Kazik Staszewski: Naprawdę nie musimy skarżyć się wszystkim dookoła i źle opowiadać o sobie

| Aktualizacja:

Odwiedzając inne gniazda, nie powinno się przedstawiać własnego gniazda w innym świetle. Oczywiście są ludzie, którzy robią to z upojeniem i własne gniazdo szkalują, ale ja tak nie robię, mnie to przeszkadza - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem Kazik Staszewski.

wróć do artykułu
  • ~gh
    (2018-01-21 10:57)
    Nieliczny głos rozsądku
  • ~efefef
    (2018-01-13 09:08)
    ciekawe że temu gościowi nie przeszkadza co sie dzieje w tvpis.. gośc wychowany w komunie - komunista . jak oni wszyscy
  • ~fefeeg
    (2018-01-13 09:02)
    ten gość i jego piosenki.. zawsze wydawał mi sie lekko upośledzony , brudny i smierdzący ... taki alien
  • ~czbłkt
    (2018-01-12 21:41)
    Kazik, już lepiej zaśpiewaj cokolwiek, ale nie dziel się z nami swoimi przemyśleniami w wywiadach. Pliz!
  • ~do okulisty, Kazik!
    (2018-01-12 19:56)
    Nie mam zamiaru milczeć o tym, że pisowska szajka niszczy Polskę
  • ~dedek
    (2018-01-12 18:45)
    Patriota z Teneryfy.. Kazio sobie beke robi i ma niezły ubaw
  • ~płacący_podatki
    (2018-01-12 17:37)
    A co jeśli czuję się Europejczykiem ,moim gniazdem jest Europa i chcę mieć takie same prawa obywatelskie jak inni mieszkańcy Europy. Chcę sam dysponować swoim majątkiem. A kiedy okradnie mnie skarbówka lub ZUS, chciałbym móc dochodzić swoich konstytucyjnych praw przed niezawisłym od Kaczora sądem. Więc Kazik nie odwracaj kota pisem do wiatru! Sprzedałeś się za ulgę podatkową dla "twórców".
  • ~rob
    (2018-01-12 15:26)
    Dobrze wiedzieć.Zwolennik obecnego reżimu.Wszystkie jego plyty wyrzucam na smietnik
  • ~rychu
    (2018-01-12 14:28)
    Kazik chce nam powiedziec ze dobrze i wspaniale bylo oficerowi ludowego wojsks polskiego donosic na polski rzad i szpiegowac dla Amerykanow ??!!!!!! a w naszym Parlamencie Europejskim (nasz, bo mamy tam swoich poslow) mowienie o polskich sprawach do "zdrada i donoszenie" ??!!!!! ale znowu wszystko bylo cacy, kiedy kilka lat temu sekta Jareczka zawiozla do PE handlarza uzywanych samochodow z Torunia, ktory klamliwie zniewazal nie tylko polski rzad, ale i Polakow !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~werty
    (2018-01-12 12:38)
    Dostał 40tys i syn 500+ . to co ma mówić . Większości nic się nie poprawiło. A protesty na ulicach nie oznaczają nieuznawania wyborów , tylko przeciw rządowi ich ustawom i sposobie wprowadzania itp....
  • ~jakiś ktoś ? :)
    (2018-01-12 12:05)
    Ja się zaliczam do grona osób odbierających muzykę jako rozrywkę. Więc raczej trudno mi jest zrozumieć muzyka polityka . I tak mi przykro że tacy artyści do mnie nie trafiają ze swoim przekazem . Aczkolwiek wszystko ma swój sens :) , tak dla otuchy .
  • ~yeti
    (2018-01-12 09:21)
    przecietny wyborca pis nie rozumie ze dzis jeszcze moze naskarzyc za 2 lata bedzie to surowo karane
  • ~Ala
    (2018-01-12 08:52)
    Prawda w oczy kole. Brawo !
  • ~Tomasz B
    (2018-01-12 08:52)
    Panie Kazik dobrze Pan prawisz. Ale wiesz Pan. Pewna gazetka Pana znielubi. I zaszufladkuje. A jej wyznawcy dadzą Panu popalić na forach.
  • ~internautka 50+
    (2018-01-12 07:13)
    Na szczęście myślących jak Kazik jest więcej i dlatego pisowcy zyskują w sondażach Pyskacze ujawniają się głównie na forach internetowych i są to najczęściej miernoty jak -curious który próbuje wmówić Polakom że Polska to grajdoł.Ten typ powinien sobie zafundować młotek
  • ~Otis
    (2018-01-12 06:55)
    Szacunek. Jak czytam powyższe komentarze to ręce mi opadają. Pamiętajcie że nasza niepodległość została okupiona krwią wielu.
  • ~39marpik
    (2018-01-12 04:36)
    Jeżeli nie będziesz mógł sobie podetrzeć tyłka, będziesz musiał oto kogoś poprosić , bo w przeciwnym razie będziesz śmierdział z daleka.
  • ~spoko gosć
    (2018-01-12 00:28)
    Zaimponował mi pan, panie Staszewski!
  • ~szkoda, że srebrniki idą z budżetu
    (2018-01-11 22:55)
    Szkoda chłopa. Nie widzieć k przyczyny
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-01-11 21:51)
    Czy ten stary pisiak nie rozumie, że te wszystkie Junkesry, Otteringi, Volkenstady, Schulce to dla naszego dobra to robią co robią, że się nami opiekują?

Może zainteresować Cię też: