkomunistycznego podziemia ..... NIE BRAĆ JEŃCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Stif
    (2017-12-08 10:51)
    Jestem ciekaw...jaki będzie koniec IRRACJONALNEGO Macierewicza...ten ludzki...i ten polityczny...
  • ~Podatek od mocy,,,,,,