Kasprzycka: Gdy powstają przepisy głupie, będziemy o nich pisać czołówki. Mimo wrzasku [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Osoby trzecie zostają pozbawione jakiejkolwiek ochrony prawnej w zakresie prawa własności, co w rzeczywistości będzie stanowiło ich wywłaszczenie. Skutki społeczne i finansowe takiej regulacji będą ogromne – napisaliśmy dzisiaj na pierwszej stronie DGP, ostrzegając przed projektem, którego drugie czytanie zbliża się w Sejmie. Ale to nie nasze słowa.

wróć do artykułu
  • ~Jonek
    (2018-01-02 19:30)
    Trolle: do boju!!!!!!!!!!!!
  • ~Wspaniałe media ,,,,
    (2018-01-02 19:32)
    O tym jakoś cisza w wolnych demokratycznych niecenzurowanych mediach !!! Izrael zdemolował wioskę Beduinów Al Arakib po raz 122 i prześladuje jej mieszkańców.
  • ~yarro
    (2018-01-02 20:03)
    I to tacy ludzie "reformują" wymiar sprawiedliwości, to tacy ludzie mają być gwarantem nowych, lepszych standardów... Bolszewia wyłazi z butów jeszcze wyraźniej niż słoma, droga pisowska kasto!
  • ~l
    (2018-01-02 20:17)
    POprzywlaszczali sobie mienie panstwowe,albo innych i teraz trzesa sie ,zeby tego nikl nie odkryl i im czasem nie pozabieral
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-01-02 20:20)
    "Senat przyjął nie tę ustawę” - to są te wasze fejko-czołówki. Pamiętamy!
  • ~MA
    (2018-01-02 20:23)
    Rolą mediów jest wskazywać błędy. PiS nie ma się na co obrażać, bo błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. PO nie popełniało błędów, chyba, że błąd zaniechania i zamiatania niewygodnych spraw pod dywan.
  • ~frage
    (2018-01-02 20:47)
    "nam przyświeca pozytywizm prawniczy".. Komu? Dziennikarzom? Tym z tego cajtunga ?;-) A co to w ogóle jest? Może trochę jaśniej...
  • ~frage
    (2018-01-02 21:02)
    Tak to jest z ludźmi niezdecydowanymi... Najpierw deklarują pozytywizm prawniczy a potem sugerują jakby byli za koncepcją prawnonaturalną prawa. Jak oni to godzą ? Das ist eine frage...
  • ~kucharz
    (2018-01-02 21:25)
    Po co te wrzaski dziennikarskie jak jeszcze się nawet nie gotuje... W innej temperaturze się gotuje a w innej konsumuje... Wiec nie wrzeszczcie jakby wam się gęby poparzyły bo strawa jeszcze nie zaczęła się nawet gotować :-)
  • ~qqq
    (2018-01-02 21:40)
    Jaki gada jedno, a w ustawach pisze drugie.
  • ~blado straszenie wyglada
    (2018-01-02 23:25)
    od czasu jak ludzie zaczeli wierzyc w uczciwosc to i strachy na lachy wygladaja blado
  • ~prawo nie lewo
    (2018-01-02 23:38)
    Zajmij sie kobieto przepisami na ciasta bo to lepiej rozumiesz. Ja widac o przepisach prawnych nie masz zielonego pojecia, chyba ze je chcesz zmienic.
  • ~Harry Potter
    (2018-01-03 02:18)
    Powoli przestaję być entuzjastą dobrej zmiany
  • ~Nan
    (2018-01-03 06:39)
    Doczekamy się dnia nazywanego dekaczyzacją i depisyzacją i to będzie dzień wyzwolenia od ciemnoty, głupoty ludzkiej i nieświadomości spolecznej😂😂😂
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-03 07:43)
    Prawnicze przedszkole PIS i cyniczny bufon PAD (własna uczelnia się wyrzekła) ... jeszcze chcą napisać Konstytucję. Ambitne tałatajstwo wybrane przez 18% procent Polaków. Ustawy zamiast rząd ... przygotowują małe Kazie PIS. W dodatku na kolanie. A ... mały - ponoć prawnik?!
  • ~Ordo Iuris
    (2018-01-03 07:45)
    "pozytywizm prawniczy" to przyświeca Ordo Iuris a nie pismakom
  • ~xxxx
    (2018-01-04 10:29)
    Ciekawe co taki troll jeden z drugim powie , jak się okaże, że na mocy tej ustawy stracił prawo do mieszkania , albo domu i został bez dachu nad głową , za to z kredytem do spłacenia .

Może zainteresować Cię też: