8 milionów widzów telewizyjnego sylwestra - skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

| Aktualizacja:

Co roku to samo. W sylwestra zerkamy w telewizory, gdzie zabawiać nas próbują od lat ci sami artyści, a dzień później narzekamy na kacu, że w topie wszech czasów bez zmian. Telewizje i rozgłośnie radośnie pokazują słupki oglądalności, chwaląc się milionami widzów i słuchaczy. Ale nie ma niestety badań pokazujących stopień ich znudzenia. Są zaś twarde dane pokazujące, że chcemy słuchać innej muzyki. I jeśli tylko chcemy, bez problemu ją znajdziemy - na pewno nie w największych telewizjach.

wróć do artykułu
  • ~ale się działo
    (2018-01-02 16:23)
    Brawo. Swietna zabawa z Zakopanem. Nareszcie jest się przy czmś bawić a nie jak za POprzedniej totalnej głupocie propagowali gów...nych wykonawćów. Brawo Kurski i TVP 1. Smętki Brukselskie występowały w Katowicach.
  • ~rys
    (2018-01-02 16:30)
    Byłem Zakopanem bawiłem się świetnie
  • ~mar
    (2018-01-02 17:07)
    Zdjęcie firmujące artykuł zdradza intencje. Sylwester TVP w Zakopanem nie był wybitny ale był najlepszy do strawienia. Nie w każdym kawałku ale w oparciu wyłącznie o wrażenia. Ataki "wolnych" mediów są coraz bardziej żenukące
  • ~MacK
    (2018-01-02 18:53)
    Nawet gdyby mi za to zapłacili to takiego gó...na bym nie oglądał. Poziom dna kulturowego, ale co się dziwić jaki prezes taki sylwester.
  • ~Łodzianin
    (2018-01-02 19:28)
    przecież mógł der dziennik bawić się na niesamowitych koncertach TVN i Polsat, jakby nie wstawka na TVN (na żywo) to nie wiedziałbym czy to z przed roku może dwóch lat, ciągle te same gwiazdy brakło jedynie Karolaka i Lisa
  • ~Hej
    (2018-01-02 22:04)
    Autor tego odkrywczego artykułu zapomniał dodać, że trawa jest zielona a psy szczekają
  • ~ella
    (2018-01-02 23:10)
    Ogladalam Sylwestra w Zakopanem, ale tylko i wylacznie czekajac na Michala Szpaka i Marte Galuszewska, a zwlaszcza Michala, ktory to nie ma sobie rownych na polskiej scenie. Nie wiem dlaczego zaspiewal tylko 2 swoje super przeboje, bo duetu z Maryla nie licze, a inni nie wytykajac palcami po pare. To co dobre sie dawkuje, a Zenek i Maryla (pozal sie Boze) w nadmiarze. Dobrze, ze przynajmiej mozna na koncerty Michala Szpaka pojechac i nasycic sie Jego wspanialym glosem i przepiekna muzyka...
  • ~ancymon
    (2018-01-02 14:43)
    nareście rozrywka dla prawdziwych Polaków z dziada pradziada, rolników, chłopów, chłopo-robotników, umenczonego ludu tej ziemi, a nie jakich panów okularkach
  • ~ssssll
    (2018-01-02 23:16)
    Sylwester jest po to, żeby się bawić a nie oglądać trupy z szafy Tvn i Polsat. Brawo Kurski.
  • ~Marzena
    (2018-01-02 19:29)
    Byłam w Zakopanem i od 22 w Sylwestra do 4 rano czekałam na pociąg aby dostać się do Nowego targu gdzie mieszkam! To skandal!!!!!
  • ~l
    (2018-01-03 01:00)
    Sylwester w Zakopanem był najlepszy. TVN i Posat niech się schowają. Plusem było też to, że koncert trwał do rana. Najlepsza była Maryla!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nexton
    (2018-01-02 22:48)
    Najwyraźniej TVP ma za dużo pieniędzy i łatwo je wydaje na rozrywkę na poziomie disco-polo. A powinna wydawać na kształtowanie i rozpowszechnianie gustów na wysokim poziomie kulturowym, co jest jej statutową "misją". Czas, żeby te nadmierne pieniądze skierować na inne cele społeczne, np. na lecznictwo.
  • ~nie było zle tylko było tragicznie
    (2018-01-02 20:34)
    a szczytem żenady był występ w Zakopanem człowieka w koszulce z napisem sławomirczuć piniądz i tej kobiety obok niego która gdy próbowała śpiewać to tak fałszowała, że uszy więdły
  • ~Lodzia
    (2018-01-02 21:17)
    Trzeba robić dysko rżysko dla ogłupionego ludu pod przewodnictwem Michnika i braci Kurskich . Kiedy w końcu TV publiczna będzie telewizją wartości przynajmniej jak BBC ?
  • ~Ola B.
    (2018-01-03 14:29)
    Ogladalam fragmenty wszystkich trzech zabaw sylwestrowych pod golym niebem. Trzeba objektywnie stwierdzic, ze wszyscy trzej organizatorzy ( TVP, TVN i POLSAT) spisali sie na medal. To mial byc Sylwester dla szerokiej skali odbiorcow i takim byl. Jesli ktos liczyl tutaj na konkurs mlodych talentow lub na jakies eksperymenty to sie przeliczyl. Jesli ktos na takie imprezy idzie z pewnymi wymogami lub uprzedzeniami, to jest sobie sam winien, jezeli sie to nie spodoba.
  • ~ed
    (2018-01-03 04:27)
    Płatne serwisy streamingowe sa dla gimbazy i żaden to wyznacznik. Autor tekstu chyba chcial sobie postekac ... Hiphop na sylwestra puknij sie
  • ~Poland
    (2018-01-03 15:54)
    der dziennik bawi się nami. Trzeba z tym skończyć bo strasznie nas mierzi
  • ~l
    (2018-01-04 11:03)
    Koncert w Zakopanem był najlepszy! TVN i Polsat się nie umywają. A najlepsza była w tym wszystkim jak zwykle Maryla!!!!!!!!!!!!!!! Z fantazją!!!
  • ~Cccp
    (2018-01-03 19:19)
    Ja ja Wol Sztumber Filer TVN i Polsat
  • ~Wanda